Nieznani sprawcy podpalili polską szkołę na dzisiejszej Ukrainie

Kategorie: 

Pochód zwolenników zbrodniarza Stefana Bandery na Ukrainie - Źródło: twitter

Jak wiadomo oficjalna polityka polskiego rządu to bezwarunkowe popieranie Ukrainy. Gdy okazuje się, że nasi rzekomi przyjaciele zaczynają nas atakować od razu dowiadujemy się, że to z pewnością rosyjska prowokacja, gdyż przecież Ukraińcy nas kochają.

 

Każdy kto jest sceptyczny względem takiej inii propagandowej partii rządzącej w Polsce, właściwie domyślnie jest stygmatyzowany jako "ruski agent". Ta prymitywna metoda stosowana jest względem każdego kto wykazuje zdrowy sceptycyzm względem Ukrainy z odradzającym się zbrodniczym banderyzmem.

 

Co więcej liczni polskojęzyczni dziennikarze zgrywający "patriotów" ośmielają się pouczać Polaków, że nie powinni rozpamiętywać rozrywanych końmi i mordowanych piłami Polaków w każdym wieku, nawet dzieci i należy to zapomnieć, bo jak nie to pewnie jesteś "ruskim agentem". Prawda jakie to proste? 

 

Ukraiński kult zbrodniarza Bandery jest zatem przyjmowany w Polsce ze zrozumieniem, a na dodatek w oficjalnej propagandzie opowiada się nam historyjkę o "gierojach" z UPA walczących z Sowietami na terenie dzisiejszej Ukrainy. Przyjęliśmy już z pokorą, że ze strony ukraińskiej brak jest jakiegokolwiek żalu za to co stało się na Wołyniu w latach czterdziestych ubiegłego wieku, teraz jeszcze zaczynają się roszczenia terytorialne względem Chełmszczyzny. Rośnie po prostu poziom bezczelności względem Polaków.

 

Co więcej dzisiejsi Ukraińcy wydają się być dumni z tego co mieszkającym tam Polakom zrobili ich dziadkowie. Na tej zbrodni ufundowano ten "naród" i kto wie czy przyznający się do niego nie zechcą naśladować dziadków na polskiej ziemi. Naszym władzom najwyraźniej to jednak nie przeszkadza. Doprawdy trudno powiedzieć ilu Ukraińców wychowanych w nienawiści do Polaków znajduje się już teraz w Polsce wśród milionów ukraińskich imigrantów, a przecież wciąż przyjeżdżają nowi. Dzieje się to w czasie gdy na skutek Brexitu wielu Polaków z Wysp może potrzebować zatrudnienia w Polsce. 

 

Oficjalna polska retoryka jest taka, że trzeba za wszelką cenę popierać Ukrainę, mówi się nawet, że musimy działać jak jedno państwo. Dla dobra sprawy mamy zapomnieć o bestialstwie UPA i uznać tą organizację za formację zbrojną walczącą z Sowietami. Przypomina to szaleństwo elit zachodnich w kwestii islamizacji. Odpowiedzią na kryzys jest według nich trwanie przy swej polityce, czyli de facto zwiększenie go poprzez udawanie, że polityka rządzących jest słuszna, nawet gdy gołym okiem widać, że nie jest. 

 

Z drugiej strony gdy prezes PiS, Jarosław Kaczyński, wyraźnie zaniepokojony rozwojem wypadków na wschodzie, powiedział publicznie, że z Banderą Ukraina do Europy nie wejdzie, wzbudziło to ryk oburzenia niektórych rzekomo mu sprzyjających i uważających się za patriotyczne i prawicowe, środowisk w Polsce. Proukraińska frakcja w PiS posunęła się nawet do tego, że, prawdopodobnie za tą wypowiedź, upomniano samego prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Uczyniono to jednak inteligentnie. W pewnym momencie Antonii Macierewicz zaczął publicznie nawoływać prezydenta Andrzeja Dudę, aby odtajnił aneks do raportu z likwidacji WSI. Tylko tyle i aż tyle.

Ciekawe co takiego znajduje się w tym utajnionym przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego, dokumencie, że frakcja ukraińska postanowiła postraszyć tym w jakiś sposób prezesa Jarosława. Jeśli jest tam jakiś "hak" dla niego niewygodny, zrozumiałe jest, że kwestia aneksu mogła stać się elementem gry politycznej, ale też sposobem na poskromienie jego niepokornych wypowiedzi. 

 

Fakty są jednak takie, że to Kaczyński ma rację, a nie Macierewicz. Trzeba być ślepcem, aby nie widzieć, że na Ukrainie dochodzi cały czas do tajemniczych ataków na polskie placówki i nie wystarczy już jak mantrę powtarzać z uśmiechem szaleńca, że to na pewno robota "ruskich". Czas aby nasi "przyjaciele" Ukraińcy złapali chociaż jednego ze sprawców tych ataków. To z pewnością ułatwi udowodnienie, że miejscowi banderowcy nie mieli z nimi nic wspólnego.

 

Wygląda to tak jakby dzisiejsze państwo ukraińskie miało jakąś moc sprawczą powodującą to jak kształtuje się nasza polityka zagraniczna. Nikogo już nie szokuje fakt, że nadal nie wiadomo kto strzelał z granatnika do polskiego konsulatu w Łucku? Trudno przecież nie nazywać tego ataku zamachem terrorystycznym. Ukraińcy jednak nikogo nie złapali, zadowolili się tylko potakiwaniem polskiej wersji z rzekomą rosyjską prowokacją. 

 

W Mościskach gdzie doszło do tego najnowszego aktu terroru, wciąż mieszkają Polacy. Miejscowość ta znajduje się obecnie 12 km od dzisiejszych granic Polski. Biorąc pod uwagę nauczkę z historii i odrodzone tradycje OUN UPA u naszych wschodnich sąsiadów, nasi rodacy mieszkający na terenie Ukrainy mogą się czuć zagrożeni. Tym razem próba spalenia polskiej szkoły nastąpiła w nocy i obyło się bez ofiar, ale nie zapominajmy o tym co stało się w Odessie, gdzie spalono kilkadziesiąt osób i ukraińska prokuratura do dzisiaj nie ustaliła sprawców tej zbrodni.

 

Teraz gdy mamy do czynienia z podpaleniem polskiej szkoły, zapewne nastąpi ponowna próba odegrania tego samego scenariusza z opowieścią o mitycznych agentach rosyjskich, którzy udają, że dobrotliwi Banderowcy są źli. Oprócz tego zastosowano też nową strategię, wyciszanie wpływu zdarzenia poprzez nie informowanie na jego temat. Po prostu skoro trudno o tym usłyszeć w mediach to tego właściwie nie ma.  Zgodnie milczą na ten temat zarówno PiSowskie TVP czy TV Republika, jak i KODziarski TVN z Polsatem. W kwestii ukrainizacji Polski panuje u nas zadziwiająca zgodność poglądów w ramach tak zwanego układu POPiS.


Źródła
http://www.dzienniknarodowy.pl/6830/ukraina-podpalono-polska-szkole-w-mosciskach-wrzuc/
http://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/rzeczy-ukraincy-nakrecili-film-o-ukradzionej-po...
http://prostozmostu.pl/protestowali-przed-ambasada-rp-zadaja-od-polski-szacunku-dla-ukrain...
http://www.rp.pl/Historia/305319881-Wyjazd-IPN-na-Ukraine-wstrzymany.html#ap-1

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika U_P_Adlina

ukrainę to masz w Donbasie. A

ukrainę to masz w Donbasie. A resztę terytorium okupuje nazi-banderowska junta kijowska. Jacy: nasi Polacyto robią? Jacy Ruscy? Pogorszenie stosunków polsko-ukraińskich? Nierozliczone ludobójstwo na Polakach dokonane przez banderowskich zwyrodnialców oraz podpisanie przez walttzmana-porocha ustawy o gloryfikacji dewiantów banderowskich są wystarczające, aby popsuć te stosunki. Nie potrzeba już nikogo trzeciego. A inną sprawą jest to, że to sami zachodni banderowscy ukraińcy próbują skłócić ze sobą narody Rosji i Polski, ponieważ sojusz ich jest dla nazi-banderowców horrorem. Piszą o tym wyraźnie: 

FRAGMENTY UCHWAŁY KRAJOWEGO PROWIDU ORGANIZACJI UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW (OUN) podjętej  22.VI.1990./W.Poliszczuk "Gorzka prawda - zbrodniczość OUN-UPA"- Toronto 1995 - str. 372-379/

"Przeciwstawiać się wszelkiemu zbliżeniu Polaków i Rosjan zarówno na Ukrainie jak i w Polsce, podsycać wrogość Polaków do Rosjan i odwrotnie, pamiętając, że ścisły sojusz rosyjsko-polski jest poważnym zagrożeniem dla Ukrainy i jej całości terytorialnej............"

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Amare_Deus

Nasz Polskojęzyczny nieżąd

Nasz Polskojęzyczny nieżąd specjalnie chowa głowe w piasek. Ukraińców uczą bamderyzmu i nienawiści do Polaków. W nas natomiast ma wzrastać poczucie niesprawiedliwości i chęć odwetu . Kiedy to napięcie osiągnie moment krytyczny podsuną nam iskre... A wtedy rozpęta sie tu piekło

Portret użytkownika janina

Dlaczego jeszcze Kaczyński i

Dlaczego jeszcze Kaczyński i Duda nie byli na Ukrainie , dlaczego nie dali na remont szkoły 1 miliarda  euro/ jak to zrobił Duda dla bandytów i morderców -potomków UPA/, dlaczego nie ma fotki  na tle zniszczonej szkoły.....dlaczego???? Odpowiedź jest prosta polski rząd popiera neobanderyzm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika nazwisko

Wręcz przeciwnie. Kaczyński

Wręcz przeciwnie. Kaczyński [Kalksztajn] był na Ukrainie. Przemawiał na Majdanie w styczniu 2013 r. do tłumu, w którym powiewały czarno-czerwone flagi krwawej UPA. Obok niego stał znudzony koszerny przywódca faszystowsko-banderowskiej Swobody, Tiahnybok. Póżniej wycięto z tego filmu kadry pokazujące flagi UPA ale nie wycięto końca przemowy Kalksztajna. Wywrzeszczał banderowskie hasło ‘Sława Ukraini’ na co zachwycony tłum neobanderowców odryknął mu ‘Herojam Sława!’ To jest  hasło i odzew używane przez sotnie UPA przed wyprawami na masakry polskiej ludności rolniczej w Małopolsce Wschodniej w latach czterdziestych XX-tego wieku. A zamordowano nie 150 000 lecz prawie million Polaków, łącznie z żołnierzami oddziałów rozbitych przez Wehrmacht sprzymierzony z Armią Czerwoną. Wielu z tych polskich żołnierzy i oficerów Ukraińcy zakopali żywcem po uprzednich potwornych torturach. Ci ‘heroje’ z odzewu to krwawi bandyci z UPA. https://www.wykop.pl/cdn/c2981382/hi_unhCwlLmLGwkmvBzsf3UPRuOOMTvmJGY,w207h139.jpg  Film jest jeszcze tu;  https://www.youtube.com/watch?v=7Kh32ChQ75I

Portret użytkownika tomasz26

żeby polska była polska to

żeby polska była polska to musie się odzydzić . odmulić religijnie i systemowo ..tak czy inaczej prędzej czy później zadziała prawo naturalne instynkt zwierzęcia.. głodne zakatują te syte czy humanoidalne zwierzęta mają na tyle rozumu żeby zaatakować rękę ,które je karmi ''oświeconą'' rękę?

Strony

Skomentuj