Nikt nie wie, co spadło z nieba w Harrison Township

Kategorie: 

youtube.com
Mieszkańców Harrison Township, które znajduje się w okręgu Mich w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych, zaskoczyły w godzinach porannych w dniu 16 lutego czarne ciapki, donosi WXYZ-TV. Na domach, ulicach i samochodach było mnóstwo brudnych plam.

 

 

Na pewno nie były to ptasie odchody, ani paliwo, choć ciecz przypominała oleistą substancję. Ludzie podejrzewają, że tajemnicze chemikalia mogą pochodzić z pobliskiej bazy samolotów US Air Force National Guard w Selfridge, ale jej kierownictwo odmawia jakiegokolwiek zaangażowania się w sprawę. 

 

W międzyczasie, substancja została wysłana do testów, których wyniki będą znane w ciągu kilku dni. Niektórzy ludzie w Harrison Township wciąż sami na własną rękę próbują rozwiązać zagadkę, co pobrudziło ich samochody i czym to czyścić.

 

Straż pożarna zapewnienia, że nie ma bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców Harisson Township.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika Odważniak

Amerykańskie samochody, to

Amerykańskie samochody, to już nie są samochody, tylko czołgi, zza których człowieka nie widać. Strach być pieszym. Jakież marnotrawstwo! A wszystko przez tanie paliwo, które kosztuje 1,5$ za galon.

Skomentuj