Niezwykła anomalia w Teksasie czy biblijna plaga? Z nieba spadł deszcz ryb!

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

29 grudnia 2021 r. w małym miasteczku Texarkana w Teksasie (USA) miało miejsce dziwne zjawisko naturalne - z nieba zaczęły spadać ryby. Ten rybi deszcz trwał kilka minut, a małe ryby spadały z góry wraz ze zwykłą deszczówką.

Według Jamesa Audirscha, dealera samochodów używanych stało się to około 16:30. Wraz z kolegą usłyszeli dziwne głośne dźwięki, a kiedy wyskoczyli na ulicę, zobaczyli spadające z nieba ryby głośno pluskające się po ziemi.

 

Małe rybki można było zobaczyć porozrzucane po całym parkingu salonu samochodowego, a także leżące na najbliższej drodze i w pobliżu sklepu z oponami. Ryby miały od 10-13 cm długości i należała do gatunku okoni.

Wielu innych mieszkańców Texarkany również było świadkami deszczu ryb i byli tym zaskoczeni. Bardziej pragmatyczni ludzie zbierali ryby do wiader, aby wykorzystać je jako karmę dla zwierząt lub przynętę podczas łowienia. Uważa się, że jest to pierwszy odnotowany przypadek takiego deszczu w tym mieście, a w całym stanie Teksas odnotowano tylko kilka takich zjawisk w historii.

 

Według nauki „deszcz ryb” jest uważany za zjawisko całkowicie naturalne, choć dość rzadkie. Przyjmuje się, że dzieje się tak, gdy silne tornado porusza się nad wodą i wsysa żywe stworzenia, takie jak ryby czy żaby, a następnie zrzuca swój „ładunek” w innym miejscu. Teoria ta jest nieustannie krytykowana, ponieważ trudno wyjaśnić, w jaki sposób tornadom udaje się schwytać tylko niektóre gatunki ryb lub żab, a nie inne życie morskie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika mana

skoro jankesi mogą HAARPami

skoro jankesi mogą HAARPami robić upały, mrozić, robić trąby i cyklony, tsunami itd to jaki problemaby któraś z trąb wczsniej nie wymiotła ryb a teraz spadły? Takie zjawiska są znane ale oczywiście nie trollom pisowskim bo ci udają że HAARP nie ma. Kretynom nie hchce się nawet poszukać o tym a są artykuły na tej witrynie, daleko szukać nie musicie barany!

Portret użytkownika SurvivorMan

"Teoria ta jest nieustannie

"Teoria ta jest nieustannie krytykowana, ponieważ trudno wyjaśnić, w jaki sposób tornadom udaje się schwytać tylko niektóre gatunki ryb lub żab, a nie inne życie morskie." - osobiście uważam że można to racjonalnie wytłumaczyć.
Tornada nie operują nie wiadomo jak głęboko na akwenach wodnych... Gdyby było inaczej, pozbawiałyby je wody niczym odkurzacze, a mniejsze akweny wręcz wysuszałyby do cna, a takie rzeczy się nie dzieją. Tornada robią młyn w obrębie lustra wody i to dlatego prawdopodobnie zbierają tylko to co żyje w obrębie lustra wody, a więc zwierzęta wodno-lądowe jak np. żaby, czy niektóre konkretne gatunki ryb (prawdopodobnie tych, które żyją bliżej lustra wody niż dna).
Tak czy owak, nawet jeśli się mylę, to z pewnością istnieje jakieś racjonalne wytłumaczenie i nawet jeśli go nie znamy, nie ma powodu by zastępować go starożytnymi mitami.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Ar2r

Istnieje możliwość, że

Istnieje możliwość, że tornada wytwarzają strefę lokalnego podciśnienia, które potrafi na krótko uwięzić zassane z lustra wody żyjątka; taka bańska podróżuje z frontem i przy odpowiednich warunkach / wyładowaniu, zostaje przebita...czego efektem jest deszcz i spadające żyjątka;
Ciekawe tylko jak długo może się taka bańka w powietrzu utrzymywać... 

Portret użytkownika axell69

Niestety , to na pewno nie

Niestety , to na pewno nie jest plaga biblijna dlatego że w czasach gdy produkowano ten plagiat zwany biblią , ani ten co dyktował ani skryby nie wiedziały że istnieje taki kontynent i to z tego powodu plagi rzymskie tam nie docierają , głównie chodzi o lokalsów zamieszkujących wtedy jeszcze swoje ziemie - oni również mieli w dupie plastikowego gipsy kinga. To dotyczy też nas Słowian , na nas też plagi biblijne nie działają bo opisy zawarte w tej czytance dla biedoty pochodzą z pustyni , czyli terenów absolutnie nam nieznanych .
Admin ty też przestań podjudzać bo spadające ryby to żaden znak a jedynie anomalie pogodowe , po za tym już czas byś utworzył nową stronę dla wiernych KK po to by tam sobie wybierali króla i czekali na zbawienie czytając psalmy i inne mity pustynne .

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika who

Król już został wybrany i

Król już został wybrany i intronizowany.

 

Nawet taki znalazłem cytat: 

Wówczas Pan Jezus powiedział: „jest ratunek dla Polski, jeżeli Mnie uzna za swego Króla i Pana w zupełności przez intronizację”.

I wtedy Andrzej Duda powiedział ok i w listopadzie 2016 intronizowali Jezusa na króla Polski.

Ja, osobiście, od tamtej pory nie mogę pojąć jak królem Polski mógł zostać nieżyjący żyd bez polskiego paszportu, ale tak się stało- to chyba kwestia jakiegoś innego, nieintuicyjnego alternatywnego ładu ;]

 

Dwa- z własnego doświadczenia (posiadam sąsiadkę- głuchą super-katoliczkę, która zapewnia mi codzienną kąpiel w dźwiękach z jej telewizora/radia) nie psalmy, a różaniec. Wierni KK czekają na zbawienie odmawiając różaniec- lekarstwo na zgorzknienie i wredotę.

 

miłego!

czary mary....

Portret użytkownika Quark

"Stworzenie świata" nie ma

"Stworzenie świata" nie ma nic wspólnego z powstaniem planety i jedno drugiemu nie przeczy . Ziemia jako planeta to jedno a "świat" jako kreacja ludzkiego muzgu to zupełnie co innego. Dawno temu w naszej galaktyce na trzeciej od słońca planecie wylądowali "gwiezdni" podróżnicy i widząc prymitywnych humanoidów postanowili im pomóc w ewolucyjnym rozwoju nieco ich modyfikując - tak powstała obecnie znana rasa ludzi a wraz z nimi świat .. i to opisują mity . Nie myl więc zatem wiecej tych dwóch pojęć . Ziemia ma miliardy lat a rasa ludzka jedynie setki tysięcy - wliczając w to naszych najstarszych przodków.

Portret użytkownika Doctor

Jeszcze raz zacytuję, chociaż

Jeszcze raz zacytuję, chociaż pewno to i tak w twoim przypadku nic nowego nie wniesie.

Cytat z książki św. Katarzyny Emmerich. Na jej podstawie, Mel Gibson nakręcił Pasję. 

"Widziałam te fałszywe obliczania czasu i działania owych kapłanów 
podczas nauki o szabacie w Arumie, gdzie Jezus wobec faryzeuszów mówił o 
powołaniu Abrahama, o swym pobycie w Egipcie, występując przy tym przeciwko 
egipskiej rachubie czasu. Jezus powiedział faryzeuszom, że obecnie świat 4028 
lat stoi; kiedy zaś słyszałam Jezusa to mówiącego, miał sam lat 31"

Pewno Ci "muzg" eksplodował? 

Skomentuj