Norwegia pozwala kobietom dokonać aborcji niechcianego dziecka z ciąży mnogiej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Tak się jakoś składa, że lewacki postęp prawie zawsze kończy się zabijaniem ludzi. W Norwegii przekroczono kolejną granicę pozwalając matce wybrać sobie którego z bliźniaków znajdujących się w jej łonie będzie można zabić, a który przeżyje.

 

Ministerstwo Zdrowia Norwegii potwierdziło, że kobiety spodziewające się ciąży mnogiej, mogą usunąć niechciane dzieci nawet jeśli są one zdrowe. Co więcej norweskie władze chcą pozwolić na dokonywanie takiej depopulacji również przez obcokrajowców przebywających na terytorium tego kraju. To ukłon w stronę kobiet z Danii i Szwecji gdzie tak zwana aborcja selektywna, jest zabroniona.

 

Norwescy lewacy w tradycyjny sposób usiłują nazywać wszystko nowomową, która ma za zadanie zmienić emocjonalne nastawienie do tego czym jest aborcja. W przypadku zabicia niechcianych dzieci z ciąży mnogiej nazywane jest to "redukcją płodów".

Najczęściej takie ciąże są wynikiem zabiegów in vitro. Dochodzimy więc do sytuacji gdy usuwa się już nie tylko zbędne zarodki, o co przecież trwa cały czas światopoglądowy spór sił dobra i zła, ale też planuje się usuwanie "nadmiarowe dzieci" i to w różnym stadium ich życia płodowego. Czy to rzeczywiście postęp czy raczej zupełny upadek cywilizacyjny?


 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika usar

najbardziej absurdalne w

najbardziej absurdalne w całym tym krzyku feministycznym jest to, że najbardziej za in vitro krzyczą ci, którzy zabezpieczają się przez całą swoją młodość żeby przypadkiem potomka nie spłodzić. Potem wielki krzyk że niby pragną dziecka, no ale to jest jakiś absurd. To pragną czy nie?

Portret użytkownika Gibki

To jest szczyt hipokryzji w

To jest szczyt hipokryzji w wykonaniu wielu z Was. Boli Was los nie czującego zlepku komórek, a co większość z Was zjada codziennie? Faktyczne cierpienie żywych istot, które urodziły się tylko po to, żeby zginąć w rzeźni. Wiem, że zdanie sobie z tego sprawy boli, ale nie można od tego uciekać. 

Portret użytkownika michalowski

"Wiem, że zdanie sobie z tego

"Wiem, że zdanie sobie z tego sprawy boli" - Wcale nie boli bo zwierzęta Bóg stworzył właśnie po to by ludziom służyły także jako pokarm. Nie posiadają nieśmiertelnej duszy i nie są przeznaczne do szczęścia wiecznego. Zjedzone stanowią pożytek.

Portret użytkownika Bb

Redukcja płodów -

Redukcja płodów - niekoniecznie, ale gwałt i pęknięte gumki.... Dlaczego tu w ogóle mowa o 3 miesiącu??! Po co tyle czekać? Na drugi dzień tabletka "po" i nie ma tematu. Komórka wielkości piksela nie zdąży siè nawet zagnieździć... Aborcja nie musi (i nie powinna) być rozczłonkowywaniem małego ludzika.  Szybka akcja jest najważniejsza i na to powinien być położony nacisk.

Portret użytkownika ben

Zmartwiona kobieta poszła do

Zmartwiona kobieta poszła do ginekologa.
 Doktorze mam poważny problem i bardzo potrzebuje pańskiej pomocy. Mam dziecko które ma niecały roczek a ponownie zaszłam w ciążę. Nie chcę mieć dziecka tak szybko.
Na to doktor się spytał No dobrze ale co ja mam zrobić?
Chciała bym żeby pan przerwał moją ciąże.Lekarz pomyślał przez chwilę Chyba mam lepsze rozwiązanie tego problemu
 zresztą dużo bezpieczniejsze dla pani.Kobieta uśmiechnęła się myśląc że lekarz zgodzi się na jej prośbę.
 Widzi pani skoro nie chce pani się zajmować dwojgiem dzieci jednocześnie kontynuował lekarz  zabijmy to pierwsze które trzyma pani teraz w rękach. W ten sposób będzie pani mogła trochę odpocząć zanim pojawi się kolejne. Skoro mamy zabić jedno z nich to chyba obojętne które. Poza tym nie będzie ryzyka jakie niesie za sobą aborcja.
Kobieta mocno zaniepokojona słowami doktora krzyknęła
 Ależ to okropne co pan mówi! Przecież to zbrodnia zabić dziecko!Zgadzam się  odparł ginekolog  Ale przecież wydawało mi się że nie ma pani nic przeciwko więc pomyślałemże to lepsze rozwiązanie.

żródło:http://www.fronda.pl/a/przyszla-do-ginekologa-by-usunac-ciaze-zobacz-co-uslyszala,70868.html

 I nie piszcie o gwałtach bo z tego wynika ze 60-80% to gwałty 10% nieudane zwiazki  i xx% chciane dzieci .

Portret użytkownika ben

Nie mam zamiaru obrażać

Nie mam zamiaru obrażać kobiet jak i mężczyzn tych normalnych , ale jak czytam takie arty  to nasuwa mi się tylko  jedno jesteście jak suki demona a wy faceci na czole powinno wam sie wypalać znamię jestem mordercą .Wracając do kobiet i tu ciężko mi powiedzieć kobiet jesteście tak puste wyprane z uczuć . Już niedługo  marsz suk demona w Warszawie powinno się was wygwizdać zmanipulowane dewotki po ostatnim marszu te wasze obślizłe uśmiechnięte gęby  przerażały ,przyszłe matki jak i matki które odchowały swe dzieci  wstyd.Można zrozumieć  ciężkie uszkodzenie płodu zagrożenie życia ale ot tak . Temat rzeka . Wiadomo zawsze bedą głosy za i przeciw ,ale dla koloru oczu chłopak czy dziewczynka ,teraz nie bo jest czas na imprezy .......

Może właśnie was trzeba było tak się pozbyć po kawałku  i do śmieci . Zgroza

Strony

Skomentuj