Niezwykłe stworzenie wyrzucone na wybrzeżu Filipin

Kategorie: 

Źródło: viralpress

W okolicach miasta San Antonio, w filipińskiej prowincji Mindoro, znaleziono niezidentyfikowane stworzenie. Cuchnące truchło wygląda na tyle niezwykle, że miejscowi nazwali stworzenie potworem i nadali mu imię Globster. 

 

Odnalezienie rzekomego potwora stało się lokalną sensacją i ludzie zaczęli się tłoczyć na plażach usiłując sfotografować to dziwactwo. Miejscowi byli pod wrażeniem tego co odnaleziono na plaży. Niektórzy twierdzą, że pojawienie się takiego stworzenia to zly omen, który może być zwiastunem kłopotów i katastrof.

Naukowcy też są zdezorientowani. Pobrali co prawda próbki tkanek do analizy, ale nie są w stanie powiedzieć co to takiego. Obecnie przeważa opinia, że to zwłoki wieloryba. Podobne stworzenie znaleziono rok temu na plażach wyspy Dinagat. Potem stwierdzono, że była to orka. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ono mat opeja

Wziawszy najpierw filmy

Wziawszy najpierw filmy dostepne na ytb, a zdjacia potem, nasuwaja sie nastepujace konkluzje.:

1. Film(y) na yt ukazuja jedynie moment znalezienia truchla i probe wciagniecia go na brzeg.

2. Wielkosc truchla zalezy od czasu zgonu. Gazy powstajace podczas wewnetrznych procesow gnilnych sa w stanie kilkukrotnie zwiekszyc objetosc pierwotnego "zbiornika". Tu bym dal ok. 3-krotne rozdymanie obiektu.

3. Slona woda ma wlasciwosci konserwujace-peklujace, co powoduje tworzenie "skorupy" solnej obejmujacej marynowany obiekt. Warstwa soli powie o dacie rozpoczecia peklowania.

4. Na filmie wyrznie widac, moim zdaniem, lewa pletwe podobna do pletwy mlodej orki, lub cos z rekinow, lecz mloda orka mi tu najlepiej pasuje gabarytowo. Okragly leb, specyficzna lewa pletwa i...

5. Filmy na yt i poznijsze zdjecia to dwie rozne bajki. Filmy sa z przed wyciagniecia z wody, zdjecia sa robione po. Czemu nie krecili dalej? Bo na filmie jest widoczna lewa pletwa, a na zdjeciach widac, ze liny sluzace do wyciagania truchla, "pokruszyly" caly ten balon.

6. Czy orki wystepuja w okolcach Filipin? Czy zlapano na Baltyku, w sieci delfiny lub rekiny? Czy ZnZ nie pisal historii o tym, ze wielorybom sie zyrokompas popier...l

Podsumowanie:

- Odejmijcie gazy rozkladu materii.

- Odejmijcie sol

- Odejmicie klientow darmowej wyzerki.

+ Dodajcie czas rozkladu i konserwacji.

+ Dodajcie ludzka wyobraznie i ludzka glupo...

 

Skomentuj