Nieznany rekin "kosmita" znaleziony u wybrzeży Nowej Zelandii

Kategorie: 

Źródło: Brit Finucci / Twitter

Naukowcy odkryli w okolicy Nowej Zelandii małego rekina, ktory wygląda jak mały kosmita. Jest to jeden z ponad 50 znanych gatunków rekinów chimerokształtnych żyjących w głębokich wodach na całym świecie. 

Mały rekin urodziło się całkiem niedawno. Został odkryty przez naukowców z Narodowego Instytutu Badań Wody i Atmosfery Nowej Zelandii (NIWA) podczas badania populacji ryb. Przeanalizowali okazy, które napotkali na głębokości 1200 metrów.

 

Według naukowców z NIWA embriony rekinów chimerokształtnych rozwijają się w kapsułkach jaj osadzonych na dnie morskim. Tam zamknięte embriony żywią się żółtkiem, aż nadejdzie czas wyklucia. Biorąc pod uwagę ich niewielkie rozmiary i wyjątkowo głębokie siedlisko, młode rekiny tych gatunków są niezwykle rzadkie.

 

Naukowcy planują przeprowadzić testy genetyczne na młodym, aby spróbować dowiedzieć się, do jakiego rodzaju rekina chimerokształtnego należy. Następnie mogą porównać noworodka z dorosłymi osobnikami tego samego gatunku, aby lepiej zrozumieć, jak zmienia się kolor, rozmiar i nawyki żywieniowe tych ryb między niemowlęctwem a dorosłością.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

niesamowite świadectwo

Niesamowite świadectwo bezmyślności ludzi - przecież to mutacja od skażenia atomowego z fukushimy, bądź odpadów innych atomowych niezniszczalnych śmieci i nic więcej.

Takich mutacji można było jeszcze jakiś czas temu obserwować setki na google grafika po wpisaniu "Fukushima pacific mass mutations" ale teraz te gnoje wyczyściły wszystkie takie strony ze swojej wyszukiwarki bo jest ogólnościatowy zakaz informowania o tym ludzi na świecie. Ktoś mądry wie jak znaleźć ukryte informacje a głupek komentuje wytworzone brednie nie zastanawiając się w ogóle indywidualnie gdzie jest prawda i gdzie tkwi problem. 

Cała prawda http://corium.5v.pl/RadiationPics.html

https://www.google.com/search?q=fukushima+corium+melted+reactor&client=opera&hs=fah&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiH_bWTkMXzAhUoxosKHR1BDvoQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1920&bih=917&dpr=1

 

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika locutus79

A to nie jest przypadkiem ten

A to nie jest przypadkiem ten nowy gatunek ryb wszelakich zwany Fukushima? Bo kosmita to nie. Kosmici to inni są. Wiem bo mi kobieta co jest wróżbitką i ma karty i ma nanowachadełko powiedziała. I mówiła jeszcze że ona jest wiedżmą ( wiedżma - wiedze ma ) i że ma koleżankę na fejsie co ją zwie Szeptucha. I mówiła że jak wylądowali na księżycu to im kosmici pokiwali palcem nu nu nu. I dlatego na razie tam nie lecą. Ale ci kosmici nie wyglądali jak małe rekiny. A więc kosmita to nie. A propo wróżbitów.

Do gabinetu Stalina wbiega jego adiutant:

- Pierwszy Sekretarzu jest ten wrożbita co go wódz zaprosił

-Rozstrzelać natychmiast

-Ależ Pierwszy Sekretarzu jak to?

-Rozstrzelać. Jak by był prawdziwym wróżbitą to by nie przychodził.

Portret użytkownika Endymion

Ja podważam to... Ryba rodzi

Ja podważam to... Ryba rodzi się z ikry, a rekin jak człowiek wychodzi z brzucha matki, jak człowiek.. Nie jestem biologiem, ale naukoFcy wszelkiej maści mylą się, kłucą, a Komisja Europejska ustali autorytarnie, że ślimak to ryba, czy homoseksualizm nie jest chorobą..

Ta ryba to mutant po Fukushimie, gdyby to była ryba głębinowa, to by rozsadziło ją na powierzchni.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Q

Ale tu w tym artukule

Ale tu w tym artukule napisano wyraźnie , że chimerokształtne rekiny wykluwają się z jaj złożonych na dnie . Są rekiny żyworodne (o których wspomniałeś) - które na dokładkę są kanibalami zjadającymi swoje słabsze rodzeństwo ale są też jajorodne jak ten okaz.

Chorobą nazywamy nabytą dysfunkcję organizmu w wyniku urazu , niedożywienia , infekcji czy zatrucia a homoseksualizm to wrodzona wada "programowa" polegająca na wadliwie ukierunkowanym popędzie seksualnym , więc to nie choroba lecz zaburzenie psychologiczne o podłożu genetycznym. Znasz kogoś kto "zachorował" na homoseksualizm albo kogoś kto się z niego "wyleczył" ?

Portret użytkownika demodemo

Jeśli homoseksualizm jest to

Jeśli homoseksualizm jest to wrodzona wada programowa to mamy teraz już fahofców od programów. Należy źle zainstalowany system zdeinstalować i w to miejsce zainstalować program bez błędu programowego.

To wyżej oczywiście sarkazm jednak poza sarkazmem to osobniki z błędem programu wśród naczelnych są izolowani od stada z prawidłowym programem.

Natura jest brutalna i należy wysłać do lasów działaczy aby indoktrynowali naczelne na właściwą ścieżkę tolerancji błędów w programie robiąc z tych osobników przywódców stad. Jak skończyłoby się to u naczelnych wiemy i dokładnie to samo mamy teraz wśród ludzi.

Portret użytkownika Q

Dlaczego sarkazm ? .. kiedyś

Dlaczego sarkazm ? .. kiedyś pewnie to będzie możliwe gdy badacze poznają mechanizm działania mózgu na tyle dokładnie by umieć go przeprogramować na "właściwe tory". Zauważ , że wszystkie złe zachowania ludzkie (przestępstwa , wybryki , itp.) wszystko to jest efektem wadliwego "oprogramowania" zależnego od wychowania , uwarunkowania środowiskowego oraz czynników genetycznych (predyspozycje) , ciało przestępcy (zboczeńca też) funkcjonuje tak samo jak osoby w pełni zdrowej - normalnej. Kiedyś izolowano skrajne przypadki - skazując ich na banicję , ale dziś nie ma już gdzie takiego delikwenta wypędzić dlatego mamy więzienia . Tolerancja zaś to przyzwolenie / zgoda na odmienne zdanie , pogląd czy styl życia ale nie na zachowania szkodliwe i dlatego wszelkie ZŁO trzeba piętnować na każdym kroku a nie tolerować udawając, że się go nie widzi. Dla osób psychicznie chorych (szkodliwych dla otoczenia) mamy psychiatryki ale pozostałych "odmieńców" można reedukować. Homoseksualiści też wiedzą , że są odmieńcami ale co mogą zrobić ? Nie potrafią się sami naprawić , dlatego szukają sobie podobnych aby ułożyć swoje życie. To pole do popisu dla genetyków - może kiedyś wynajdą "szczepionkę" zdolną homosia przerobić na hetero - poddając go naturalizacji.

Skomentuj