Niezwykłe zjawisko na plaży w Hiszpanii - ogromna chmura pokryła wszystko

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do niezwykłego zdarzenia doszło w hiszpańskim mieście Alicante. Ogromny obłok pojawił się nagle mimo bezchmurnego nieba i spowił wszystko w okolicy.

 

Wydarzenie wzbudziło zrozumiałe zaniepokojenie osób znajdujących się w jego obszarze oddziaływania.  Zastanawiano się co to takiego, a skoro podstawa tej chmury byłą praktycznie przy powierzchni ziemi uznano, że może to być efekt poważnego pożaru w mieście.

 

Jednak Alicante wcale nie płonęło dlatego zaczęto poszukiwać innych wyjaśnień. Jedno z nich zakładało, że obłok pochodzi z sąsiedniej Walencji, gdzie odbywał się festiwal Las Fallas, w trakcie którego odpala się zwykle bardzo dużo petard.

 

Meteorolodzy zaproponowali zupełnie inne wyjaśnienie. Ich zdaniem chmura powstała gdy zimne morze spotkało się z ciepłą masą powietrza napływającego z lądu. Tyle teorii, ale nie wiadomo, dlaczego nie jest to w takim razie powszechne zjawisko.

 

Warto nadmienić, że podobne chmury zarejestrowano również w kurortach wybrzeża Costa Blanca w tym w miejscowościach Calpe i Benidorm.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro


Komentarze

Portret użytkownika mimi

słuchaj black.serpent -

słuchaj black.serpent - niestety - oni i ich bachory mają wybudowane bezpieczne schrony wyposażone w żarcie i wszystko co potrzebne do życia na długi czas, wybudowane w najbezpieczniejszych miejscach na ziemi, więc jeżeli ktoś przetrwa kataklizmy to będa to oni i ich pomiot.

Portret użytkownika excar

Taka sytuacja na Ziemi jest

Taka sytuacja na Ziemi jest nie po raz pierwszy.Podziemnych wielokilometrowych tuneli i potężnych hal naodkrywano już mnóstwo. Co prawda niezbyt głośno o tych odkryciach ale można się dokopać do informacji. Pewnie zostały po części wykorzystane .Jednak poprzednie cywilizacje jak można wywnioskować nie były tak głupie i nie zdewastowały i wyeksploatowały naszej planety tak do końca bo jednak mieli lepsze technologie co do energii. Spokojnie panowie ,istnieją prawa kosmiczne i to plemię i ich demon odpowiedzą za to co robią.

Portret użytkownika pako1205

Po dzisiejszych opryskach

Po dzisiejszych opryskach (chemtrail) na skalę,że szczypie w oczy,też jest obecnie,jak piszę,jedna wielka chmura nad miastem.Nie wiem,co to za trucizna dzisiaj,ale drażni drogi oddechowe i oczy.Przez chwilę,rano,było błękitne niebo,ale szybko to uległo zmianie.Kilka fotek z rozpylania tego syfu.

Portret użytkownika excar

Jest fajny dokument na temat

Jest fajny dokument na temat oprysków.Nie wiem czy już był tu przestawiany.Tytuł na YT "Czym spryskiwany jest świat" .Cholera żeby tylko Kostek tego nie przeczytał bo znowu zwymyśla od zakłamanych propagandzistów i oszołomów i będzie wstyd:):):)

Portret użytkownika eva11

Tu gdzie mieszkam jest

Tu gdzie mieszkam jest podobnie kazdego dnia ,te zdjecia  ktore dodalam prawie sie niczym nie roznia ,
ale teraz lataja nawet w nocy widac przy ksiezycu ,bardzo czesto ,
i czasem niebo przez tydzien -jednolicie ciemno szare ,a slonca chocby promyk  jest rzadkoscia 
zdaza sie bardzo czesto ,gdy leci samolot i zostawia smuge biala ,po pewnym czasie slad dzieli sie i czesc jest biala a czesc ciemno szara 
jest to widoczne na zdjeciu z Kosciolem
sorki ale nie moge stawiac znakow diakrytycznych.....

Portret użytkownika Kostek

eva11 napisał: zdaza sie

eva11 wrote:

zdaza sie bardzo czesto ,gdy leci samolot i zostawia smuge biala ,po pewnym czasie slad dzieli sie i czesc jest biala a czesc ciemno szara 

Gdzie się podziało logiczne myślenie ?
Wiedza z otaczającego świata i zjawisk optycznych jest równa zeru !
 
Ale nie ważne, nie będę cie zmuszał do myślenia bo to może sie skończyć eksplozją górnej części ciała Smile
Więc...
Ta tajemnicza smuga zawiera dwa różne specjalne związki chemiczne nadające kolory smugom. Robi sie to po to, aby wyglądało ładniej Smile

Portret użytkownika Kostek

Po co linkujesz ciągle jedną

Po co linkujesz ciągle jedną i tą samą manipulacyjną bzdurę ? Kłamstwo wypowiedziane nawet milion razy, nadal jest kłamstwem.
Ale skoro znowu to robisz, więc zapytam po raz kolejny.... to wojskowe czy pasażerskie samoloty cie opryskują ? W artykule nie ma o tym mowy, więc jak to jest ?

Strony

Skomentuj