Niezwykła niebieska poświata widziana na niebie nad Stanami Zjednoczonymi i Anglią

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Lokalna amerykańska stacja telewizyjna NBC 5 informuje, że 4 czerwca w nocy policja odebrała wiele telefonów od zaniepokojonych ludzi. Głównie chodzi o mieszkańców Dallas, których przeraziła niebieska poświata nad miastem.

 

W sieci opublikowano tylko kilka nagrań tego fenomenu, ale bardzo wiele osób widziało tę dziwną poświatę. Naoczny świadek, Oliver Mathis uwiecznił zdarzenie, jadąc autostradą I-635. 

 

Niektórzy dziennikarze usilowali dowiedzieć się od lokalnych władz, jakie są przyczyny zjawiska, próbując ustalić czy w okolicy coś wybuchło. Ku zaskoczeniu przedstawicieli prasy i mediów, poinformowano ich, że nie odnotowano żadnych incydentów. 

 

Warto zauważyć, że 31 maja br. coś podobnego zarejestrowano również Bristolu w Anglii. Miało to miejsce około godziny 2:20 w nocy. Zjawisko widzieli wtedy kierowcy poruszający się lokalną obwodnicą. Tego typu poświaty często rozświetlają niebo nad szklarniami stosującymi doświetlanie upraw. Niebieskie światła towarzyszą również eksplozjom transformatorów. Jednak w przypadku szklarni niebieskie lub żółte niebo nie jest odosobnionym incydentem tylko widuję się to codziennie, a eksplodujący transformator nie świeci jednolitym blaskiem, jak to miało miejsce w tych dwóch przypadkach.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika Alien1974

Będzie tego więcej z każdym

Będzie tego więcej z każdym rokiem, wszak zbliża się 99942 z całą swoją świtą, a do tego Nibiru podgrzeje klimat do ponad 50 stopni Celsjusza w cieniu. To pewnie będzie w nagrodę za sponsorowanie Kościoła Kat...olickiego, czyli najbardziej zbrodniczej organizacji w dziejach świata, która uprawia nierząd z politykami i z policyjno-wojskową juntą odkąd rozsiadła się w mieście siedmiu wzgórz.

Portret użytkownika Alien1974

To nie Nibiru walnęła, ale

To nie Nibiru walnęła, ale jeden z satelitów Nibiru o nazwie Japet, który został przechwycony przez US w czasie  okresowego zbliżania się Układu Nibiru do naszego Słońca. Dziś Japet jest satelitą Saturna. Dlaczego NASA nie traktuje tematu Nibiru zbyt poważnie? Może dlatego, żeby nie wybuchła globalna panika???

Portret użytkownika qdel

W listopadzie tamtego roku

W listopadzie tamtego roku kiedy mieliśmy wyjazd sluzbowy cos takiego widzielismy niedaleko kalisza , jechaliśmy w nocy jakimis zadupiami i nagle jasno jak w dzien , niebieskie swiatlo ...szukałem info. na temat jakiegos wybuchu czy coś w tej okolicy alenic nie bylo 

Strony

Skomentuj