Nowe prawo w Danii - seks bez formalnej zgody zostanie uznany za gwałt

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Duński rząd jest bliski przyjęcia nowego prawa, zgodnie z którym akty seksualne bez wyraźnej zgody obu stron stanowią gwałt.

 

Minister Sprawiedliwości Danii, Nick Heckep powiedział, że proponowana zmiana była „jednym z najważniejszych zwycięstw w zakresie równości płci w Danii od dłuższego czasu”.

 

Zmiana oznacza, że gwałt będzie definiowany nie tylko jako skutek fizycznego znęcania się czy przymusu, ale także wtedy, gdy ofiara nie może się oprzeć, na przykład z powodu zatrucia alkoholem. Sąsiednia Szwecja przyjęła podobne prawo dwa lata temu.

 

Duńskie Ministerstwo Sprawiedliwości podkreśliło, że w przyszłości zawsze będą dowody na gwałt. Oprócz socjaldemokratów, nową ustawę popierają liberałowie, Socjalistyczna Partia Ludowa i lewicowa połączona lista czerwono - zielonych.

 

Projekt ma zostać przedstawiony parlamentowi do rozpatrzenia na posiedzeniu, które rozpocznie się w przyszłym miesiącu.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ronin

coz ja juz od lat sypiam z

coz ja juz od lat sypiam z dziewczetami bez ich zgody jest sposob Smile wiec mam to gdzies prawo tak w mojm jak i w tym przypadku jest nie do wyegzekwowania wiec samo siebie osmiesza wiadomo jak to tworzone przez glupich ludzi prawo. niemniej jesli chodzi o depopulacje najbardziej humanitarna metoda jaka istnieje to jest epidemia bezplodnosci ale zrobiona w taki sposob by wszyscy mysleli ze to wina naturalna nie swiatowych elit zainteresowanych tym faktem. zreszta epidemiabezplodnosci wkrotce nas czeka bo to rowniez bardzo skuteczna metoda depopulacji.

Portret użytkownika eloo

co do epidemibezplodnosci 

co do epidemibezplodnosci  obadaj w  jaki  sposob  walczy  sie  z  tzw  cystami i innymi  tworami hpv.  jak  wiadomo kurzajki, ktore  sa  rownierz wina brodawczaka rozsiewaja sie przy  uszkodzeniach, podraznieniach  i  najprowdopodobniej wszystkie jego  twory  dzialaja  w podobny  sposob. Kobieta  tak w  zasadzie po  kawalku  wycina  sie  macice  bedac  swiadomym  tego, ze  te  cysty  czy inne  gowna  sie  rozmnoza  i ostatecznie  bedzie  trzeba  usunac  calosc, a mozna by  to  wyleczyc  naturalnymi  sposobami, dieta  i  suplementacja.

 

Portret użytkownika drako_tr

...nie Groot, nie będzie

...nie Groot, nie będzie dotyczyć tak, jak nie dotyczy w sąsiedniej Szwecji... dzięki nowemu prawu – „Drastycznie wzrosła liczba gwałtów w Szwecji.”

Poza tym, to jest chyba najdebilniejszy pomysł jaki może być...bo niby jak ma wyglądać ta "formalna zgoda", czy też jej brak !? kobiety będą ze sobą nosić "oświadczenia" i przedstawiać je napalonym i zdziczałym analfabetom z Bliskiego Wschodu i Afryki, przygotowującym się właśnie do gwałtu???

Jak zaczną ich na żywca kastrować, to i gwałty się skończą.

 

Strony

Skomentuj