Niezwykła trąba wodna zauważona w Szkocji

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Niezwykła dla tego obszaru trąba powietrzna została zauważona w Szkocji, gdy ulewne deszcze i burze uderzyły w niektóre części kraju.

Mieszkańcy Midlothian byli zaskoczeni niezwykłą pogodą we wtorkowe popołudnie. Do wtorku o 23:00 żółte ostrzeżenie przed burzą z piorunami obowiązywało w większości środkowej, wschodniej i północno-wschodniej Szkocji. Szkocki Departament Pogody powiedział, że tornado było trąbą wodną, ​​która utworzyła się nad otwartą wodą.

 

Użytkownik Twittera, Aisling, opublikował nagranie, na którym trąba powietrzna przechodzi obok Rosewell w Midlothian, i napisał: „Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Przeszedł tuż obok naszego domu. Film nie oddaje, jak silny był”.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika ba

Psalm 95: 3  Bo Jehowa to

Psalm 95:  Bo Jehowa to wielki Bóg+i wielki Król nad wszystkimi innymi bogami,+

Jeremiasza 10: 10  Lecz Jehowa naprawdę jest Bogiem.+ Jest Bogiem żywym+ i Królem po czas niezmierzony.+ Z powodu jego oburzenia zakołysze się ziemia,+ a żaden z narodów nie ostoi się wobec jego potępienia.+ 11  Oto, co im powiecie: „Bogowie,+ którzy nie uczynili niebios i ziemi, znikną z ziemi+ i spod tych niebios”.

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika ba

A wiesz kim jest Allach , to

A wiesz kim jest Allach , to Bóg Abrahama , tylko Arabowie nie wypowiadają Bożego  imienia Jehowa , bo wywodzą się od potomka Abrahama Ismaila , ale czy mają aprobatę Boga Abrahama ?, to niech każdy sobie odpowie sam , ale Jezus dał wskazówkę jak to zrobić:

Mateusza 7: 16  Rozpoznacie+ ich po ich owocach. Czyż zbiera się z cierni winogrona albo z ostu figi?+ 17  Podobnie każde drzewo dobre wydaje owoc wyborny, ale każde drzewo spróchniałe wydaje owoc bezwartościowy;+ 18  drzewo dobre nie może rodzić owocu bezwartościowego ani nie może drzewo spróchniałe wydawać owocu wybornego. 19  Każde drzewo nie wydające wybornego owocu zostaje ścięte i wrzucone w ogień.+ 20  Rzeczywiście więc rozpoznacie ich po ich owocach.+

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Skomentuj