Niezwykłe sześcionogie ciele urodziło się w Chinach

Kategorie: 

Źródło: Internet

W chińskiej prowincji Shandong urodziło się niezwykłe cielę z sześcioma nogami. O dziwo dwie dodatkowe kończyny nie przysparzają problemów zwierzęciu.

 

Nietypowe nogi wyrastają z szyi cielaczka i są raczej bezużyteczne. Sprawę niezwykłego stworzenia nagłośnił rolnik, jego właściciel, który opublikował zdjęcia dziwadła w Internecie. Teraz jego gospodarstwo nawiedzają tłumy ludzi, ciekawych tego wybryku natury. Zjeżdzają telewizje i cały czas jest głośno na temat tego zwierzęcia. Rolnik planuje sprzedać cielaka do zoo z osobliwymi zwierzętami.

Początkowo stwierdzono, że to jakaś mutacja w odpowiedzi na skażenie. Chiny mają ostatnio duże problemy z ochroną środowiska, więc anomalia z cielakiem mogła mieć związek z emisjami przemysłu. Jednak specjaliści twierdzą, że jest to raczej efekt połączenia płodów w łonie matki.

 

 

 

Wiadomość pochodzi z serwisu poświęcnego przyrodzie:

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj