Niewdzięczni imigranci wyrzucili na śmietnik pomoc humanitarną, którą otrzymali od Czerwonego Krzyża

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Nielegalni imigranci okazują Hiszpanom swoją „wdzięczność” za przyjęcie ich do Europy. Podczas gdy niektórzy hiszpańscy eksperci twierdzili, że koniecznie trzeba tym ludziom pomóc, ponieważ mogą być w szoku po bardzo trudnej przeprawie przez Morze Śródziemne, z mediów społecznościowych dowiadujemy się o ich skandalicznym zachowaniu.

 

Hiszpania przygarnęła do siebie setki nielegalnych imigrantów ze statku Aquarius, należącego do organizacji pozarządowej SOS Mediterranee. Początkowo statek miał trafić do Włoch, lecz tamtejsze władze odmówiły mu wstępu. Dlatego Hiszpania zdecydowała się zabrać ich do siebie i umieściła ich w Centrum Edukacyjnym w Cheste w Walencji. Władze w pośpiechu usunęły część studentów, aby zrobić miejsce dla gości z Afryki.

 

Teraz imigranci zaczynają okazywać swoją wdzięczność. Okazało się, że całą pomoc humanitarną, jaką otrzymali od Czerwonego Krzyża, tj. nowe ubrania, koce i ręczniki, wyrzucono do śmietników na terenie akademików. Przyjezdni najwyraźniej wolą mieć swoje przemoczone i zabrudzone ubrania, albo najzwyczajniej w świecie zdecydowali się pójść do sklepu, aby kupić nowe.

Źródło: Twitter

Kolejnym elementem tego skandalu jest to, że ci imigranci wcale nie są w szoku, jak twierdzili hiszpańscy eksperci, bowiem gdy tylko otrzymali darmowe lokum, natychmiast poszli imprezować do klubów nocnych. Goście, ku zaskoczeniu mieszkańców Cheste, mają również przy sobie sporo pieniędzy – w jednej z lokalnych restauracji podobno widziano, jak niektórzy imigranci płacili za drinki banknotami o nominale 100 euro.

 

Nachodźcy sprowadzeni na pokładzie statku Aquarius będą teraz oczekiwać na przyznanie azylu i do tego czasu będą utrzymywani z pieniędzy podatników, podobnie jak hordy imigrantów, którzy nielegalnie osiedlili się w wielu państwach europejskich. Tym samym powoli zaczyna upadać kolejny mit o biednych uchodźcach, którzy rzekomo uciekają przed wojnami i głodem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Nie ma  jeszcze europejskich

Nie ma  jeszcze europejskich piratów grających w statki? Zatonął by statek, czy trzy i poszłaby fama do Afryki, że nie ma co się pchać. Brak szacunku, za brak szacunku, Pon Bucek nie na darmo stworzył to bajoro między kolorami braci ludzi..

Ciekawe, kiedy jakiś zdenerwowany obywatel zmontuje łódź podwodną ze starej pralki i zacznie dziurawić pontony, skoro na aparat ucisku nie ma co liczyć.

Portret użytkownika kamilos

Propaganda!

Propaganda!
Skąd wiesz kretynie, że to nie są ich stare rzeczy wyrzucone na śmietnik??????!!!!!!!!!!
Wnioskujesz po torbach z krzyżem? To matoł jesteś! 
DOWODY POKAŻ a nie netowską propagandę pisowskiej nienawiści!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika Eugeniusz Przewalski

Proba sarkazmu tow. Maxa 1986

Proba sarkazmu tow. Maxa 1986 jest bezpodstawna poniewaz nachodzcy nie pija krwi dziewic ani kobiet w ogole lecz je przed zamordowaniem gwalca (Niemcy, Wlochy, Norwegia, Szwecja, Finlandia). Statystyki w krajach europejskich, ktore przyjely duza ilosc nachodzcow wykazuja ogolny wzrost przestepstw. W Szwecji gwalty wzrosly 830% od czasu rozpoczecia akcji imigracyjnej. Mezczyzni w wieku poborowym stanowia srednio 80% nachodzcow. Wiekszosc z nich to muzulmanie.Islam nakazuje bic i zabijac niemuzulmanow: to jest nakaz, nie po prostu przyzwolenie. Przyklady: 'Zabijaj niewiernych gdziekolwiek ich znajdziesz (Koran 2:181); 'Wojuj z niewiernymi mieszkajacymi w poblizu (Koran 8:123); 'Gdy nadarzy sie okazja, zabijaj niewiernych gdziekolwiek ich zlapiesz; (Koran 9:5); 'Inna religia niz islam jest niedozwolona' (Koran 3:85); 'Karaj niewiernych ogniem, zelaznymi hakami, wrzaca woda; rozpuszczaj im skore i brzuchy' (Koran 22:19); 'Przesladuj tych, ktorzy uznaja inna swieta ksiege niz Koran; scinaj im glowy' (Koran 8:12); 'Muzulmanie musza wladac roznymi rodzajami broni aby gromic niewiernych' (Koran 8:60); 'Scinaj im glowy i ucinaj im palce; (Koran 8:12). W Koranie sa 123 wersety nawolujace do zabijania niemuzulmanow i do wojny z nimi.
( www.danielpipes.org/comments/24138 ) ( http://freerepublic.com/focus/f-chat/3562026/posts ).

Islam nie jest religia pokokju a muzulmanie przyjedzaja do Europy na jej podboj (hedzra). Tak pouczaja ich islamscy kaplani w meczetach. Afrykanscy Murzyni maja znacznie nizszy iloraz inteligencji od Europejczykow. Biali Europejczyzcy maja sredni iloraz inteligencji (II) 102. Arabowie maja II 84 (Emiraty, Arabia Saudyjska). Goryl Koko ma II 85: tyle samo co posiadajacy domieszke genow bialych amerykanscy Murzyni. Afrykanscy Murzyni maja II 67. Pigmeje maja II 54. Wbrew mitowi o zydowskiej wysokiej inteligencji, sredni II w Izraelu jest 95.

http://www.rense.com/general96/IQreason.html

http://iq-research.info/en/average-iq-by-country

Test na II nie jest obliczeniowy, jest bez tekstu i nie wymaga czytania. Polega on na znalezieniu zaleznosci miedzy ksztaltami. Mozna go za darmo wziac na http://iq-research.info dowolna ilosc razy. Jednakze do uzyskania wyniku potrzebne jest konto na Facebook. Wtedy iq-research pobiera oplate 10 dolarow.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Strony

Skomentuj