Niesamowity widok po tym, jak piorun stworzył świecące pęknięcie w drzewie

Kategorie: 

Źródło: https://lounaeestlane.ee/kanepi-vallas-suttis-valgutabamusest-puu/

Ratownicy ugasili drzewo, w które uderzył piorun. Poteżna burza na południu Estonii nie przeszła bez konsekwencji. Rada Ratunkowa otrzymała wezwanie do gminy Kanepi w związku z uderzeniem pioruna w drzewo.

 

26 czerwca o godzinie 12:34 ratownicy zostali wezwani do wioski Kaagvere w Kanepi, gdzie piorun uderzył w drzewo, powodując jego zapalenie. Kiedy ratownicy przybyli na miejsce, duży jesion płonął od wewnątrz otwartym płomieniem, tworząc w drzewie duże, świecące pęknięcie. Ratownicy ugasili pożar i poprosili właściciela drogi o zgłoszenie niebezpiecznego drzewa do wycinki, które po tym zdarzeniu może runąć na drogę.

 

Kiedy ratownicy przybyli na miejsce, duże drzewo, które było puste w środku, płonęło otwartym ogniem. Ratownicy ugasili pożar i poprosili właściciela drogi o pilne usunięcie złomu drzewnego z uwagi na bezpieczeństwo ludzi i mienia.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Skomentuj