Niszczące konsekwencje przejścia tornada w Alabamie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Trąby powietrzne pustoszące stan Alabama pozostawiły za sobą apokaliptyczne widoki. Potężna trąba powietrzna, która przetoczyła się przez miasteczko Alisevilla w USA dokonała potężnych zniszczeń.

 

Ekstremalna pogoda utrzymuje się w południowych stanach ale na szczęście nie zbiera szczególnie śmiertelnego żniwa. Wciąż powstają liczne tornada, które sukcesywnie atakują siedziby ludzkie.

 

Zwykle po każdym takim rajdzie sił natury, kilkaset domów jest zrównanych z ziemią, a bardzo wiele zostaje uszkodzonych. Żywioł przeważnie powoduje też liczne przerwy w dostawach elektryczności, które dotykają nawet kilkunastu tysięcy domostw jednocześnie.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika XaX

Tu raczej chodzi o szybkość

Tu raczej chodzi o szybkość ich odbudowy, jak zmiecie taki domek to przy dużej ekipie idzie go postawić w parę miesięcy w przeciwieństwie gdy rozwali ci się taki jak u nas, gdzie musi swoje odstać za nim będzie zdatny do zamieszkania po odbudowie.

Skomentuj