Niezidentyfikowany obiekt będący satelitą naszej planety, spadnie na Ziemię 13 listopada

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W najbliższym czasie spodziewamy się zderzenia Ziemią tajemniczego obiektu, oznaczonego przez astronomów jako WT1190F. Nazwa wydaje się adekwatna, bo nikt nie ma pojęcia co to jest. Na podstawie dotychczasowych obserwacji ustalono, że mogą to być szczątki pojazdu kosmicznego.

 

Według naukowców starających się obliczyć trajektorię tego obiektu może on spaść w okolicach Sri Lanki, 13 listopada bieżącego roku. Obiekt WT1190F odkryto w ramach obserwacji nieba w programie Catalina Sky Survey prowadzonym przez University of Tucson. Jest to formalnie kolejny ziemski satelita.

Eksperci przeglądający zdjęcia nieba trafili na przelot obiektu, którego trajektoria bardzo ich zainteresowała. Potem gdy astronomowie przeglądnęli zdjęcia historyczne okazało się, że obiekt zarejestrowano wcześniej już w 2012 roku. Dzięki zebraniu odpowiedniej ilości informacji na temat orbity WT1190F ustalono, że jest ona niemal dwukrotnie dłuższa niż księżycowa. To skłania ekspertów do sugestii, że jest to jakiś obiekt wytworzony przez człowieka. Zaproponowano wyjaśnienie, wedle którego obiekt ten jest jakimś reliktem programu kosmicznego Apollo, prawdopodobnie fragmentem wielkiej rakiety Saturn 5.

Oczywiście data deorbitacji i miejsce, w tym wypadku okolice Sri Lanki, to tylko przybliżenia obliczone na podstawie symulacji. Nie można też wykluczyć, że podczas wejścia w atmosferę WT1190F zacznie koziołkować co uczyni jego orbitę nieprzewidywalną. Specjaliści śledzą rozwój sytuacji i już za kilkanaście dni, ostatnie fazy lotu tego ziemskiego satelity będą uważnie obserwowane.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika znawca_PL

znalazłem grafikę z orbitą

znalazłem grafikę z orbitą tego obiektu i tak jak napisane w treści artykułu: wygląda to na pozostałośc po jednej z misji księżycowych bo... podobne rzeczy widywałem już grając w Kerbal Space Program Wink
kiedy już pojazd był na trasie w kierunku księżyca odrzucał jeden z modułów, który nadal nią podróżował i tak wpadając na przemian w ziemską a księżycową grawitacje właśnie do nas powraca Wink

Portret użytkownika Zenek :)

Jak widać sekty

Jak widać sekty satanistycznych sodomitów i pedofilii wieszczące (chociażby) "pojawienie się mashiacha na świecie 13 września 2015" nie przestają wyczekiwać (kolejnego) "ZNAKU" (od swojej schizofrenii paranożydalnej) po którym będą z radością mogli wreście przystąpić do czynienia aktów MIĘDZYNARODOWEGO TERRORYZMU (patrz obecny szturm WOJSK GOGA I MAGOGA na Europe czyli zydoarabów i zydomurzynów) na "wole boga" czyli Biblijnego Demona zwanego (też) yehowa......czy jezus (józef). Bo maschiach, jak plotki, niosą OLAŁ ich zupełnie i się w podanym przez rabich terminie zupełnie nie pojawił. CERN jakoś też nie otworzył 23 września (podobnie jak i teraz) drzwi do TOMMOROWLANDU..... więc co to będzie jak przyjdzie żydom i ich "zaczipowanym" sługom zapłacić za 7000 lat nieprzerwanego czynienia bestialskich zbrodni w różnych zakątkach świata.... 7000 lat czynienia ZBRODNI PRZECIWKO LUDZKOŚCI przez żydów i ich gollemy ze znamieniem Biblijnej Bestii - Maryi - na czole czy ramieniu. Zegar tyka NIEUSTANNIE odmierzając pozostały czas do ZAGŁADY. Chowanie się pomiędzy innymi narodami naprawdę NIC NIE DA. Smile

Portret użytkownika magg

Za reklamy za przycisniecie

Za reklamy za przycisniecie 15 razy cofnij i stratę kilku sekund życia i od nowa itak dalej kasuje was z ulubionych i więcej tu nie wchodzę zgodnie z ustawą proszę skasować moje dane i mój mail. Dziękuję za do teraz i żegnam.

Strony

Skomentuj