Nowe badanie potwierdza, że lockdowny nie działają a nawet spowodowały więcej zakażeń!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Nowe badania ostatecznie wskazują, że lockdown był ogromnym błędem. Wyniki badań University of Chicago ostatecznie wskazują, że lockdown nie tylko zniszczył gospodarkę oraz edukację, ale też przyczynił się do zwiększonej liczby zakażeń.<--break->

Blokady Covid-19 zmniejszyły PKB USA o 3,5% w 2020 r., Mimo że rząd federalny wydał ponad 2,6 bln USD na środki pomocowe. Miliony dzieci zalegały z nauką, a prawie 100 000 firm zostało zamkniętych na stałe. Politycy przekonują nas, że to wszystko było warto zrobić, ponieważ ratowano życie zamykając miejsca pracy i szkoły oraz nakazując ludziom pozostanie w domu. 

 

Jednak nowe badanie przeprowadzone przez ekonomistę z University of Chicago Casey Mulligan pokazuje coś zupełnie przeciwnego. Na podstawie dokładnych badań w wielu organizacjach ostalono, że więcej wirusów rozprzestrzenia się w domach niż w miejscach pracy. Wnioskowano na podstawie założenia, że pracodawcy robią dużo aby uchronić pracowników od zakażenia w obawie o możliwość zakłócenia operacji firmy. Z tego powodu w miejscach pracy dochodzi do małej ilości zakażeń i większość ma miejsce w domach.

 

W związku z tym wnioskowano dalej, że zmuszanie ludzi do siedzenia w domach miesiącami nie tylko nie powstrzymało zarazy, ale wręcz ją stymulowało. Ludzie chodzili do sklepów, spotykali się mimo zakazów, potem wracali do domu i takim sposobem wirus rozprzestrzeniał się na domowników. Dom jako najczęstsze miejsce zakażeń potwierdzają już liczne badania naukowe.

 

Oznacza to, że gospodarkę wielu krajów zniszczono bez potrzeby i to politycy odpowiadają za tą katastrofę wybierając stadnie niszczycielskie lekarstwo w postaci lockdownów, które okazuje się teraz gorsze od zarazy. Niestety politycy nie mają innych pomysłów niż zamknąć wszystko, a ludziom wstrzyknąć jakieś eksperymentalne preparaty. Tym samym ludzie, którym płacimy za to aby organizowali nam przestrzeń do życia, okazują się naszymi największymi wrogami.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Legionista00

Noszenie maski w przestrzeni

Noszenie maski w przestrzeni publicznej na wsi to całkowite debilstwo. Idziesz samemu drogą wokoło żywej duszy ale zgodnie z prawem musisz ją mieć. I jak się napatoczą niebiescy to mandat. A oni lubią być drobiazgowi tam gdzie nie trzeba.

Portret użytkownika Daria Błaszczyk

Koniecznie panie profesorze

Koniecznie panie profesorze simon trzeba ich sterroryzować , zmusić , przytrzymać, w razie czego pare pał od naszej kochanej polskiej policji albo sanepidziaży i starszej babci porządnie w mordę jak jakiemuś oprychowi dla tego bo nie chciała wziąć szpryca. Staruszka nie chciała tego eksperymentalnego preparatu medycznego od karteli farmaceutycznych. Więc panowie gliniarze do dzieła kopać staruszków i staruszki, a jak kopanie nie pomoże to paralizatorem. Bo tak wam kazali, dobre ludziska, a jak paralizator nie pomoże to macie kopyta. Pan polityk już wam powie i ochoczo wyda odpowiednie dekrety że możecie bezkarnie to robić, więc śmiało do przodu.

Portret użytkownika Kastorama

W kanadzie pastora polskiego

W kanadzie pastora polskiego oni najpierw nachodzili w kościele ale jak ich przegonił to zrobili zasadzkę jak na jakiegoś bandziora, w sumie to nie wiem za co, czy tam maseczki nie założył czy coś innego. Ale wiadomo że nikogo nie zabił ani nic nie ukradł. Wywlekli go jak psa, i jego brata też. Co te globalistyczne szmatławce robią ze światem. Ludzie sobie z tym nie poradzą, bo te gnidy za bardzo urosły w siłę i potrzeba aby Wszechmogący wstrząsnoł ziemią tak aby te parchy z niej pospadały. To już woła o pomstę aż do nieba. Nie każdy jest protestantem albo katolikiem czy żydem albo muzułmaninem ale czy to jest powód do prześladowania ?  My wiemy że On istnieje Stwórca wszystkiego a on jest antyreligijny nigdy nie załozył żadnej doktryny religijnej dał jedynie 10 prostych przepisów na spokojne życie. Ale ludzie niespokojni, pyszni , władzy głodni, oni to sprofanowali wszystko , a nawet podeptali doskonałe prawo i wyrazili pogardę. Dla tego spadnie na nich sromotna kara. Czy tego chcecie czy nie to i tak się stanie, żadna technologia ani wojsko was przed tym nie uchroni.

Portret użytkownika Quark

Spadnie na nich kara ? Chyba

Spadnie na nich kara ? Chyba Kara Mustafa .. Żadnego Boga nie obchodzi co się tu na ziemi dzieje - "róbta se co chceta" - skoro dał ludziom wolny wybór to robią sobie co chcą i wtrącał się nie będzie. Ten biblijny Bóg Izraelitów to TYRAN a nie bógstwo.

Strony

Skomentuj