Nigeryjski samolot był tak przeładowany workami z pieniędzmi, że nie mógł odlecieć z lotniska

Kategorie: 

Źródło: https://www.instagram.com/p/BuEvNeLH5Ox/?utm_source=ig_embed

W Nigerii doszło do dziwacznego wypadku lotniczego. Samolot nie mógł wystartować, bo był przeciążony workami z gotówką!

 

Incydent został sfilmowany przez znanego nigeryjskiego wydawcę i dziennikarza Dele Momodou. Na filmie, który opublikował na Instagramie, ogon małego samolotu opadł pod dużym ciężarem i został dociśnięty do betonu na pasie startowym. Pracownicy, którzy próbują rozwiązać problem, kręcą się wokół w chaosie.

 

„To musi być nigeryjskie kino" - napisał Momodu na portalu społecznościowym. Samolot został uziemiony po tym, jak został załadowany zbyt dużą ilością gotówki w torbach... Nie wierzę moim oczom...”. Nie sprecyzował, jakie to były pieniądze i gdzie miały być przetransportowane.

 

W 2018 r. w stanie Illinois miał miejsce nietypowy wypadek. Samochód przewożący pieniądze z automatów do gier wypadł z drogi. Kierowca zasnął za kierownicą na autostradzie. Robotnicy drogowi ponad godzinę zbierali rozproszone banknoty. Przez cały ten czas autostrada była zamknięta dla ruchu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Abbasadore

Mam nadzieję, że to ten

Mam nadzieję, że to ten książe, co napisał do mnie łamanąpolszczyzną, że chce się ze mną podzielić majątkiem, bo już nie wieco z nim zrobići potrzebuje tylko kilka stówek na przesyłkę. Widocznie za mało mu wpłąciłęm, bo jakiś słaby samolot wynajął...

Skomentuj