Niesamowite zjawisko w Indiach, rzeka nagle zniknęła pod ziemią

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W okolicach indyjskiego miasta Badrinath doszło do zdumiewającego zjawiska. Jedna z miejscowych rzek nagle zakończyła swój bieg znikając w jednym miejscu. Z opisu wynika, że wielu Hindusów wierzy, że to mityczna rzeka Saraswati.

 

Jednak jej nazwa jest w tym momencie wyłącznie umowna i wynika raczej z interpretacji mieszkańców Indii, którzy znają dobrze eposy starohinduskie opisujące boginię Saraswati, która usiłując uniknąć innego bóstwa, Brahmy ukryła się przed nim pod ziemią. To właśnie dlatego dla hinduistów pierwsze skojarzenie w przypadku rzeki znikającej pod ziemią, prowadzi do Saraswati.

Hindusi poszukują tej mitycznej rzeki przynajmniej od 2002 roku i wykorzystują do tego najnowsze technologie z satelitami włącznie. Wierzą oni, że jej istnienie nie jest mitem i usiłują odnaleźć ślady jej istnienia. Panuje przekonanie, że 5 tysięcy lat temu była to ogromna rzeka, ale znikła pod ziemią.

Po analizach satelitarnych hinduscy naukowcy stwierdzili, że rzeka Saraswati nie jest mitem, tylko istniała rzeczywiście, a jej koryto miało aż 1500 kilometrów. Zwolennicy tej teorii sądzą, że jej bieg występował w obecnych stanach Himachal Pradesh, Haryana, Punjab i Rajasthan.

Poniższe nagranie prawie na pewno nie przedstawia mitycznej rzeki Saraswati, ale rzeczywiście jest to coś niezwykłego. Nurt tego potoku trafia prawdopodobnie do jakiejś podwodnej jaskini, bo tylko tak można wyjaśnić nagły koniec koryta wartko płynącej rzeki.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika sdfkjn

na każdym profukcie ktory

na każdym profukcie ktory kupujecie jest kod kreskowy zapoczatkowany dwiema dłuższymi kreskami w srodku i na końcu też są- to są prezentacje liczby 6 w kodzie kreskowym mozecie sprawdzic, ".. i nikt nnie kupi ani nie sprzeda bez znamienia bestii 666"

Portret użytkownika sceptyyk

 syriues, człowiek ma na

 syriues, człowiek ma na głowie dwoje uszów, dwoje oczu, dwie dziurki w nosie i  to daje nam 222. Jedziemy dalej, na tułowiu mamy: dwie piersi, dwie łopatki i dwie ręce. otrzymaliśmy kolejne 222. Jedziemy niżej i tu mamy dwa półdupki, dwa jajka lub jajniki i dwie nogi czyli kolejne 222. podsumujmy to    222+222+222=666    Wniosek - człowiek jest biblijną bestią. Nie chce mi się obliczać baranów, ale podejrzewam, że wyjdzie jednako...  Pozdrówka  Smile

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Dupne Oko Surona widzi

Dupne Oko Surona widzi wszystkie grzechy popełnione przez jadaczkę i je zlicza w zeszyciku. Potem nadchodzi wypłata czyli ostateczna sraczka, a jej następstwem jest pływanie w piekle czyli w własnym gównie.

Portret użytkownika syriues

Z innej beczki.

Z innej beczki.

Co sadzicie o znaku bestii 6 grudnia.Np 12 : 2 = 6.Czyli mamy 666 i Mikolaja ktory udaje Boga dzieci.

Czy wy mozecie ludzie przestac oklamywac dzieci i oddac kosciolowi Mikolaja spod znaku 666?Bestia dostanie swojego demona spowrotem

Portret użytkownika Eva11

A wiedziałeś ,że każdego dnia

A wiedziałeś ,że każdego dnia przykladasz się na zegar gdzie również są trzy 6 ? 

To nie zadna bestia ,a ukryta proporcja która została zapisana liczbami ...

A my sami ją wykorzystujemy dla swoich celów...

Demony są tu na ziemi ...Każdy może nim być ,jeśli chowa go i karmi chorymi myślami...

Nie trzeba win szukać nigdzie  niż w samym człowieku. ..Bo jeśli tak ,znaczyło by to ,że nikt nigdy nie jest za nic odpowiedzialny....Choć może nawet to nie my jesteśmy wynni ,a nasze wybory...Czyli coś wewnątrz...Nie na zewnątrz...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Skomentuj