Nowa teoria spiskowa sugeruje że papież został zastąpiony hologramem

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Kilka dni temu w sieciach społecznościowych na całym świecie rozpowszechniło się bardzo dziwne nagranie, które przedstawia niezwykłe przemówienie papieża Franciszka. Zgodnie z popularnym filmem z kanału Youtube To The Lifeboats, papież najzwyczajnie w świecie rozpłynął się w powietrzu po zakończeniu swojego orędzia.

 

Biorąc pod uwagę iż wspomniane nagranie zainteresowało sobą niemal 300 tysięcy ludzi, warto chyba odnieść się do jego recepcji w sieci. Niemal natychmiast dorobiono do niego rozmaite teorie, jak choćby uznanie tego filmu za CGI, czyli grafikę komputerową. Z drugiej strony, są też i ci którzy zauważają, że istnieją przecież specjalne technologie do tworzenia hologramów a więc stworzenie obrazu papieża Franciszka nie byłoby wielkim problemem. Warto jednak zadać sobie jedno pytanie. Czy widoczne na filmie zdarzenie aby na pewno przebiegło tak jak wydaje się internautom?


Na kanale Youtube InnegoMedium przedstawiliśmy własne spojrzenie na te sprawę, zgodnie z którym nagranie stacji uwiecznionej na filmie kanału To The Lifeboats, najpewniej zostało źle zmontowane. Przykład wskazany w filmie pokazuje jak nieumiejętne posługiwanie się programami do edycji filmów może prowadzić do takiego efektu. Gwoździem do trumny dla tej teorii jest natomiast oficjalne nagranie z kanału na Youtubie Watykanu, który prezentuje całą scenę z popularnego filmu wraz z normalnym zniknięciem papieża.

 

Fakt, że takie nagrania zyskują na popularności wynika zapewne z wielu obaw części chrześcijan odnośnie losu głowy KK. Wystarczy wspomnieć, że tuż po pojawieniu się koronawirusa we Włoszech opublikowano informację, że papież przeziębił się i jest poddany kwarantannie. Po pewnym czasie media doniosły o poprawie zdrowia biskupa Rzymu, a nawet prowadzi on obecnie msze na pustym placu św Piotra. Jednak obawy co do losu papieża najwyraźniej interesują sobą wielu ludzi.  

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika pilippek

ZMIANY NA ZIEMI - same

ZMIANY NA ZIEMI - same artykuły od paranoików, zero faktów, zero źródeł, same urojenia.. byłem z wami bardziej lub mniej od 2011/12 Smile podziękuję ostatecznie bo już nadziei nie ma, ostatnie 20 artykułów czy na znz czy n a innym medium to chyba jakaś kpina. piescicie tutaj paranoików i ich chore teorie a nie dopuszczacie nigdzie logiki i zdrowego rozsądku. 

Portret użytkownika Illuminat13

a teraz cos o Stworcy

a teraz cos o Stworcy Dlaczego nie lubi osob religijnych klepiacych zdrowaski walacych lbem w asfalt 4 Podobnie też [jest] jak z pewnym człowiekiem, który mając się udać w podróż, przywołał swoje sługi i przekazał im swój majątek. 15 Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności, i odjechał. Zaraz 16 ten, który otrzymał pięć talentów, poszedł, puścił je w obrót i zyskał drugie pięć. P o to stworzyl czlowieka azeby rozwijal swoja swiadomosc duchowosc wiedze Lecz upadle anioly nauczyly was czego innego jak wojowac proznosci i droge na skroty poprzez magie

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika inzynier magister

Założyciel Microsoftu martwi

Założyciel Microsoftu martwi się rosnącą populacją Afryki. By – jak to ujął – przeciwdziałać niedożywieniu, promuje żywność modyfikowaną genetycznie (obecnie GMO II generacji) i aborcję oraz antykoncepcję. Fundacja Gatesów wraz z instytucjami UE zawarła porozumienie, by – jak niegdyś Rockefellerowie – prowadzić „zieloną rewolucję” w Afryce. Gani jednak większość państw, że nie przeznaczają na programy ONZ – za wyjątkiem Wielkiej  Brytanii, Szwecji i Norwegii – 0,7 proc. dochodu narodowego brutto. Miliarder podkreśla, że pieniądze na programy w Afryce muszą się znaleźć, ponieważ „stabilność Afryki ma ogromny wpływ na cały świat”. W 2019 roku straszył pandemią różnych chorób, które szybko mogą się rozprzestrzenić na resztę globu.

W 2017 roku Fundacja Gatesów wydała swój pierwszy raport Goalkeepers, sprawdzający realizację celów zrównoważonego rozwoju ONZ. Autorzy raportu zapewniali, że świat czyni postępy w walce z ubóstwem, ale mogą się one zatrzymać, jeśli nie zrobi się więcej, by ułatwić kobietom dostęp do aborcji. Fundacja Gatesów również podkreśla znaczenie udzielania pomocy drobnym rolnikom w przejściu od rolnictwa na własne potrzeby do bardziej przemysłowej produkcji roślinnej. Oczywiście przy udziale doradców Fundacji, propagujących rośliny genetycznie modyfikowane II generacji. „Zrównoważony plan biznesowy” miałby przynieść większe dochody rodzinom i zapewnić lepsze odżywianie.W 2006 r. Rockefellerowie wraz z Gatesami zawiązali sojusz na rzecz szerzenia Zielonej Rewolucji w Afryce – AGRA. Agendy oenzetowskie FAO, WHO itd.

Gates w artkule zatytułowanym „Gene editing for good” („Edycja genów dla dobra”) wzywa rządy do dalszego finansowania programów pomocy rozwojowej i wielostronnych partnerstw, by „utrzymać postęp”. Pisze o „zmianach klimatycznych” zagrażających egzystencji drobnych rolników w Afryce i południowej Azji i w związku z tym o konieczności stosowania nowej technologii w celu zwiększenia plonów. „Poprawa wydajności upraw jest fundamentalna dla zakończenia skrajnego ubóstwa” – twierdził.Ogromną rolę w tym wypadku ma do odegrania WHO, która wydaje wytyczne dotyczące testowania genetycznie modyfikowanych organizmów i ustala „standardy” dla innych państw. Gates wraz z KE powołał Globalną Komisję Adaptacyjną do zwalczania ocieplenia oraz fundusz inwestycyjny – Beakthrough Energy Europe – promujący nierentowne przedsięwzięcia w zakresie OZE i zeroemisyjnej gospodarki”. Wcześniej zainwestował ponad 1 miliard dolarów w tego typu przedsięwzięcia.Na pytanie, jak chce doprowadzić do dekarbonizacji świata, Gates stwierdził, że „odpowiedzią jest na pewno innowacja”. Sam miliarder i inni „innowatorzy” nie chcą jednak ponosić zbytnich kosztów, więc zakładają przewidziane w Agendzie 2030 partnerstwa publiczno-prywatne. - Publiczno-prywatna koalicja Breakthrough Energy Europe ma na celu zapewnienie długoterminowego finansowania potrzebnego na bardziej ryzykowne przedsięwzięcia czystej energii i zagwarantowanie, że nauka, ekonomia oraz prawo będą zsynchronizowane - dodał. Bill Gates przyznał, że zainwestował setki milionów w firmy produkujące odnawialne źródła energii, akumulatory itp. Sporo z nich upadło, ale niektóre wciąż działają."

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj