Nieoczekiwane spotkanie Donalda Trumpa i Kim Dzong Una na granicy Korei Północnej

Kategorie: 

Źródło: whitehouse.gov

Donald Trump został oficjalnie pierwszym urzędującym prezydentem USA, który znalazł się na terytorium Korei Północnej. Stało się to podczas nieplanowanego wcześniej spotkania z przywódcą Korei Północnej,Kim Dzong Unem. 

 

Wracając ze szczytu G20 w Japonii, Donald Trump zatrzymał się w Korei Południowej. Okazało się, że oprócz wizyty w Seulu doszło też do trzeciego spotkania Donalda Trumpa z Kim Dzong Unem. Obaj przywódcy spotkali się w strefie zdemilitaryzowanej. 

 

Amerykański prezydent został zaproszony do przejścia na stronę Korei Północnej w strefie DMZ, co zostało odczytane jako coś symbolicznego. Potem odbyły się rozmowy, na których znowu rozmawiano o denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego oraz o zniesieniu sankcji gospodarczych nałożonych  na Koreę Północną.

 

Prezydent Trump poinformował, że zaprosił Kim Dzong Una do wizyty w Białym Domu. Gdyby do niej doszło byłby to pierwszy przypadek wizyty w Waszyngtonie przywódcy Korei Północnej.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Solo8o

No oczywiście. Przecież

No oczywiście. Przecież trzeba dograć wszystko na ostatnią nutę kto ma jaką rolę w kolejnym etapie inżynierii społecznej nazywaną 3 Wojną. Która armia ma jaką ludność pacyfikować, która armia ile ma żołnierzy poświęcić wydając durne rozkazy, kto i jakie książki ma spalić i jakie nielegalne eksperymenty na ludziach kto ma przeprowadzić, które będą pomocne przy programowaniu i kontroli po 3 Wojnie. I przestańcie z tym cytowanie Biblii i innych "świętych pism" bo to są instrukcje obsługi do stworzenia NWO. A jakbyście nie zauważyli to dzisiaj świat nie stał by na krawędzi gdyby nie te poj...... religie, które to potworzyły sztuczne wzajemnie zwalczające się państwa. Dzięki czemu pod przykrywką patriotyzmu i wojen religijnych można eksterminować całe nacje i kreować nowy porządany gatunek ludzki. Być może jest to na zlecenie obcej cywilizacji, która współpracuje z wybrańcami, że starożytnego Egiptu, a być może to elity wpadły na tak genialny pomysł parę tysięcy lat temu.

Historia lubi się powtarzać...Prawda? Nieprawda. Historia nie jest jakimś nadrzędnym ożywionym tworem, nie jest zbiegiem przypadkowych sytuacji. Zdarzenia są skutkiem czegoś, co było wcześniej planowane.

Portret użytkownika Tomasz 123

Do Solo 80.Masz rację,jednak

Do Solo 80.Masz rację,jednak nie do końca,praktycznie wszystkie religie mówią o pokoju ,a jednoczesnie toczyły ,toczą i będą toczyć wojny-w zależności od potrzeby "właściciela " tych religii("wojny o wiarę","wojny obronne","święte wojny","wojny z niewiernymi" itp.).Są jednak grupy religijnych ludzi, którzy nie biorą broni do ręki(nawet we własnej obronie) i nie wspierają walczących stron.I czynią tak od stuleci,a nie dlatego ,że akurat nie ma jakiejś większej wojny. Poczytaj sobie troszkę - Wikipedia-kościoły pacyfistyczne.Wikipedia-prześladowanie Swiadków Jehowy w III Rzeszy. Czekam na Twoje wnioski.

Portret użytkownika Zenek ;)

Jakby kogoś to interesowało,

Jakby kogoś to interesowało, to po internecie krązy filmik pt

CNT - Francuski bunt, nadzieja dla świata!
.https://www.youtube.com/watch?v=l5ouTRNS8Ho&fecature=youtu.be

 

w jakim UŻYWAJĄCY SYNTEZATORA MOWY jakiś "rewolucyjny osobnik "przepowiada "PRZYSZŁOŚĆ" Europy.....

 

czyli WOJNĘ jaka się w niej rozpęta POCZĄWSZY od Francji.

Wojnę jaka ma WYBUCHNĄĆ już 5 lipca.

 

jest to o tyle ciekawe bo data 5 lipca jest datą TUŻ po dacie w jakiej kapciowy białego wychodka ŻYD TRUMP (2 lata temu się obrzezał)

a jaki pełni obecnie rolę NADFUHRERA NAZISTOWSKICH PLEMION ABRAHAMA czyli jozuego 

ma ogłosić WIELKOPOMNE DLA ŚWIATA OBWIESZCZENIE, uzgodnione z resztą z kapciowym czerwonego, kremlowskiego wychodka, czyli "AGOŃ"

czyli ROZPĘTAĆ 3 WOJNĘ SWIATOWĄ WSPÓLNĄ Z RUSKIMI NAPAŚCIĄ na Iran, Chiny.... i też Europę o czym mowa w tamtym filmiku...

 

Kontekstem religijnym tych wydarzeń, będących zresztą kalką tych sprzed kilku  miesięcy kiedy ŚWIATOWY NAZIZM wyświetlał na niebie nad Francją wielkie zielononiebieskie Q (od Quanon / AMON doradca trumpa), jest

 

PRZEŚWIADCZENIE przedstawicieli CYWILIZACJI PEDERASTÓW, PEDOFILII, KOPROFILII i ZOOFILII zwanej biblijną czy żydowską (judaizm, islam, katolicyzm, prawosławie, protestantyzm, anglikanizm z resztą, w tym i masońskim,  podsekt czytaj NOSICIELI ZNAMIENIA BESTI NA CZOLE czy RAMIENIU)

 

iż z OBECNYM ZAĆMIENIEM SŁOŃCA (2 lipca Ameryka Południowa) i z 2 tygodnie późniejszym Księżyca (16 lipca)

 

na świat NA PEWNO ZSTĄPI tak wyczekiwany przez wszelakich wierzących w SODOM MASCHIACH znany też jako abraham, magog, moloh czy Nierządnica Pijana Krwią Świętych czyli maryja /aryman....

 

 

bo WRAZ z JEGO POWRTOTEM ZAMIERZAJĄ OWĄ WOJNĘ ROZPĘTAĆ a SĄ OWEGO POWROTU W OWEJ DACIE JUŻ PEWNI.....

 

Przynajmniej na to wskazują dokonywane z jego okazji RYTUALNE MORDY POLSKICH DZIECI poprzez SYNAGOGĘ SZATANA na przykładzie chociażby Kristiny z Mrowiny czy linkowanego wcześniej niedoszłego porwania innej 13 letniej dziewczynki.... by ją w jakiejś sygagodze móc bestialsko zadręczyć maschiachowi/ abrahamowi/ magogowi/ molohowi/ maryi w ofierze

 

Linkowany wyżej filmik jest jeszcze o tyle ważny iż osobnik w nim "występujący" juz OTWARTYM TEKSTEM NAWOŁUJE DO MORDOWANIA WSZELAKICH SZABES-GOJÓW

czyli tego wszelakiego OSZOŁOMSTWA jakie z uporem osła POMAGAŁO BUDOWAĆ przedstawicielom obecnej CYWILIZACJI PEDERASTÓW, PEDOFILII, KOPROFILII i ZOOFILII zwanej biblijną czy żydowską

 

obecny "ŚWIAT" czyli "ZŁODZIEJSTWO, RUJĘ i PORÓBSTWO"..... kamienie węgielne wiar odjudejskich.

 

Innymi słowy GŁOWA czy SZCZYT PIRAMIDY SODOMII otwarcie nawołuje do EKSTERMINACJI ZBĘDNYCH już im w tzw "WIELKIM DZIELE"...

BUDOWNICZYCH z dołów...... tak by zostały tylko GÓRY i mające przybyć 2 lipca "JUDEJSKIE ANIOŁY" (zombie)

w tym eksterminacji zbędnego już im aparatu policyjno-agenturalnego.

Portret użytkownika coco oo

Moim skromnym zdaniem to

Moim skromnym zdaniem to Kimowi nie wyjdą na zdrowie te spotkania (mowa tu o nano broni )nano broń powstaje z nano technologi i może być podana z pokarmem lub przy witaniu na rękach .Przykładem są nasi politycy ,przed wyjazdem do stanów normalni a po powrocie mówią od żeczy .

Portret użytkownika Zenek ;)

PiS zaczęło realizację ustawy

PiS zaczęło realizację ustawy 447 za plecami Polaków? Dr Kurek przedstawia dokumenty. Rządzący chcą pilnie skatalogować zabytki i eksponaty muzealne wg wiadomego kryterium [VIDEO]

 

https://nczas.com/2019/06/30/pis-zaczelo-realizacje-ustawe-447-za-plecami-polakow-dr-kurek-przedstawia-dokumenty-rzadzacy-chca-pilnie-skatalogowac-zab...

 

" „W związku z kontrolą NIK w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego zwracam się do Państwa z prośbą o udzielenie informacji, którą część zbiorów można uznać za część dziedzictwa mniejszości narodowych i etnicznych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia (6 stycznia – przyp. red.) 2005 roku o mniejszościach narodowych oraz o języku regionalnym (…), tj. mniejszości białoruskiej, czeskiej, litewskiej, niemieckiej, ormiańskiej, rosyjskiej, słowackiej, ukraińskiej, żydowskiej” – cytowała jedno z pism dr Ewa Kurek. "

 

"

Pytam panie ministrze kultury i dziedzictwa narodowego, o co chodzi? Czy pana urzędnicy nie mają się czym zająć, tylko tym? Pytam również szefa NIK-u. W moim pojęciu NIK ma się zajmować i chronić nas przed nieodpowiednim wydawaniem naszych podatkowych pieniędzy, chronić nas przed aferami a nie zajmować się dobytkiem mniejszości narodowych – podkreśliła.

– Teraz bardzo łatwo powiedzieć, że obraz Matejki, który wisi na zamku lubelskim, jest żydowski, bo Żydzi dali farbę na to albo Matejko im sprzedał – stwierdziła Ewa Kurek.

Mamy obowiązek żądać od rządu wyjaśnienia, od ministra kultury i dziedzictwa narodowego, co jest grane i od szefa NIK-u – dodała.

"

 

WYWŁASZCZANIE z KULTURY = OSTATNI ELEMENT WYWŁASZCZANIA NARODU z ich "OJCOWIZNY" by mogły ją skrać PLEMIONA ADOLFA MASCHIAHA jako swoje :"dzieła"

Skomentuj