Niszczycielskie tornado nawiedziło zachodnie Niemcy

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Rzadkie tornado nawiedziło zaludnione obszary zachodniej części Niemiec. Silne podmuchy wiatru rozwaliły wiele budynków w Viersen w Nadrenii Północnej-Westfalii i niemal doszczętnie zniszczyły las w okolicy miasta.

 

Żywioł nawiedził Niemców w środę około godziny 18:00. Chodź niepokoił przez około 10 minut, doprowadził do poważnych zniszczeń. Wiele dróg było nieprzejezdnych z powodu powalonych drzew, a kilkadziesiąt budynków zostało uszkodzonych – część z nich tymczasowo nie nadaje się do zamieszkania.

Tornado zniszczyło również las pomiędzy miejscowościami Boisheim i Dilkrath. Wiatr wiał z prędkością około 180 km/h, miejscami przekraczał prędkość 220 km/h. Mimo rozległych zniszczeń, nie ma żadnych ofiar śmiertelnych i tylko dwie osoby zostały ranne.

Foto: Marco Bayer

Na podstawie zniszczeń, tornado zostało zaklasyfikowane jako F2 w sześciostopniowej skali Fujity. W tej części świata jest to stosunkowo rzadkie zjawisko.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika zoilk

Przykład z drzewa figowego

Przykład z drzewa figowego

28 A od drzewa figowego uczcie się przez podobieństwo! Kiedy już jego gałąź nabiera soków i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato. 29 Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach. 30 Zaprawdę, powiadm wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. 31 Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.
32 Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Alteregosens

Nie wiem co jest gorsze, to

Nie wiem co jest gorsze, to tornado czy ten język niemiecki.
A tak poważnie to kolejne działanie Chemitrails + HAARP.
Widać Niemcy nie wypełniaja światowego planu, no i propaganda dotyczaca zmian klimatu musi mieć odpowiedni lobbing.

Skomentuj