Nietypowe niebo nad Warszawą

Kategorie: 

własne

Do dziwnego zjawiska doszło 20 września 2012 nad Warszawą. W dzielnicach Targóweki Białołęka dało się zaobserowoać nietypowy wygląd nieba.

To co od razu rzuca się w oczy to fakt, że  jest wyraźnie rozddzielone przez dwie warstwy, jakby idealnie równą linią.

Ocena: 

0
Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika sebo1971

  Obj. 11:1818. I popadły w

 Obj. 11:1818. I popadły w gniew narody, lecz i twój gniew rozgorzał, i nastał czas sądu nad umarłymi, i oddawanie zapłaty sługom twoim prorokom i świętym, i tym, którzy się boją imienia twego, małym i wielkim, oraz wytracenia tych, którzy niszczą ziemię.(BW)

Portret użytkownika Johanna

Ogólnie to w Wawie jest

Ogólnie to w Wawie jest nieźly syf na niebie wracajac ze wsi do miasta spodziewałam się czegoś innego. Z czystego nieba wyjechałam do całego w białych smugach. Ogólnie to też starają się  OGROMNIE na podlasiu bawić się w te chemtrails, raz widziałam 6 samolotów na niebie z tym shitem. A tego nie widziałam niestety zjawiska w Warszawie, a szkoda.Poza tym naprawdę Wisła wyschła aż oczy boli.

Portret użytkownika andromeda

Nie wiem czy takie niebo jest

Nie wiem czy takie niebo jest czymś normalnym, ale ja ze swojego życia nigdy wcześniej czegoś takiego nie pamiętam, a kilka dni temu w Irlandii widziałam również identyczne niebo, jechałam wtenczas autem i to był w sumie piękny widok, ale jednocześnie dziwny, wyrażna jedna linia oddzielająca całe zachmurzone niebo od czystego błękitu przy ziemi.

Portret użytkownika babinicz

Widzialktoś to samo co

Widzialktoś to samo co ja???
Warszawa 20.09 godz. 21.05 kierunek płd-zach. silne pulsujące światło koloru pomaranczowego. Nie był to lampion bo nie przemieszczał sie. Wyglądało to tak jakby Mars zaczął pulsowac. Po kilku minutach to cos zostało przysłoniete przez chmury. Nakreciłem telefonem krotki filmik ale nie wiem czy bedzie cokolwiek widać. Może po duzym powiekszeniu w kompie.

Portret użytkownika zdzich

Potwierdzam. Ja także

Potwierdzam. Ja także (dokładnie o tej porze) widziałem to pomarańczowe światło. Na dłuższą chwilę przykuło moją uwagę. Mieszkam jakieś 115 km od Warszawy (okolice Kutna) i z mojej perspektywy światło umiejscowione było dokładnie na wschodniej cześci nieba.
Fajna sprawa, że widzieliśmy dokładnie to samo zjawisko:-)

Portret użytkownika Pacal

Ogladaliście to w różnych

Ogladaliście to w różnych kierunkach choć daleko od siebie nie mieszkacie. Planety widzi się z Ziemi z jednego kierunku jakkolwiek to może być na różnej wysokości nad horyzontem w jednakowym czasie. Czyli nie był to Mars ani jakakolwiek inna planeta Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Włąśnie oglądamy fragment

Włąśnie oglądamy fragment tego o czym mówiłem kiedyś.Fakt, ze obraz przedstawia granice frontów, ale ...ale... Nie zauważyliście dzisiaj, że "ustał" ruch lotniczy? ( przynajmniej na Dolnym Śląsku...) Tak właściwie widać tylko od czasu do czasu standardowe loty pasażerskie jak co dzień...ale bez smug... ( zabrakło surowca?) Smug nie ma... Tyralier samolotów również... Chemitrali ani śladu...Zaprzestano z jakiegoś powodu od wczoraj oprysków i nanogówniana otka naszej części nieba się po prostu ... oddzieliła od nieba niezagównionego... A ponieważ istotnie zmiana frontu jest... granica różnej widoczności nieba też jest...wyraźna... Co na to głupki i agenci ? Dlaczego dzisiaj jest tak mało samolotów na niebie?zmienili rozkład lotów, czy zabrakło im na paliwo?... czy paliwo zmienili...? Kombinujcie...jak tu zaciemnić przyczynę...

Strony

Skomentuj