Nowa obsesja lewicy. Wszędzie węszą seks i widzą molestowanie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zwolennicy lewicy niejednokrotnie udowodnili, że postrzegają świat w sposób szalony i wynaturzony. W ich wariackim świecie  wszystko jest postawione na głowie i jest pełne cynizmu hipokryzji oraz obsesji. Najnowsza z nich polega na wyszukiwaniu we wszystkim dowodów na molestowanie seksualne.

 

 

Co zabawne nowa lewacka moda uderza głównie w samych lewaków.  Najlepszym przykładem jest zamieszanie wokół żydowskiego producenta z Hollywood, Harveya Weinsteina, znanego zwolennika amerykańskiej lewicy, który stał się synonimem molestowania celebrytów. Uruchomiono specjalny hashtag na Twitterze #metoo i zachęcano do opowiadania kolejnych historii molestowania seksualnego których doświadczyli ludzie obojga płci. Oczywiście w zdecydowanej większości przypadków molestowania, stroną pokrzywdzoną okazały się kobiety. Nagle jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się kolejne dowody na samczą supremację.

 

Gdy lewica wpada w ideologiczne zadęcie trudno jest już powstrzymać taki rozpędzony pociąg absurdu. Na szczęście obsesjaonaci widzący we wszystkim molestowanie zaczęli również lustrować swoje własne środowisko. Dostało się nawet dwóm dziennikarzom z Gazety Wyborczej i Krytyki Politycznej. Pewni swej bezkarności lewicowi redaktorzy zostali oskarżeni przez ich własne koleżanki, które ośmielone modą na #metoo, podały nawet swoje prawdziwe nazwiska. Oczywiście dla obu panów oznacza to już poważne kłopoty. Swoją drogą to intrygujące widzieć jak neomarksiści sami siebie atakują w ramach ideologii, którą sami przecież promują. 

 

Jak na prawdziwych obsesjonatów przystało, wiele rozgrzanych do czerwoności groźbą molestowania pań, zaczęło sobie nagle wyobrażać, że każdy komplement czy zaproszenie na kawę z pewnoscią ma jakiś związek z chęciu uprawiania z nią seksu. Wystarczy powiedzieć kobiecie, że ładnie wygląda, albo zaprosić ja na kawę i jeśli ma się pecha, może to być uznane za molestowanie. Z pewnością dla wielu kobiet ta akcja na modę na molestowanie to coś co spada dosłownie z nieba. Teraz każda maszkara będzie mogła wykrzykiwać, że jest molestowana, dodając sobie w ten żenujący sposób brakującej kobiecości. Są już pierwsze takie przypadki w sferze polskiej poltyki. Poseł Marek Jakubiak z Kukiz15 został oskarżony o molestowanie słowne przez Justynę Samolińską z partii Razem. Oczywiście poseł zaprzeczył i poinformował o wystąpienie wobec niej na drogę prawną.  

 

Niewątpliwie może teraz dochodzić do licznych fałszywych oskarżeń o molestowanie w postaci słowo przeciw słowu. To może zniszczyć kariery wielu mężczyznom niesłusznie posądzonych o molestowanie. Jak zwykle, wszystko czego dotknie się lewica, także tę kwestię, doprowadzono do absurdu. To zupełnie tak samo jak w przypadku cenzury politycznej poprawności. Kulturę wypowiedzi mylą z cenzurą, a sprawy damsko męskie sprowadzają wyłącznie do seksu, który nazywają domyślnie molestowaniem. Oczywiście to prawda, że mężczyzn molestujących kobiety nie brakuje, ale w tym ogólnym szaleństwie jakie powstało wokół tego tematu, takim obleśnym typom może być paradoksalnie łatwiej, dzięki lewicowej przesadzie w tropieniu tego niewątpliwie bardzo nagannego zjawiska.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Ahjo

Skandaliczny tekst.

Skandaliczny tekst. Molestowania jest wszędzie pełno, tylko katolskie postrzeganie rzeczywistości, uprzedmiotowienie kobiet i tak zwana "tradycja" sprawiały, że nie mówiło się o tym głośno. Popieram generalnie to jaką linię ta strona popiera w wielu sprawach, ale ten tekst to jest żenada i skandal.

Portret użytkownika keke

Niedługo lepiej będzie wcale

Niedługo lepiej będzie wcale się nie zbiżać do baby bo a nuż oskarży nas o molestowanie spojrzeniem gestem a może nawet myślą;b W ten sposób populacja globalna na pewno spadnie! W tym sensie cel lewaków jest odwrotny niż pis-u - ktory chce jak najwiecej dzieciorobów i chce utrudnic dostep do prezerwatyw. Ale ten świat staje sie coraz bardziej absurdalny! Nic tylko usiąść z popkornem i oglądać;b

Portret użytkownika Atagi

To nie jest obsesja,małymi

To nie jest obsesja,małymi bzdurkami nas karmią żeby ukryć i za wczasu wyśmiać jak na wokandzie ujawni się, jak hameryka zamyka peddofilów,a może za niedługi czas wezmą się za unijjne dupska pedoofilskie. Warto poszukać o ( pizza gate) w przeglądarkę wpiszcie razem,bo tutaj może być przesiew na odpowiednie słowa.

Portret użytkownika Zenek ;)

http://pikio.pl/tasiemce-w

http://pikio.pl/tasiemce-w-najpopularniejszym-jedzeniu-z-biedronki/

czyli firma MORLINY w nowym "pożywniejszym" opakowaniu.....
PYCHOTA....

ciekawe co na to SSanepid jaki taką "żywność" powinien Z URZĘDU BANOWAĆ.....
a tak zajęty jest przecież ŁAPANKAMI NIEMOWLAKÓW jak biblijny Nemrod..... patron wszelakich "przyjaciół gojów".... więc już nie ma czasu zajmować się tymi jakich nie zabił PRZYMUSOWYMI szczepionkami dr Mengele.....

używanymi dziś produktami jakie TESTOWANO NA PRZYMUSOWYCH WIĘŹNIACH OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH .... by one dziś, oprawcom tych więźniów, PRZYNOSIŁY KROCIOWE ZYSKI.... tak jak to zapisano w Protokołach Biblijnych Oprawców..... tfu Mędrców Syjonu.....

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Marek Wasilewski

Czytam dosyć często twoje

Czytam dosyć często twoje przemyślenia i jak zazwyczaj wypaczone jakąś chorą ideologią. Napisałeś o dosyć ciekawym zjawisku, które dotarło do nas z pruderyjnego USA. I to ze środowisk bogatych a nie bidnych robotnic wykorzystywanych przez swoich świńskich szefów. Mam dla ciebie radę , naclaj się jak świnia , upodlij się , wtedy może uzyskasz jakiś szerszy punkt widzenia.

Skomentuj