Niemieckie więzienia są oblegane przez imigrantów. W Hamburgu, większość skazańców to obcokrajowcy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wielokulturowe Niemcy mają poważny problem z imigrantami, którzy oblegają tamtejsze więzienia. Liczba skazanych obcokrajowców rośnie z roku na rok. Dla niemieckiego systemu więziennictwa jest to kłopot, gdyż strażnicy nie radzą sobie z ludźmi o odmiennej kulturze. Już oficjalnie mówi się, że za aktualny kryzys w zakładach karnych odpowiadają imigranci.

 

Lokalne media podają, że już od 2012 roku liczba obcokrajowców w więzieniach systematycznie wzrasta. W chwili obecnej, aż 58% skazanych w Hamburgu to imigranci. W więzieniach w Berlinie i Bawarii, odpowiednio 47% i 42% to ludzie o zagranicznym pochodzeniu. Gdzie indziej, np. w Nadrenii Północnej-Westfalii, ponad 5800 skazanych to imigranci.

 

Przewodniczący Komitetu Więziennego w Nadrenii-Palatynacie Horst Hund mówi wprost, że w jego landzie już od 2015 roku obserwuje się podobny trend i odpowiada za niego fala imigrantów, która szturmowała Europę. W jego przekonaniu nikt nie był przygotowany na to zjawisko. Obcokrajowcy dosłownie zalali Niemcy a ich nadmiarowa ilość w więzieniach to fakt, który stoi w sprzeczności z propagandą o „pokojowych imigrantach”.

Jak się dowiadujemy, liczba obcokrajowców w niemieckich więzieniach jest tak wielka, że strażnicy potrzebują kursów językowych oraz dodatkowego wsparcia w postaci tłumaczy i osób zaznajomionych z kulturą skazańców. Z kolei w Bawarii, strażnicy więzienni posiadają nawet przełożonych o zagranicznym pochodzeniu.

 

Skoro niemieckie media mówią o odmiennej kulturze więźniów, prawdopodobnie mamy do czynienia z imigrantami z Afryki i Azji, choć nikt nie chce otwarcie powiedzieć o ich pochodzeniu. Niewykluczone, że ma to związek z obawami o posądzenie o rasizm. W Wielkiej Brytanii, policja przez wiele lat unikała prowadzenia dochodzeń w sprawie muzułmańskich gangów, które porywały, gwałciły i zmuszały do prostytucji młode dziewczyny właśnie w obawie o oskarżenia o „islamofobię”. Należy tu również dodać, że prawdopodobnie cała Europa Zachodnia doświadcza islamizacji zakładów karnych – imigranci oblegają więzienia między innymi w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, gdzie często zmuszają innych skazańców do przejścia na islam i czytania Koranu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika NoMail

No łał jakie to dziwne,

No łał jakie to dziwne, odkrycie... i to wcale obcokrajowcy nie wywołują w niemczech walk o prztrwanie na ulicach oj nie nie nie... wystaw rękę a jak nie wystarczy wystaw drugą, bo to nie oni,
oni poprostu sie pomylili zatakowali przypadkiem. -_-.
Oh jaki przypadek on był poprostu w miejscu zbrodni ale jest nie winny.
tępota wśrud niby tak zdezorganizowanego państwa jak niemcy mnie juz nie przeraża, oni poprostu dostąja cos w rzywności dla otępienia myslenia.

Portret użytkownika ono mat opeja

Chyba nikt juz dzisiaj wiezy,

Chyba nikt juz dzisiaj wiezy, ze kasa, ktora wplywa z roznych budzetow (darczyncow) do kasy wszelkich naprawiaczy przeszlosci, i jest przeznaczona na pomoc wszelaka, nie dociera w pelnej okazalosci do odbiorcow. Po drodze jest masa posrednikow wysysajacych do 90% przekazywanych srodkow. Srodkow, ktore potem pchaja w rynek i sprzedaja drozej. Tworzac spekulacje (Haiti, Tajlandia, Klintonowie, etc.) bazujace na ludzkim cierpieniu.

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika zaduma

Teraz należy uwstecznić

Teraz należy uwstecznić europejskie kodeksy karne na modłę saudyjsko-irańską, reaktywować biecką szkołę katów i trzepać kasiorę za produkcję specjalistów.  Od razu spadnie liczba chętnych na bieda-hotele z podatków Europejczyków.

Portret użytkownika mari

Mysle ze to jadnak j u d e

Mysle ze to jadnak j u d e chce POLSKE wydumac!"!debile polacy ciesxa sie trampek pochwalil ze wydsjemy wiecej ns znrojenia nizz germancy!!!!!!!!dobry interes dla jankesow!!!!!!!!!!a........ .Debilni polaczi sie ciesza

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Strony

Skomentuj