Nietypowe formacje chmur nad Stanami Zjednoczonymi

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Dziwne rolujące się chmury zaobserwowano nad terytorium kilku stanów w USA. Nagranie pochodzą między innymi ze stanów Teksas, Montana i Oklahoma.

 

Wczoraj wspominaliśmy o potężnych gradobiciach, jakich doświadczyło kilka stanów w Ameryce Północnej. Dzisiaj możemy zaprezentować chmury, jakie prawdopodobnie poprzedzały te gwałtowne zjawiska. Trzeba przyznać, że fronty powietrzne nad tym kontynentem robią z chmurami dziwne rzeczy. Dochodzi nawet do tego, że masy powietrza potrafią rolować chmury na dystansie wielu kilometrów, co przypomina ogromne podniebne cygara.

 

Oczywiście meteorologia zna takie przypadki, ale ludzie widzący coś takiego prawie zawsze czują stosowny respekt do przyrody, która ma wszelkie potrzebne narzędzia, aby utrudnić nam życie i spowodować rozległe straty.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pan Dziobak

To na pewno ГААРП, wiecie,

To na pewno ГААРП, wiecie, taki rosyjski HAARP, albo wylecą z tego statki obcych jak w Dniu Niepodległości. A tak na poważnie, to ciekawy typ chmury, rzeczywiście wygląda troche przerażająco. Ciekawe w jaki sposób ciśnienie i fronty atmosferyczne może wpływać na kształt chmur w tak geometrycznie dokładny sposób.  Pozdrawiam Pepe

Oto jaja znoszący ssak, który rusza na akcję!

Portret użytkownika 777

Szanowny adminie słyszałem że

Szanowny adminie słyszałem że "Dziwna chińska reklama przedstawiająca Euro 2012 jako armagedon" została usunięta ze wszystkich serwerów i jest to typowe działenie acta ?! nieby tłumaczą to działaniem praw autorskich ale ludzie mówią że to acta ? coś słychać bo na zmianynaziemi film nie działa !

Portret użytkownika MonaLisa

Może i działania ACTA, bo

Może i działania ACTA, bo teraz sprawdziłam na rosyjskiej stronie internetowej - jest film, masa zdjęć z filmu, tekst ""piosenki makabrycznej" w j. chińskim i rosyjskim, a także wiele przerażonych opinii internautów, z takimi przekleństwami w adres chińczyków - że uczy więdną!

Strony

Skomentuj