Niezwykłe chmury szelfowe w kształcie fal tsunami, zszokowały mieszkańców USA

Kategorie: 

Źródło: twitter

Kilka dni temu w USA zaobserwowano niezwykłe chmury przypominające gigantyczną falę. Nie była to jednak ściana pyłu i piasku na skutek burzy piaskowej, ani dymu z pożarów, tylko nietypowa chmura szelfowa.

 

Zjawisko miało miejsce w okolicy małego miasteczka Anna w południowej części stanu Illinois. W portalach społecznościowych można znaleźć bardzo wiele zdjęć i filmów dokumentujących to niezwykłe wydarzenie.

Zaskoczeni tym co widzą ludzie, snuli rozmaite teorie na temat tych chmur. Wiele osób miało skojarzenia z tsunami, a niektórzy sugerowali ich apokaliptyczne znaczenie.

Chmury szelfowe, zwane również wałem szkwałowym to rodzaj obłoków towarzyszących sionym burzom. Ich pojawienie się prawie zawsze oznacza nadciągającą nawałnicę. Dlatego podziwiając takie formacje trzeba zapewnić sobie bezpieczeństwo i nie czekać na dworze na nadejście szkwału.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Foxtrot

Nie żadna wojna tylko

Nie żadna wojna tylko geoinżynieria NWO. Tak się składa, że wraz z AMR maczaliśmy palce w tym "szelowym" projekcie. Tak się zachowują chmury gdy rozpylamy koloid metodą krzyżową pod inwersją.

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. STANISŁAW LEM

Skomentuj