Niezwykła anomalia w północnych Chinach, spadł deszcz z ośmiornic

Kategorie: 

Źródło: twitter

W chińskim mieście Qingdao doszło do niezwykłego zdarzenia. Podczas burzy z nieba spadł deszcz ośmiornic i innych owoców morza. Świadkowie niezwykłego opadu zgodnie twierdzą, że pierwszy raz widzieli coś takiego. 

 

 

Wedle oficjalnej teorii, opad ośmiornic i rozgwiazd miał związek z przejściem cyklonu. Wodne tornado musiało unieść morskie zwierzęta i cisnąć nimi na lądzie, gdy uległo rozproszeniu. 

W sieciach społecznościowych pojawiło się wiele zdjęć przedstawiających krewetki, małże, ośmiornice i rozgwiazdy, które pozostały na szybach samochodów podróżujących w czasie tej burzy. 

Jak informują chińscy meteorolodzy, w ostatnich dniach zaobserwowano gwałtowne zjawiska pogodowe. Na Morzu Żółtym wiał huraganowy wiatr i panował sztorm klasyfikowany jako 12 w skali Beauforta.

To własnie z tego powodu morskie stworzenia znalazły się w atmosferze i spadły w postaci dziwnego opadu. Na podobnej zasadzie dochodzi niekiedy do opadu ryb czy żab.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Ciągle nie wiem czy to tylko

Ciągle nie wiem czy to tylko trąby powietrzne wysysające z morza te stworzenia czy jednak cośbardziej tajemniczego ? bo dlaczego nie ma jednocześnie ryb, albo dużych ryb, na i jak daleko od morza znajduje się ta miejscowość ?! i co one tak leciały w powietrzu i wcześniej nie spadły gdzieś bliżej albo spowrotem do moża ? lewitowały sobie w powietrzu ? coś mi to wygląda na tajemnicze istoty które zrzucają na ludzi żyjątka z morza... a żaby to nie żyją w morzach...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj