Nieskrępowany wykup polskiej ziemi przez obcokrajowców zacznie się już w przyszłym roku

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Gdy Polska odzyskiwała niepodległość po I wojnie światowej postanowiono zabezpieczyć jakoś ryzyko wykupu ziemi przez obcokrajowców. Ustawa normująca takie zakupy została uchwalona 24 marca 1920 roku i obowiązywała cały czas w czasie trwania PRL. Każdy obcokrajowiec przed zakupem ziemi musiał uzyskać stosowne zezwolenie wydawane przez MSW. Teraz przez Unię Europejską ustawa ta przestaje obowiązywać i od przyszłego roku zacznie się niczym nieskrępowany wykup ziemi w Polsce.

 

Wejście naszego kraju do Unii Europejskiej to katastrofa, którą jeszcze nie wszyscy dostrzegają. Dopóki szaleje propaganda finansowana z naszych podatków, przekonująca, że dzięki UE każdemu ocieli się krowa, trudno jest zwrócić uwagę ogółu na oczywiste niebezpieczeństwa jakie ta organizacja stwarza dla Polski.

 

Jednak "dobry wujek UE", który wszystkim daje ma też inne ukryte oblicze. Po prostu, aby dać musi najpierw gdzieś odebrać i większość tego co daje to i tak oddawanie tych samych pieniędzy, które sami tam wpłacamy. Poza tym na naszych oczach odbywa się cały czas typowa kolonizacja gospodarcza. W nowych krajach Unii coraz mniej się produkuje i coraz więcej się importuje.

 

Tubylcze narody sprowadza się wyłącznie do postaci konsumentów dóbr produkowanych za granicą. Jednocześnie polskich przedsiębiorców niszczy się cały czas jak najgorszych wrogów władzy i wpaja się w społeczeństwie negatywny wizerunek prowadzących własną działalność gospodarczą. To typowe zachowania władz okupacyjnych..

 

Teraz jeszcze do tej wyjątkowo niszczącej kolonizacji gospodarczej, dojdzie realna już kolonizacja w postaci niczym nieskrępowanego skupu polskiej ziemi przez cudzoziemców. Jak wiadomo Polacy przez II wojnę światową oraz dziesiątki lat komunistycznej, a potem bezpieczniackiej okupacji, stali się społeczeństwem biednych ludzi. Po wejściu Polski do UE ceny dóbr powszechnego użytku wyrównały się u nas z tymi na zachodzie. Najlepiej świadczy o tym niemal taka sama cena litra benzyny w Polsce jak w bogatych Niemczech. W ostatnich latach wzrosły też u nas znacznie ceny ziemi, ale nadal jest ona stosunkowo tania w porównaniu do tej dostępnej na zachodzie naszego kontynentu.

 

Polskich rolników nie będzie po prostu stać na zakup ziemi rolnej, która jest teraz traktowana jako przepustka do dopłat unijnych i z tego powodu stała się dla Polaków po prostu droga. Jednak jeśli nasi rządzący zaczną sprzedawać przez rozmaite agencje należace do rządu hekatry, to należy się spodziewać masowego wykupu polskiej ziemi przez Niemców, Holendrów, ale również przedstawicieli innych nacji. Proceder ten zresztą kwitł już teraz tylko stosowano do tego podstawionych Polaków, tak zwane "słupy".

 

Gdy do tego doda się plany polskojęzycznych polityków, aby sprzedać lasy państwowe, a pozyskane dzięki temu około 65 mld dolarów przeznaczyć na zaspokojenie roszczeń żydowskich po II wojnie światowej, to jawi nam się upiorność sytuacji w której się znaleźliśmy jako naród polski.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika John Mueller

Zostań członkiem iluminatów

Zostań członkiem iluminatów już dziś. Sprawimy, że staniesz się bogaty i sławny. A także mieć moc kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie. Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, artystą, politykiem, muzykiem, studentem, czy chcesz być bogaty, sławny i potężny w życiu, dołącz do nas już teraz i uzyskaj natychmiastową kwotę 800 000 $ w ciągu tygodnia, a także bezpłatny dom w dowolnym miejscu aby żyć w tym świecie, a także otrzymywać 500 000 USD miesięcznie jako wynagrodzenie. Aby uzyskać informacje: napisz do nas teraz: [email protected] whatsApp nas lub zadzwoń. +2347041743262

Portret użytkownika Wyzdro

Jak są gupi to  niech

Jak są gupi to  niech wykupują ,ale za kilka lat ludzie wezmą kosy i przepędzą to całe towarzystwo .Znacjonalizujemy wszystkie sprzedane fabryki i sprzedaną ziemię.Jak tysk wam sprzedał to do niego po odszkodowanie.
 

Portret użytkownika Delta Force 3

Wsadz se w dupe tego bana

Wsadz se w dupe tego bana dożywotniego Mollu pieprzony ignorancie,nie widzisz co tu się dzieje AMR wyzywa wszystkich jak leci wyzwał mnie to dostał odpowiedz i oczywiście Ban,pie***l się Moll.

Strony

Skomentuj