Nowe duże pęknięcie ziemi w Meksyku zniszczyło kilka domów

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Na peryferiach stolicy Meksyku, na granicy dzielnic Tláhuac i Milpa, powstało sporej wielkości pęknięcie ziemi. Jest głębokie na 4 metry i ciągnie się już na odcinku 400 metrów.

Pęknięcie zaobserwowano po raz pierwszy w dniu 10 maja 2018. Dzień później w tej samej okolicy zauważono ogromne zapadlisko, które pochłonęło pobliski dom. Na skutek pęknięcia zamknięto również autostradę Tetelco-Tecmitl w Tláhuac.

Meksykańskie służby badają, czy może istnieć związek pomiędzy tymi wydarzeniami geologicznymi, a silnym trzęsieniem ziemi z 19 września 2017 r. Zaobserwowane na obrzeżach Mexico City pęknięcie spowodowało uszkodzenie co najmniej pięć domów. Poza tym poinformowano, że na skutek pęknięcia doszło do przerwania rury z wodą. Dzień później, powstało z tego powodu 10-metrowe zapadlisko, które prawie pochłonęło jedną z kamienic.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Zbliża się ,zbliża niebieska

Zbliża się ,zbliża niebieska kachina ,nibiru czy jak ja tam zwą. Oddziałuje coraz bardziej na naszą planetę. Ziemia pęka, zwiększa się aktywanośc wulkaniczna i pojawiają się nowe anomalie pogodowe. Ta planeta nie jest duża, jest mała. Nie podlecia do ziemi na dużą odległość. Nawet jej nie zobaczymy. Wraz z jej przybyciem przybędzie i wybawienie od nieludzkich elit. 

Skomentuj