Nietypowa zrolowana chmura w okolicy Nowego Orleanu

Kategorie: 

Źródło: Instagram

W stanie Luizjana, w pobliżu miasta Nowy Orlean, zaobserwowano dziwną chmurę, która wyglądała jak długie cygaro. Mimo, że dla wielu osób jej wygląd sprowadzał biblijne skojarzenia, jest to po prostu kolejne dziwne zjawisko meteorologiczne.

 

Fronty powietrzne nad tym kontynentem robią z chmurami dziwne rzeczy. Dochodzi nawet do tego, że masy powietrza potrafią rolować chmury na dystansie wielu kilometrów, co przypomina ogromne podniebne cygara.

Oczywiście meteorologia zna takie przypadki, ale ludzie widzący coś takiego prawie zawsze uważają, że to coś zupełnie unikalnego i czują dzięki temu stosowny respekt względem przyrody, która ma wszelkie potrzebne narzędzia, aby utrudnić nam życie i spowodować w naszym życiu rozległe zniszczenia.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Skomentuj