Niezwykły zachód słońca w Rosji. Niektórzy sądzą, że to anioł

Kategorie: 

Źródło: https://www.e1.ru/news/spool/news_id-65810461.html

Mieszkańcy Jekaterynburga zdążyli sfotografować piękny i niezwykły zachód słońca. Wystąpił on nad miastem, wieczorem 3 stycznia.

 

 

Widok był niezwykły, bo ostatnie promienie słońca skierowane były ku górze. Na około pojawiła się zielona opaska, ale nie wtopiła się ona w słup słoneczny. Takie zjawisko nazywa się zielonym promieniem, od czasu do czasu można je obserwować gołym okiem, ale zdarza się to dość rzadko.

 

Aby obserwować zielony promień, konieczne są do spełnienia trzy warunki, tj. otwarty horyzont (w stepie, w tundrze, w górach lub na morzu), czyste powietrze i brak chmur. Normalny czas trwania zielonej wiązki wynosi zaledwie kilka sekund. Większość obserwatorów widziała jednak samo jasno pomarańczowe lub czerwone szerokie pasmo. Udało się je sfotografować.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika Kwazar

"Niektórzy sądzą że to anioł"

"Niektórzy sądzą że to anioł" Sprawa ma się zgoła całkiem inaczej.Co WY Mędrkowie sobie myślicie, że tam nikt nie słyszał o tym że Rosja będzie PASTERZEM NARODÓW ?! U nich każdy anioł jest znakiem wiadomym objawienia przepowiedni fatimskich !!! Nie, to nie chodzi o jakieś zwycięstwo nad czymś. Ich sam Bóg wybrał do przewodzenia narodom świata,no może oprócz Izraela.To jest jadnak odrębna sprawa między Bogiem izraela a Izraelitami i bogami.Nikt nie wie bowiem posód Bogów ile ich by nie było, nie rozstrzygnąli co się komu, ruskim i izraelitom nie należy w podziale świata.Reszta gawiedzi albo szczeźnie w ogniu piekielnym albo....przejdzie na strone co im będzie wygodnie.To żaden grzech.

Portret użytkownika Joker

Niektórzy sądzą że to anioł

Niektórzy sądzą że to anioł Smile to ta bardziej nawalona część Smile jak szpadelki. Sondaż robiony wśród grupki kloszardow Smile masz flache i powiedz. Czy to nie wygląda tak trochę jak anioł? Jasne kierowniku że wygląda Smile jak anioł, jak łódź podwodna, Boeing 737, co tylko chcesz Smile

Skomentuj