Nisko lecący meteor przestraszył mieszkańców Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii powiedzieli, że widzieli meteor, który leciał tak nisko, że można go było usłyszeć. Według publikacji w brytyjskich gazetach, wielu naocznych świadków było zszokowanych tym, co się dzieje.

Zdaniem świadków, gdy obiekt wszedł w ziemską atmosferę i przełamał barierę dźwięku, rozległ się głośny huk. Według brytyjskiej sieci Meteor Network, która gromadzi dane o meteorach, specjaliści odebrali ponad 200 wezwań. Większość raportów pochodzi ze Szkocji i Irlandii Północnej.

 

Wcześniej informowano, że naukowcy odkryli asteroidę, która może potencjalnie zderzyć się z Ziemią 4 lipca 2023 roku. Ciało niebieskie zostało nazwane 2022 AE1 zostało zidentyfikowany podczas przeglądu Obserwatorium Astronomicznego Mount Lemmon w Arizonie w USA.

 

Asteroida ma średnicę około 70 metrów. Jego prędkość wynosi 19,83 kilometrów na sekundę. Prawdopodobieństwo kolizji obiektu z Ziemią szacuje się na 1 na 1700 szans.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika NEBULANIN

WASZ ŻYDOWSKI QUASI BOZIA

WASZ ŻYDOWSKI QUASI BOZIA ZOSTAŁ

ZABITY PRZEZ CZŁOWIEKA .

jahwe cwel SIĘ PRZELICZYŁ I TRAFIŁ NA

KOGOŚ MOCNIEJSZEGO WE WSZECHŚWIECIE

ZA UWOLNIENIE WSZECHŚWIATA OD ZŁA

CZŁOWIEK TEN STAŁ SIE ŚWIĘTY I JEST

CHRONIONY PRZEZ SIŁY O ISTNIENIU TY NIE

MASZ POJĘCIA.

POLSKA GÓRĄ JAK ZAWSZE A CWELUCHY DOŁEM

JAK ZWYKLE.

Portret użytkownika Q.

I to jest właśnie typowo

I to jest właśnie typowo "chazarska logika" - czyli jej brak. Jak ktoś nie pokłada wiary w istnienie "dziadka z siwą brodą na chmurce" to zaraz debil... sam nim jesteś. Nie masz pojęcia czym jest ateizm i czym się różni od teizmu i deizmu. Gdzie masz dowody na istnienie Twojego "Boga" - widziałeś go, usłyszałeś, rozmawiałeś z nim a może ci e-maila'a przysłał co ? Nie ? To jakim prawem śmiesz twierdzić że to ty masz rację a nie ci niewierzący ?!

Portret użytkownika heniek

wierzący - wierzą że bóg jest

wierzący - wierzą że bóg jest
ateisci to też wierzący - wierzą ze boga nie ma.
agnostycy - wszystko im jedno czy bóg jest czy nie, mają to w dupie. Jak czegos chcą
robią to sami.

co do płaskiej ziemi., oglądałem przelot iss
https://eol.jsc.nasa.gov/ESRS/HDEV
to dowód pośredni
nie widziałem również jak twój ojciec ru..ał twoją matkę debilkę, ale to że tu piszesz przeważnie głupoty jest dowodem pośrednim na jedno i drugie
ale dowodem pośrednim też jest

Portret użytkownika Alojzy Pokrywka

Ja ostatnio widziałem na

Ja ostatnio widziałem na twitterze ktoś zamieścił filmik ze studia nagrań nasa, i co się okazuje, oni naprawdę tworzą te nagrania kosmosu w studio, za pomocą całego tego elektronicznego sprzętu i innych sztuczek.

A pelikany dzioby szeroko otwarte, łyku łyku i A Q Q. Panowie nadworni naukowcy zaraz powiedzą że filmik zrobili wredni foliarze bo co innego mogli by powiedzieć, argumentacja się kończy po mału.

Jedni to robią dla kasy a inni dla oszukaństwa, aby ukryć prawdę o świecie przed publiką. Oczywiście spiski nie istnieją Smile A politycy to są uczciwi ludzie,  masoni to klub tych no, fajnych kolesi i bogatych filantropów Smile hehheh, naiwność ludzka jest bezdenna tak jak wiara w naukę.

Portret użytkownika Q.

Widzieć a rozumieć na co się

Widzieć a rozumieć na co się patrzy to zupełnie różne sprawy i jesteś tego żywym przykładem. Nie masz pojęcia jak powstają zdjęcia kosmosu - Tobie się wydaje, że weźmiesz do ręki aparat z teleskopem i "cyk" już masz fotografię galaktyki czy obłoku pyłowego tak ? Otóż nie ! 
Fotografie "głębokiej przestrzeni" wykonuje się poprzez nakładanie na siebie zdjęć wykonywanych w różnych zakresach promiowania (światło też nim jest) a robi się to dlatego, że większość tego co istnieje w kosmosie jest czarno - białe i nudne... I żeby zobaczyć interesujące nas szczegóły trzeba ów obraz sztucznie pokolorować czyli odseparować od siebie poszczególne niewidoczne frakcje nadając im odmienne barwy. Często też zdjęcia składa się z graficznej wizualizacji niewidocznego promieniowania jak podczerwień, nadfiolet czy roentgen. Ale co ty z tego możesz zrozumieć skoro dla ciebie "autorytetem" jest jakiś gimbus z dostępem do internetu... "youtuber". 

 

Portret użytkownika Kwazar

"Nisko lecący meteor

"Nisko lecący meteor przestraszył mieszkańców Wielkiej Brytanii" Mieszkańcy Wielkiej Brytanii nie tego meteoru niskiego, powinni się na prawdę bać.Przeleci i tyle.Powinni bać się tego, co na prawdę może ich niedługo czekać. A POD WODĘ WAM i to z realnym strachem, KOŃCA WASZEGO ! No i tyle odnośnie meteoru.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jak misz-masz w komentach, to

Jak misz-masz w komentach, to ja też.

Kiedyś pisałem o oszustwie medycznym, co do istnienia i chorobotwórczości "wirusów" (których nikt na oczy nigdy nie widział, a takie "spustoszenie" sieją).:

https://globalna.info/2022/09/15/nieznana-historia-wirusow-ic-horob-zakaznych/

Pobudka lekarzyki !! Pobudka !

Powtórzę jeszcze raz : nie ma czegoś takiego jak wirusy, a bakterie nie są chorobotwórcze, tylko obecne w miejscu rany.

"Zdychający wielbłąd przyciąga wiele noży"

Jedyne co ma znaczenie to nasz układ odpornościowy, króry codziennie musi poradzić sobie z 2 trylionami różnych mikroorganizmów.

Panowie "profesorowie" wirusologii " In Silico" pracują z " wirusami" głównie na ekranach komputerowych symulacji. Coś jak pasjans.

A szkodzi nam Smog Elektroniczny (18 trylionów zwiększone pole tła wobec naturalnego poziomu natężenia pól elektromagnetycznych), olbrzymie ilości wolnych rodników w jedzeniu i : podeszwy plastikowe butów, które izolują nas od przeogromnego zbiornika wolnych elektronów : ZIEMI.

Tak jest ! Spacery na boso. Plus plastik w różnych formach w spożywce.

Oj myślenia od nowa będziemy się uczyć.

Portret użytkownika mw

Wirusy i bakterie zobaczysz

Wirusy i bakterie zobaczysz pod mikroskopem kretynie. Bakterie są wszędzie, zarówno chorobotwórcze, neutralne jak i niezbędne do normalnego funkcjonowania. Skończ z pajacowaniem i zacznij chłopie myśleć już od dziś.

Strony

Skomentuj