Nowa normalność czyli apartheid szczepionkowy

Kategorie: 

Źródło: interenet

Od kiedy wykryto na świecie pierwszy przypadek nowego wirusa nazwanego covid19 świat zatrzymał się a mimo to społeczeństwo nie do końca zdawało sobie wtedy sprawę z tego, że już nigdy nie będzie tak jak było. Chociaż politycy mówili wprost, że czeka nas nowa normalność oparta o wyrzeczenia większość z nas starała się o tym nie myśleć twierdząc, że wszystko wróci do normy. Niestety ci którzy wiedzieli co się święci gdyż uważnie słuchali konferencji rządowych i programów telewizyjnych byli brani za teoretyków spiskowych.

Niestety kolejne żródła podają informacje o których teoretycy spiskowi wiedzieli już od dawna a mianowicie chodzi o paszport szczepień i kod QR, który pozwoli osobom zaszczepionym wrócić do względnej normalności. Jak podaje Polska Times odpowiedzialna za cyfryzację Polski agenda rządowa zamierza wprowadzić dla zaszczepionych aplikację mobilną i kod QR by mogli oni prowadzić normalne życie.

 

Aplikacja ta umożliwi wstęp do galerii handlowych, kin, teatrów, dyskotek a co najważniejsze aplikacja ta pozwoli na wakacyjne wycieczki zagraniczne. Informację taką podała Justyna Orłowska pełnomocniczka premiera ds. GovTech. Poinformowała ona również o tym, że aplikacja ta będzie kompatybilna z innymi aplikacjami w Unii Europejskiej i będzie spełniać wymogi Komisji Europejskiej.

 

Widzimy więc, że to co było brane za  teorią spiskową staje się prawdą. Zapewne aplikacja ta będzie współpracować z tzw. zielonym paszportem szczepień i będzie jego częścią. Wielu polityków mówi nam wprost, że już nigdy nie będzie jak było i że czeka nas nowa normalność z okrojonymi swobodami obywatelskimi a mimo to ludzie idą się zaszczepić twierdząc, że wrócą do normalności.

 

Politycy informują, że przywileje dla zaszczepionych mają być zachętą dla tych którzy nie chcą się zaszczepić. Czy oddanie nam części swobód obywatelskich w zamian za szczepienie jest faktycznie zachętą czy może to już szantaż?  Osoby niezaszczepione nie będą mogły egzystować na równi z osobami zaszczepionymi a to już podchodzi pod segregację  czyli apartheid. 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Mojeimię44
Portret użytkownika Mojeimię44

W świecie gdzie słowo dobrowolność oznacza przymus słowo opór oznacza wolność. 


Komentarze

Portret użytkownika iiz

Ciekawe ilu z was, tak

Ciekawe ilu z was, tak dbających o zdrowie swoje i swoich dzieci, że ich NIE SZCZEPICIE, chla codziennie hektolitry coli i energetyków, pali papierochy, pije wódę, kupuje w biedrze tanie żarcie, syf nad syfami etc. Ja szczepię siebie i dzieci na wszystko co możliwe, za to jemy żywność ekologiczną albo z certyfikatem albo od zaufanych rolników. Nie pamiętam, kiedy piliśmy syf zwany colą, bo zamiast tego mamy wodę z cytryną. Gotuję sama w domu, nie chodzę do macdonaldów, nawet chleb piekę sama z ekologicznego ziarna. I co wy na to, antyszczepionkowe oszołomy? Kto z nas umrze zdrowszy? PS. Zaszczepiłam się na covid szczepionką wektorową i z przyjemnością będę korzystać z wszelkich dogodności, tudzież zielonego paszportu. Ach, na grypę też się zaszczepię, jak co roku. Jeszcze jedno: mieszkam na wsi, oddycham świeższym powietrzem niż wy.

Portret użytkownika SurvivorMan

Jaka "nowa normalność"???

Jaka "nowa normalność"??? Przecież to jest rozszerzona stara normalność!
Obowiązkowe szczepienia dla dzieci, którym zapewne wszyscy tutaj zostali poddani, czy żółte książeczki szczepień dla podróżujących, to są narzędzia które istnieją od dawna! 
Nie mówię że to coś dobrego, ale to obecne nagłe zdziwienie, czy nawet u niektórych przebieranie nóżkami z frustracji, jest trochę zabawne w kontekście tych istniejących od dawna narzędzi, z których pewnie niejeden tutaj "dobrowolnie" korzystał *mosking*

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika drako_tr

Przecież to jest rozszerzona

Przecież to jest rozszerzona stara normalność!

...tak?... powiadasz, że od zawsze ludzie są przymuszani do podpisania dobrowolnej zgody na poddanie ich eksperymentom medycznym, nieprzebadanymi preparatami genetycznymi?...i jeszcze je porównujesz do szczepionek, które otrzymały miano szczepionki po wieloletnich badaniach Lol

Ty nie do Tajlandii jedź, tylko na biegun...dekielek Ci się przegrzał...pewnie od globalnego ocipienia.

Portret użytkownika SurvivorMan

Mówiłem ci już, że przez

Mówiłem ci już, żebyś przez wzgląd na twoje płytkie myślenie, kompletny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i naginanie czyichś wypowiedzi do swoich potrzeb, nie pisał nic do mnie...
Mówiłem o samym systemie a nie o tym, która szczepionka jest prawdziwa, a która ma w sobie wyimaginowanego chipa...
Będę jechał tam gdzie chcę i ch.j ci do tego, a pielgrzymka na biegun, to akurat twoja destynacja... Każdy bowiem szanujący się płaskoziemca przynajmniej raz w życiu, niczym Muzułmanin do Mekki, powinien się tam udac i dotknąć krawędzi planety ROFL
W dupie byłeś, gówno widziałeś, a wyrocznię tu odgrywasz jakbyś znał całą wiedze ludzkości...
SIO!
Bez odbioru!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika drako_tr

Mówiłem o samym systemie a

Mówiłem o samym systemie a nie o tym, która szczepionka jest prawdziwa, a która ma w sobie wyimaginowanego chipa...

Znasz jakiś stary system przymuszania do szczepień, gdzie wymagane jest oświadczenie, że robisz to dobrowolnie?

Takie przymuszanie do poddania się eksperymentowi, nie jest tym samym, co szczepienie przed wyjazdem do Tajlandii, tylko jest Nową Normalnością.

No i znowu się osrałeś, jedno wartościowe zdanie, a reszta jak zwykle bełkot... a wszystko przez to, że jakoś dziwnym trafem te puzzle układają się po mojemu... no cóż, musisz się pogodzić z faktem, że nie wszyscy tak mogą, jak ja...a już na pewno nie taki globalistyczny bufon z przerośniętym EGO, jak Ty.

PS... Podobno Tajlandia była światowym rajem dla turystów i pedofilów, szczególnie płci męskiej...

 

Portret użytkownika Wojtek Kawka

Ja znam stary system

Ja znam stary system przymuszania do szczepień...to ten, który zaczyna się zaraz po urodzeniu i również jest w fazie badań, ale w IV fazie. Widzę, że nie masz dzieci lub je szczepisz bez opamiętania, bo inaczej wiedziałbyś, że dzieci i rodzice, którzy nie chcą brać udział w tym obłędzie, mają po prostu przewalone.

Naprawdę nie słyszałeś o nagonce sanepidu, nękaniu przez tępaków z pozów i karach administracyjnych 50 tys zł za brak jednego strzała? Mops potrafi się w pieprzyć w twoje życie i nagle się okazuje, że twój dzieciak nie jest twój, lecz należy do wszystkich, do całego narodu, i tylko "państwo" wie co jest dla niego dobre. Doszło nawet do tego, że w niektórych pozach zaczęli odmawiać przyjęcia dzieciaków bez wszystkich rzekomo "obowiązkowych" szczepień, a dostanie się do publicznego przedszkola graniczy z cudem.

Szopka z covidem jest identyczna tylko, że jak na razie dotyczy osób po 18 roku życia. Zapewne pod koniec tego roku to się zmieni i szczepienie na srovid wejdzie do kalendarza szczepień.

Portret użytkownika drako_tr

@ Wojtek...mam dwoje małych

@ Wojtek...mam dwoje małych dzieci i dwoje dorosłych...i ani jednym szczepieniem ich nie okaleczyłem.

Rodzice wcale nie mają tak strasznie przewalone, tylko czekają na nich kilkutysięczne kary nakładane przez sanepid... i jeżeli nie wpłacą kary za nieokaleczenie dzieci" są one egzekwowane za pomocą skarbówki przy corocznym rozliczeniu PIT Biggrin

Mam kilka kilogramów tych ponagleń i straszeń oraz kwity na kilka tysięcy zł, które tym bydlakom zapłaciłem.

Ale warto było, bo mój pierwszoklasista, zachorował przez osiem latek tylko JEDEN raz, drugi as też tylko raz zachorował…obaj zarazili się od zaszczepionego przeciwko rotawirusom dziecka znajomej, które mimo szczepienia trafiło na 2 tygodnie do szpitala, w stanie ciężkim.

... a moje asy pokonały te choróbsko w 3 dni…W DOMU.

Z przyjęciem do przedszkola nie miałem najmniejszych problemów...do szkoły też...być może takie spierdolenie jest w większych miastach, ale to normalne, bo więcej tam spierdolin żyje.

Do kalendarza szczepień nigdy nie wejdzie żaden preparat genetyczny, bo kiedyś już go testowano, i wszystkie zwierzątka zmarły...tym bardziej do kalendarza nie wejdzie żaden preparat dopuszczony do obiegu WARUNKOWO.

Portret użytkownika SurvivorMan

To twoje PS, pokazało że nie

To twoje PS, pokazało że nie warto w ogóle z tobą (celowo z małej litery) prowadzić dyskusji...
Dobrze że możesz coś takiego komuś sugerować na odległość... Bo w oczy jak byś coś takiego zasugerował, to szczęka na śrubach!
Tfuuu!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj