Niewyjaśnione gromy i światła zaniepokoiły mieszkańców Pensylwanii i Michigan

Kategorie: 

mobini.pl

Tajemnicze odgłosy w Clintonville nadal nie zostały wyjaśnione a już mamy doniesienia o nowych zdumiewających przypadkach. Czy to tylko zbiorowa histeria? Czy może rzeczywiście dzieje się coś nienormalnego?

 

Oficjalnie były to silne burze z piorunami, które zaczęły się o 22:00 i trwały około pół godziny, ale ludzie między sobą rozmawiają o czymś innym niż burza. Wspominają silny grom dźwiękowy, który powodował drżenie budynków, dokładnie jak w Clintonville.

 

Ludzie z miejscowości Poconos stwierdzają, wprost, że to trzęsienie domów to było cos nadzwyczajnego i nie brzmiało jak zwykłe gromy typowe dla burzy. Według jednego ze świadków wyglądało to tak jakby w powietrzu wybuchały bomby. Najpierw pojawiało się światło a po chwili głośny grom. Świadek wyraźnie stwierdza, że światło to nie była błyskawica.

 

Fala uderzeniowa była tak potężna, że czuło się jakby to było małe trzęsienie ziemi i wiele osób twierdziło, że czuło jakby grunt był niestabilny przez chwilę, jakby zawibrował.

 

Meteorolodzy twierdzą, że dźwięki burzy mogły brzmieć inaczej z powodu inwersji gorących mas powietrza, które stworzyły efekt rezonansowy. Ale jeden ze świadków, Russo Albuja, twierdzi, że odgłos był taki głośny, że, mimo, iż wiedział, że trwa burza to całym autem po prostu wstrząsnęło, co wydało mu się dziwne. Zatrzymał wtedy auto zdezorientowany i twierdzi, że wyraźnie widział jasny błysk, który umiejscowiłby w okolicy lotniska.

 

Wszystkie doniesienia świadków a jest ich mnóstwo opisują to zjawisko, jako jasny błysk i eksplozję z falą uderzeniową. W stanie Michigan również to słyszano. Świadkowie stamtąd mówią o trzech eksplozjach. Ludzie są oburzeni, że policja nie ma wyjaśnienia dla tego zjawiska.

 

Pojawiają się wciąż informacje o jasnym świetle innym od wyładowania atmosferycznego oraz o odgłosie eksplozji. Są trzy hipotezy: pierwsza, że to po prostu większa burza i tą preferują władze, druga, że były to jakieś eksplozje w tajnym programie wojskowym, trzecia, że na burzę nałożyło się zjawisko podobne do tego z Clintonville a więc być może to kolejne super głośne roje trzęsień ziemi o magnitudzie 1.5 w skali Richtera.

 

Źródło:

http://www.poconorecord.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120331/NEWS/120339962

http://ferndale.patch.com/articles/did-you-hear-that-boom-ferndale-police-investigate-saturday-night-sounds-that-shook-homes

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wave

Jeśli kogoś interesuje

Jeśli kogoś interesuje możliwa przyczyna tego zjawiska, jak również przyczyna zapdanięć gruntów min. w Chinach-zainteresujcie się eksperymentem Kasiopea https://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,27027.msg327995.html#msg327995https://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,27027.msg327995.html#msg327995Jest też polska wersja strony http://quantumfuture.net/pl/index.htm , ale ten komunikat który opisuje te zjawiska ukazał się na razie tylko na amerykańskiej stronie. Generalnie efekty te wywołuje galaktyczna fala która właśnie osiąnęła szczyt, natomiast nie ulegajcie manipulacjom że te wszystkie mega nasilone i nie spotykane do tej pory w takiej ilości "anomalie" i dziwne zjawiska to koniec świata- elicie która wszystkim kręci zależy tylko na doprowadzeniu do jeszcze większej kontroli ludzi, poprzez wywołany taką interpretacją rzeczywostości strach.Ktoś słusznie zauważył że podane medialnie zinterpretowane już uprzednio w odpowiedni sposób informacje , ukierunkują myślenie katastroficzne. Moż e wtedy zapanować psychoza (choćby sztuczna medialnie rozdmuchana), wówczas powiedzą że trzeba wprowadzić kolejne restrykcje bo ludzie już całkiem powariowali jeśli wierzą, że nadchodzi zagłada, że juz nie radzą sobie z tym wszystkim, już wariują. My im" pomożemy" sobie z tym poradzić ogarniemy to za nich, wprowadzimy ład (żeby nie rzec new order), a może wyłączymy internet? żeby w psychozę i paranoję nie popadali.Zresztą nie będę się wygłupiał w kilka słów niczego konketnego nie wyłożę, chętnych zachęcam do przeczytania bardzo dajacych do myślenia maeriałów kasiopea oraz całej masy innych wartościowych przekazów (uwaga również na przekazy "mydlące oczy") Pozdrawiam dociekliwych.

Portret użytkownika virescens

"Majowie przepowiedzieli, że

"Majowie przepowiedzieli, że sobota 22 grudnia roku 2012, kiedy Słońce otrzyma silny promień synchronizujący pochodzący ze środka galaktyki, zmieni swoją polaryzację i wytworzy ogromne świetliste rozbłyski. Dlatego ludzkość musi być przygotowana do przekroczenia drzwi, które pozostawili nam Majowie, przekształcając się z obecnej cywilizacji opartej na strachu na znacznie wyższą wibrację harmonii. Tylko w sposób indywidualny można przekroczyć barierę, co pozwoli uniknąć wielkiego kataklizmu, jaki zagraża naszej Planecie i dać początek nowej epoce w szóstym cyklu Słońca."- dlatego myślę że to dopiero poczatki takich zjawisk

Portret użytkownika Stefan

Majowie nigdy niczego nie

Majowie nigdy niczego nie przepowiedzieli. Przynajmniej nie zachowała się żadna z takich przepowiedni. Owszem, zachował się kalendarz, który sam w sobie nie przepowiada niczego. Powyższa wypowiedź to jaskrawy przykład totalnego new aggowego pieprzenia różnej maści fantastów. Tak właśnie kłamstwa stają sie obowiązującą normą.

Portret użytkownika danielov

Wojsko cos testuje. Nie ma

Wojsko cos testuje. Nie ma bata! Jakas bron której uzyjá podczas wojny z iranem albo po wojnie aby ludzi zwiesc falszywimi cudami itp. Zaloze sie ze to czlowiek macza w tym palce, a nam udaja ze nie wiedza o co chodzi. jak nie oni to kto ma wiedziec? Do tego ta cala psychoza na temat 2012 roku- o dziwo film 2012 powstal, dokumenty filmowe równiez, i to daje do myslenia . Komus zalezy abysmy w 2012 rok uwierzyli

Strony

Skomentuj