Nietypowe tornado wodne zaobserwowano w Szwajcarii

Kategorie: 

Kadr z nagrania

Żyjemy teraz w czasach, w których doświadczamy tak dużej ilości anomalii pogodowych, że wiele osób zdołało się już do nich przyzwyczaić. Nikogo nie dziwi wiec szczególnie pojawienie się kolejnej trąby powietrznej nawet, jeśli występuje w kraju takim jak Szwajcaria.

 

Właśnie do takiego zjawiska doszło 21 lipca 2012 w okolicy jeziora Zurich. Jest to akwen znajdujący się w południowo zachodniej części kraju. Tornado uformowało się nad wodą i po chwili rozproszyło się.

Mimo, że żywioł działał w bezpośredniej okolicy zabudowań nie wyrządził żadnych szkód. Wodne trąby powietrzne zwykle są znacznie słabsze od tych występujących na lądzie. W samej Szwajcarii dochodzi zwykle do jednego takiego zjawiska rocznie. To z jeziora Zurich jest o tyle niezwykłe, że jest to dość mały akwen, na którym zwykle nie dochodzi do takich  zjawisk.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Gość

Żyjemy w czasach Globalnego

Żyjemy w czasach Globalnego Ociepienia, kiedy to zwykłe rzeczy urastają do roli symboli Apokalipsy :) Niby dlaczego trąba powietrzna w Szwajcarii jest czymś niezwykłym, podobnie jak w Polsce? W latach '70 XX w. trąba powietrzna w Polsce przeniosła (i na szczęście bezpiecznie "odstawiła", autokar z dzieciakami. Przyecież gdyby coś takiego stało się dziś, to byłby "cud", "koniec świata" i.. "zbiorowe orgazmy". Ludzie, ogarnijmy się, bo wyglądamy, jakbyśmy coś palili... i to nie koniecznie papierosy. :->

Portret użytkownika MASAKRA

Wydaje mi sie, ze w tej

Wydaje mi sie, ze w tej chmurze jest jakis statek obcych. Obcy Ci, tez potrzebuja wody, lecz nie chcieli sie pokazac. Prosze zrozumiec ze jest to tylko i wylacznie moja teoria. Tak, ja jestem pewien moich slow beee !

Portret użytkownika MonaLisa

Masakra, wystarczy, ze Obcy

Masakra, wystarczy, ze Obcy włącza pole anty-grawitacyjne, i ich nikt nie zobaczy, mogą całe jezioro zatankować, i swój statek w jeziorze umyć, i wykąpać się też niezauważalnie. Nie muszą w chmurze siedzieć. Mogą nas uśpić czasowo, unieruchomić, żeby nie przeszkadzaliśmy im. Czy wy myślicie, że Obce sa takie prymitywne, jak my?

Portret użytkownika MonaLisa

Adam-Adam, wątpię, ze hodują

Adam-Adam, wątpię, ze hodują nas do zjedzenia. Do dziś nie zjedli nas przecież!  Ale nie wiemy, jaki cel jest naszego istnienia, w Kosmosie nic sie nie dzieje przypadkiem.Całkiem możliwe, ze oni są wśród nas, ale my nie widzimy ich. A może też być, że jesteśmy dla nich jeszcze mało atrakcyjne , mało rozwinięte do kontaktów międzygalaktycznych.  Co do UFO, to dla mniej bardziej prawdopodobne są przypadki uprowadzenia na statki obcych i pobranie próbek DNA, niżeli te teorii o jaszczurach, tankowaniu energii z naszych słupów przekazu prądu o wysokiej mocy, czy tankowaniu wody na Ziemi. Oni mogą w ogolę nie potrzebować wody, mogą mieć postać świetlistą-energetyczną, czy galareto-podobną konsystencje.Myślę, że jeżeli są takie cywilizacje gdzieś w pobliżu, i kiedyś się nam ukażą - to padną wszystkie nasze teorii, wszystkie nasze obrazy obcych, nawet nie śni się nam, co możemy zobaczyć. Możemy panicznie przerazić si, a możemy w cale ich nie widzieć, tylko mieć telepatycznie kontakt.Chciałabym przed śmiercią zobaczyć ich, oj jak bym tego chciała! Wtedy mogłabym powiedzieć: tak, moje życie miało sens, nie zmarnowałam go na szara codzienność  - coś ważnego zobaczyłam/dowiedziałam się. Może...

Portret użytkownika D.I.

W Austrii od setek lat

W Austrii od setek lat występują katastrofy lodowców górskich, lądolód rozrywa masy lodowe,które schodzą z gór i pustoszą tamte tereny ,rozrywają zaporę Jeziora Mayerning i sieją spustoszenie.W minionym stuleciu było ponad 35  takich katastrof. Lądolód zeszedł na miejscowość Splungen i zniszczył ją całkowicie. A co znajdziecie w sonecie Mickiewicza" "Do ...w Splungen'? W romansidle ukryty zaszyfrowany opis takich zdarzeń jeszcze z XVIII w.Trzeba umieć go tylko rozszyfrować.Dziś też są takie same katastrof  w tamtym rejonie,kończą sie powodziami na tamtych terenach, część wód z lodowców górskich Gierotz i  Alesch ściągają rzeki i morza Południowej Europy.  

Strony

Skomentuj