Niezidentyfikowane dźwięki nadal nie opuszczają mieszkańców Clintonville

Kategorie: 

wxow.com

Geologowie z USGS oświadczyli, że planują umieszczenie w Clintonville sejsmografu. Rozpaczliwie potrzeba jakiegoś wytłumaczenia tego, co dzieje się w Wisconsin. Wygląda na to, że USGS nadal trzyma się hipotezy, że dźwięki powodują roje trzęsień ziemi tak słabych, że aż trudnych do wykrycia i tak głośnych, że przewyższają wszystkie odgłosy trzęsień ziemi na świecie.

 

Przypomnijmy, że Clintonville stało się sławne w USA właśnie z powodu tego głośnego dźwięku. Wcześniej takie problemy mieli mieszkańcy kilku miejscowości w różnych miejscach USA oraz Kanady. Teraz jednak wygląda na to, że sprawy nie da się tak łatwo zamieść pod dywan i wyjaśnianiem fenomenu zajęli się naukowcy, którzy usiłują szukać dowodów potwierdzających ich teorie.

We wtorek ponad 65 osób zgłaszało dźwięki telefonicznie do biura szeryfa, ale USGS niczego nie zarejestrowało we wtorek. Dlatego właśnie postanowiono o umieszczeniu sejsmografu. Wiadomo tez, że wykluczona jest w tej chwili hipoteza, że dźwięki są dziełem człowieka. Poza teoria rojów mikro trzęsień ziemi USGS nie ma nic na wyjaśnienie tego fenomenu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Stefan

Admin, usunaleś mój jeden

Admin, usunaleś mój jeden komentarz. Oj, znów coś świrujesz Cyprian, nieładnie!---------------------------------------------@ModeratorKomentarz został usunięty za niecenzuralne określenia.Admin nie miał z tym nic wspólnego.

Portret użytkownika Asiek

Witam. Czy ktoś wie jak

Witam. Czy ktoś wie jak zachowują się dzikie zwierzęta przy tych dźwiękach? Admin poszperaj w necie bardzo proszę ... ostatnio nie mam kiedy szperać a bardzo interesuje mnie ta informacja. Może coś będzie o zwierzętach chodowlanych i dzikich. A ptaki? Gniazdują czy wynoszą się na gody gdzieś dalej?

Portret użytkownika Jerry

@Mars i @stefan ... taka mała

@Mars i @stefan ... taka mała dygresja .. jak nie macie nic do powiedzenia ..to może nie silcie się na wpisy ..hmmm? ;]@nahalny .... w poprzednim temacie traktującym o dżwiękach w tym mieście dosyć ciekawie przedstawil swoje spostrzeżenia jedne z forumowiczów. Mówił on o zbliżaniu sie do bieguna galaktycznego, o jego możliwym wpływie na nas i ziemie ... poszukaj, może to sporo wyjaśnić. Jeśli chodzi o mnie, to jakoś jestem przekonany, że te dźwięki są powodowane przez zmiany w magnetyźmie ziemskim i/lub zbliżabniem się do wspomnianego równika galaktycznego. Co to w dalszym ciągu może oznaczać dla nas .... się okaże :). Ja, jak już wcześniej napisałem ... co  jak co, ale w razie "W" krzesiwo i zapas wody sobie jakoś zorganizuje :)Pozdrawiam

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika Stefan

Kup sobie jeszcze łuk i

Kup sobie jeszcze łuk i strzały. Ale na razie nie pękaj, Promień Galaktyczny infiltruje wyłącznie jedną małą wiochę a Ameryce i w takim tempie, zanim dojdzie do nas, skończy się kolejny cykl Kalendarza Majów. Twój łuk odziedziczy po tobie syn dalekiego wnuka.I zmień awatar, Leonardzo jakby zobaczył, to by się wqurwił.

Portret użytkownika am to pm

@stefan czytasz znz i w

@stefan czytasz znz i w afryce spadł snieg sahara i inne rejony gdzie nigdy nie padało i co ty na to nadal to bełkot newage sądze ze niektórzy ludzie są tak sceptycznie nastawieni na wszystko ze poprostu nie chce sie tego komentowac pozdrawiam wszystkich myslących logicznie

Portret użytkownika normalny?!

Kolego "am to pm" - czytasz

Kolego "am to pm" - czytasz ZnZ i jeżeli wyciągasz wnioski z dostarczanych tutaj informacji powinieneś sobie zdawać sprawę z tego,że owe przypadki przez ciebie wymienione miały miejsce na Ziemi już setki tysięcy razy - poprostu nie jestesmy tego w stanie ogarnąć naszą upośledzoną wyobraźnią i ograniczonymi zmysłami ! Jeden etap się kończy - kolejny zaczyna - niezmienna zasada funkcjonowania w naszej rzeczywistości,a to że niektórzy są sceptyczni,w dobie totalnej dezinformacji i pogoni za sensacją oraz "anomaliami",jedynie dobrze o nich świadczy. Wybacz,ale to najczęściej ONI myślą LOGICZNIE :)   Tak na marginesie twoja wypowiedź to jest dopiero bełkot !!! ;)  Pozdrawiam . 

Portret użytkownika Stefan

Mój sąsiad sam wypił litra i

Mój sąsiad sam wypił litra i spadł ze schodów. Nigdy wcześniej mu się to nie zdarzyło, choć ja prorokowałem "Sąsiad nie pij, bo spadniesz ze schodów". Ale to jeszcze nie koniec świata. Pozdrawiam myślących w ogóle. Stadko od Maryi Dziewici won do Kościoła i na kolana czynić pokutę.

Portret użytkownika kaszana bociek

To ta kreatura,wydmuszka i

To ta kreatura,wydmuszka i kapuś ,a zarazem największe chamidło w PO-czyli Pomruku Odbytu, niejaki Sztefan-Muchozol-Niesiółowski,chory na czerep błazen piszczy tam w okolicy.Ma ten parch to do siebie,że z zwyrodniałej i zaprzańskiej paszczy takie właśnie wydobywa dźwięki.

Portret użytkownika danielov

Dziwne , że rząd USA, NASA ,

Dziwne , że rząd USA, NASA , CIA ; nic n ten temat nie wie, panuje jakas dziwna zmowa milczenia i kompletna dezinformacja. Jesli oni nie wiedzą to kto ma wiedzieć? ???  Oni juz dobrze wiedzą co sie dzieje i co te dziwne dzwięki zwiastują bądz są efektem czego a , że nikt nie potrafi wyjaśnić co sie dzieje  to swiadczy tylko o tym że ludzie nie mogą się dowiedzieć , zresztą pewnie woleli by nie wiedzieć.

Strony

Skomentuj