Niewiarygodne! Zobaczcie, jak wygląda Hillary Clinton po wyborach

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/CBSNews/status/799067400591306752

W Internecie wciąż trwa dyskusja o przegranych wyborach Hillary Clinton w Stanach Zjednoczonych. Po nieudanym starciu Hillary publicznie przyznała, że jest w depresji. Polityk bardzo się zmieniła i jakby postarzała. Przestała dbać o siebie, pisze The Gateway Pundit.

 

 

„Ona się nie uczesała”, „Ona jest bez makijażu” – m. in. takie wpisy pojawiają się pod zdjęciem Hillary na Instagramie. Wiadomo, że podczas kampanii ta kobieta bardzo dbała o siebie. Wygląda na to, że teraz jest inaczej, a kandydatka Demokratów na fotel prezydenta USA jest załamana.

 

Po raz pierwszy po klęsce w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych Hillary zwrócił się niedawno do swoich zwolenników, choć nie wyszło to najlepiej. Psychologowie powinni wysłać Clinton na odpoczynek do ciepłych krajów. Depresja to zła diagnoza w jej wieku. Po tej wielkiej politycznej batalii  w 69 roku swojego życia niedoszła Pani prezydent może stać się pośmiewiskiem całego świata.

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)Komentarze

Portret użytkownika fix

Ja per.....le. zastanawia

Ja per.....le. zastanawia mnie, jak wy bedziecie wygladac w jej wieku.ba. czy wasz umysl bedzie na tyle swiezy jak jej.mozna jej zarzucic wiele, ale dala rade do konca.gdyby nie ona, moze jej maz tez nie bylby prezydentem.poza tym, ze nie kibic. Nikomu.polityka to nie moja bajka. Nie lubie, gdy ludzie wysmiewaja wyglad zew. Wiadomo, ze make up czyni cuda. Kazdy z nas moze miec pecha i nie wygladac idealnie. Choc jak wiemy idealow nie ma.

Liczy sie wnetrze, bo uroda i tak przemija

Mozna dopiec jej za rozne decyzje, ale wyglad...wybaczcie..niskie loty

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika NS69

Słaby temat na sensację... w

Słaby temat na sensację... w stylu gazet z biedronki... tak jak to kiedyś powiedział mój kolega kobiety należy kochać bez makijażu... to że Clintonowa wygląda teraz nie najlepiej to zdaje się nic dziwnego...albo... zaraz, zaraz ona pewnie jest reptilianką to by wiele tłumaczyło... słomianie do ataku !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Nicco

Ja tam za anioła go nie

Ja tam za anioła go nie miałem. Cały czas mi się w oczy rzucała ta gestykulacja trzeba szóstkami (a jeszcze ta chrapka na inwigilacje i uważanie Snowdena za zdrajce), ale z dwojka złego, on był tym lepszym.

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Strony

Skomentuj