Niezwykłe zjawisko w Mongolii - widziano trzy słońca

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkańcy Mongolii mogli obserwować niezwykłe zjawisko atmosferyczne. Na niebie pojawiły się trzy słońca.

 

Mimo, że wyglądało to tak jakby za dnia rzeczywiście zaświeciły dwie dodatkowe gwiazdy, było to po prostu nietypowe złudzenie optyczne. Nadprogramowe efekty świetlne tłumaczone są standardowo obecnością w atmosferze wielu kryształków lodu.

 

To co jest wyjątkowe w tym przypadku to fakt, że zdaniem ekspertów nie było to standardowe halo słoneczne i dwa słońca poboczne, czyli parheliony, tylko tak zwany anthelion. Jest to rzadkie zjawisko optyczne występujące w obrębie tak zwanego kręgu parhelicznego.

 

Tak naprawdę eksperci nie są do końca zgodni co do tego jak właściwie dochodzi do powstawania anthelionów, ale jeśli dominująca teoria jest prawdziwa to wywołują je kolumny kryształków lodu, które są ułożone poziomo.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Spotter

Angelus Maximus Rex

Angelus Maximus Rex wrote:
Natomiast słońca poboczne nie powstawały nigdy za mojego życia i to jest własnie kłamstwo. Nigdy przed 1980 r. takich zjawisk NIE BYŁO

 DLATEGO JESTEŚ KŁAMCĄ- MANIPULATOREM

No i właśnie po raz kolejny wyzywasz kogoś od kłamców, a sam nim jesteś... Chciałeś fotografię zjawiska słońca pobocznego z przed 1980 ? Proszę bardzo... rok 1914:

https://submoon.files.wordpress.com/2011/01/untitled-1.jpg

Radze ci przeprosić za wyzywanie mnie od kłamców.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To fotografia wykonana na

To fotografia wykonana na Alasce, gdzie tego typu zjawisko istotnie występuje. Wiąże się to z podbiegunowym zagięciem horyzontu, więc nie będę tego negował. Podróbki też nie stwierdzam i można pogratulowac pasji i zacięcia.
 Nie mniej jednak te zjawiska w przeszłości były sporadyczne a obecnie są bardzo częste a przyczyną jest własnie chemitrails i HAARP
 Jak widzisz nie problem z aparatem fotograficznym, lecz częstotliwością zjawiska i to nie w sferach podbiegunowych ale obecnie na całej planecie Ziemia.
Ekran chemitralowy po prostu obniżył się i stąd te zjawiska tak powszechne. Żyjemy w chemitralowej "bańce"...
 Dobra przepraszam za kłamcę ( nie dlatego, że mi radzisz, tylko tego wymaga honor) ale w takim razie nie dostrzegasz różnic bo po prostu jesteś za młody i w tym chenicznym gównie dorastałeś.
 

Portret użytkownika Spotter

Mogłeś wymyślić coś bardziej

Mogłeś wymyślić coś bardziej oryginalnego. a nie ten stek bzdur. Spodziewałem się że uraczysz nas jakąś głupotą, ale to co napisałeś przeszło moje wyobrażenie.

Co to jest "podbiegunowe zagięcie horyzontu" ? Nauka nie zna takiego terminu.

"Ekran chemitralowy" ? - To też jakiś twój wymysł fantazji.

Zjawisko Słońca pobocznego może występować wszędzie tam gdzie występuje zjawisko Halo 22 stopnie. Nie ma znaczenia położenie geograficzne.

Dawniej nie było aparatów, zwłaszcza w takich ilościach więc nie ma zdjęć z odległych okresów, i dziwię się że tego nie rozumiesz.

A w ogóle to poczytaj sobie historię tego zjawiska a przekonasz się że występuje od wielu wieków. Można nawet znaleźć szkice tego zjawiska z okresów starożytnych.

A o samym honorze to ty nawet nie wspominaj bo go nie masz, tak samo jak i najmniejszej wiedzy w tematach w których się wypowiadasz.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Sam jesteś bzdurą. Dzieciołem

Sam jesteś bzdurą. Dzieciołem z bezmyślnie wykutą wiedzą bez inteligencji i kreatywności myślenia! " Nauka nie zna takiego terminu"... Becwał do kwadratu!
 Terminy głupi dzieciole tworzą ludzie w zależności od zjawiska.
Jak zwał tak zwał, poniższy rysunek obrazuje istotę częstotliwosci występowania zjawisk irydazyjnych na nieboskłonie.
 Wskazuje powiekszenie obszaru oddziaływania promieni słonecznych 22st. wskutek obniżenia ekranu dla tych efektów optycznych na Ziemi!!
 
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Elity sa zabezpieczone.

Elity sa zabezpieczone. Natomiast ci co piszą to osły, które w coś takiego nie wierzą, bo wierzą im, swoim mocodawcom.
 To podludzie, którzy wierzą tylko w to co podają oficjalne media i sterowana nauka, służącym ślepo swoim panom.
 Jednak częśc z nich jest równiez zabezpieczona. Wyźsi oficerowie służb maja zapewnienie "arki" wraz z rodzinami.
( kilkudziesięcioletnie gmeranie w stacjach na orbicie geostacjonarnej sugeruje mozolną budowę takiej arki)
Ten program jest dlatego utrzymywany w tajemnicy, gdyż po pierwsze: nie moga podać do publicznej wiadomości celu z przyczyn oczywistych (planowana depopulacja do 500 mln) a po drugie sa proste sposoby detoksyzacji, więc ich plan mógłby spalić się przynajmniej częściowo; po trzecie: program ma słuzyć jako środowisko broni wysokoenergetycznych sterujacych klimatem  (sterowane huragany, czy mroźne, lub upalne fronty atmosferyczne) i geofizyką ziemi (wulkany, trzesienia ziemi etc..) jako środków militarnych.
 Nie do końca jest pewne, czy to inicjatywa Ziemian a nie istot Ziemią zarządzających.
Elity, miejsca, w których przebywają posiadają ochronę z potężnych hembusterów, które zabezpieczają przed opadami i chemitralowymi zachmurzeniami.
 elity bazują na ludzkiej dobroduszności i prostolinijności, bo wiekszości ludzi nie miesci się w głowach tak totalna, celowa zagłada.
 Jednak oglądając karty histori dawnej i współczesnej nalezy być pewnym, że zwłaszcza elity nie będą miały skrupułów wykonać swój szatański plan ( talmudyczny armagedon gojów)
  program CHEMITRAILS TO SZEROKOPOASMOWY PROGRAM DEPOPULACYJNY W ZESPOLENIU Z BRONIAMI TAKIMI JAK HAARP
 Cała wydumana ideologia o "GLOBALNYM OCIEPLENIU"  to pretekst do wykonania programu CHEMITRAILS, który jest finansowany z podatków jakie państwa płacą do "wspólnej" kasy za CO2
 A to są przeogromne kwoty w skali planety.
 - pozdrawiam
 

Strony

Skomentuj