Nietoperze zabijają zwierzęta na południu Ekwadoru

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Mieszkańcy miejscowości Vilcabamba, położonej 37 km od stolicy prowincji Loja w południowym Ekwadorze, są bardzo zaniepokojeni atakami nietoperzy pijących krew. Ginie bydło i inne zwierzęta domowe, takie jak konie i muły.

 

Szczególnie dużo takich przypadków odnotowano również w miejscowości Zacapa, uważanej za ośrodek hodowli i produkcji rolniczej dla całej prowincji. Niektórzy rolnicy stracili już z powodu inwazji latających wampirów nawet po kilka krów.

 

Podstawowy problem polega na tym, że nie jest znany sposób na radzenie sobie z tym zagrożeniem. Lokalni rolnicy twierdzą, że zwierzęta atakują w nocy, stadami i powodują nieodwracalne szkody. Wiele osób twierdzi, że to pierwszy raz, gdy nietoperze zaatakowały tak odczuwalnie. Mieszkańcy Vilcabamba, wyjaśnili, że zwierzęta te od zawsze żyły w tej części Ekwadoru, ale nigdy nie wyrządzały takich wielkich szkód, jak teraz. 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Anarchiusz

http://www.istockphoto.com/st

http://www.istockphoto.com/stock-photo-13860432-flying-fox-bat.php
czy to te zdjecie ?
 
Ja polecam darmowe zdjecia, tu wampir nietoperek (ps: wpisalem w google vampire bat free photo, i oto co dostalem jak na talezu Smile  ) http://www.123rf.com/photo_666655_french-bat.html 
polecam strone na przyszłość.. bo po co szukac zdjęc i zadbac o czytelnika jak można wydać pieniądze i czuć się spelnionym.. swoja droga 4$ za zdjecie... przy dochodach portalu mogłeś wydać na zdjecie lepszej jakości/rozdzielczosci. 
Sorki za wtręty co do kasy.. ale wiesz, co to za tłumaczenie że kupiłes zdjęcie? to jak pośrednik   da ci  skuter zamiast harleya to też będzie usprawiedliwiony tym że go kupil?  (jestes w końcu posrednikiem informacji) 
Przeprosiny natomiast same z siebie przyjęte Smile i milo widzieć że czasem się choć trochę przejmujesz Smile

Portret użytkownika Dungones

Jasne, że na zdjęciu jest

Jasne, że na zdjęciu jest nietoperz żywiący się owocami, a zaraz czy nietoperze to czasem nie wiara zrodzona z Francji i Anglii mówiąca o tym, że nietoperze które piją krew nazywane są wampiami?
 
Informacje są śmieszne, kto tu kogo w balona ładuje? 

Skomentuj