Niezwykłe zjawisko na plaży w Hiszpanii - ogromna chmura pokryła wszystko

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do niezwykłego zdarzenia doszło w hiszpańskim mieście Alicante. Ogromny obłok pojawił się nagle mimo bezchmurnego nieba i spowił wszystko w okolicy.

 

Wydarzenie wzbudziło zrozumiałe zaniepokojenie osób znajdujących się w jego obszarze oddziaływania.  Zastanawiano się co to takiego, a skoro podstawa tej chmury byłą praktycznie przy powierzchni ziemi uznano, że może to być efekt poważnego pożaru w mieście.

 

Jednak Alicante wcale nie płonęło dlatego zaczęto poszukiwać innych wyjaśnień. Jedno z nich zakładało, że obłok pochodzi z sąsiedniej Walencji, gdzie odbywał się festiwal Las Fallas, w trakcie którego odpala się zwykle bardzo dużo petard.

 

Meteorolodzy zaproponowali zupełnie inne wyjaśnienie. Ich zdaniem chmura powstała gdy zimne morze spotkało się z ciepłą masą powietrza napływającego z lądu. Tyle teorii, ale nie wiadomo, dlaczego nie jest to w takim razie powszechne zjawisko.

 

Warto nadmienić, że podobne chmury zarejestrowano również w kurortach wybrzeża Costa Blanca w tym w miejscowościach Calpe i Benidorm.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika mimi

słuchaj black.serpent -

słuchaj black.serpent - niestety - oni i ich bachory mają wybudowane bezpieczne schrony wyposażone w żarcie i wszystko co potrzebne do życia na długi czas, wybudowane w najbezpieczniejszych miejscach na ziemi, więc jeżeli ktoś przetrwa kataklizmy to będa to oni i ich pomiot.

Portret użytkownika excar

Taka sytuacja na Ziemi jest

Taka sytuacja na Ziemi jest nie po raz pierwszy.Podziemnych wielokilometrowych tuneli i potężnych hal naodkrywano już mnóstwo. Co prawda niezbyt głośno o tych odkryciach ale można się dokopać do informacji. Pewnie zostały po części wykorzystane .Jednak poprzednie cywilizacje jak można wywnioskować nie były tak głupie i nie zdewastowały i wyeksploatowały naszej planety tak do końca bo jednak mieli lepsze technologie co do energii. Spokojnie panowie ,istnieją prawa kosmiczne i to plemię i ich demon odpowiedzą za to co robią.

Portret użytkownika pako1205

Po dzisiejszych opryskach

Po dzisiejszych opryskach (chemtrail) na skalę,że szczypie w oczy,też jest obecnie,jak piszę,jedna wielka chmura nad miastem.Nie wiem,co to za trucizna dzisiaj,ale drażni drogi oddechowe i oczy.Przez chwilę,rano,było błękitne niebo,ale szybko to uległo zmianie.Kilka fotek z rozpylania tego syfu.

Portret użytkownika excar

Jest fajny dokument na temat

Jest fajny dokument na temat oprysków.Nie wiem czy już był tu przestawiany.Tytuł na YT "Czym spryskiwany jest świat" .Cholera żeby tylko Kostek tego nie przeczytał bo znowu zwymyśla od zakłamanych propagandzistów i oszołomów i będzie wstyd:):):)

Strony

Skomentuj