Nowy Jork ogłasza stan wyjątkowy w związku z epidemią małpiej ospy

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Gubernator Nowego Jorku Katie Hokul ogłosiła stan wyjątkowy z powodu wybuchu ospy małpiej. O podjętej decyzji informuje administracja państwowa.

 

Hokul powiedziała, że ​​po przeanalizowaniu najnowszych danych dotyczących wybuchu małpiej ospy w stanie, jest zmuszona ogłosić stan wyjątkowy w celu wzmocnienia wysiłków na rzecz zwalczania wirusa. 

 

Dodatkowo zauważyła, że jeden na cztery przypadki infekcji występuje u mieszkańca stanu Nowy Jork. Zadeklarowała, że jej zespół działa przez całą dobę, aby zapewnić więcej szczepionek, rozszerzyć testy i odpowiedzialnie edukować opinię publiczną. 

 

Według amerykańskich Federalnych Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) na dzień 29 lipca w stanie Nowy Jork zarejestrowano 1345 przypadków infekcji. Na drugim miejscu pod względem zachorowalności był stan Kalifornia, w którym zachorowało już 799 osób.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Endymion

W Polsce Poznań został

W Polsce Poznań został obwołany najlepszym miejscem dla tęczowych, zjeżdżają tu z całej Polski. Tyle tego tutaj jest.. chodzą środkiem chodnika za rączkę, a hetero przy ścianach. Co ciekawe, to nie pedały obnoszą się, bo boją się jesszcze, ale za to tęczowe dziewczynki. Ostatnio idzie taka z uszami pluszowymi i doczepionycm ogonem pluszowym, nie mam pojęcia, za kogo przebrała się, chyba za niebieskiego liska, co to czuje się króliczkiem.. ja pier..le.. ten Świat czeka na zniszczenie, aż się o to prosi.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika irfy

Stan Nowy Jork ma prawie 20

Stan Nowy Jork ma prawie 20 milionów mieszkańców. Jeśli po zarejestrowaniu 1345 przypadków ogłasza się "stan wyjątkowy" to strach pomyśleć co będzie, jak pojawi się katar! Swoją drogą ciekawe, jak tam ze starym, poczciwym HIV-em? Ciekawe, czy na cały Stan Nowy Jork jest tylko 1345 przypadków tej nieuleczalnej jak dotąd choroby, czy może ciut więcej? A jeśli więcej, to dlaczego nie ma permanentnego stanu wyjątkowego? No i co z rakiem? Nikt nie choruje?

Swoją drogą może ktoś przekaże pani gubernator, że należy też ogłosić odpowiednie zalecenia. Na przykład surowy zakaz uprawiania seksu z małpami. Myślę, że to częściowo rozwiąże problem Język

Skomentuj