Niemieckie badania: ponad 50% uchodźców muzułmańskich posiada antysemickie poglądy

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na pytanie, czy „Żydzi mają zbyt duży wpływ na świat", 52% Syryjczyków odpowiedziało stanowczo „tak”, podczas gdy 53% Irakijczyków zgodziło się z tym stwierdzeniem. Prawie 60% Afgańczyków myśli podobnie. Z kolei Arabowie, protestujący w Izraelu, uważają, że meczet Al-Aksa na Wzgórzu Świątynnym jest tylko dla muzułmanów”.

 

 

Ponad połowa osób ubiegających się o azyl w Bawarii subskrybuje w sieci klasyczne antysemickie poglądy na temat żydowskiej potęgi. Badania przeprowadziła fundacja Hannsa Seidela związana z chrześcijańskim ugrupowaniem społecznym, działającym od 2016 roku w południowej Bawarii. Ankiety wypełniło 800 uchodźców z bawarskich miast Norymberga, Poing i Pliening. Ich krajami pochodzenia były głównie Syria, Erytrea, Irak i Afganistan.

 

„Ponad połowa muzułmanów, ubiegających się o azyl, prezentuje wyraźnie antysemickie postawy" – wykazali autorzy badania w 201 stronnicowym periodyku, pisze The Jerusalem Post.

 

Ciekawe, że tylko 5,4% Erytrejczyków posiadało antysemickie poglądy. Niektórzy z nich opowiadało, że są zaznajomieni z Żydami za sprawą Biblii. Liczba Niemców, którzy negatywnie wypowiadali się o wpływie Żydów na świat, wynosiła 20%. Jednak w kwietniu najnowsze badanie wykazało, że Niemcy posiadają „nowoczesny pogląd antysemicki”, objawiający się nienawiścią do państwa Izrael.

 

Antysemityzm jest obecny we wszystkich grupach wiekowych muzułmanów, ubiegających się o azyl, niezależnie od wykształcenia. Zakotwiczony jest on w systemie edukacji krajów pochodzenia uchodźców. Syryjczyk o imieniu Mustafa powiedział, że „W Syrii nauczyliśmy się nienawidzić Żydów. Rząd przedstawia Żydów, jako złych [ludzi], którzy zabijają …”.

 

W 2015 r. niemiecki wywiad  na temat przyjmowania uchodźców i migrantów stwierdził: „importujemy islamski ekstremizm, arabski antysemityzm, narodowe i etniczne konflikty innych narodów, a także inne zrozumienie społeczne i prawne". Dodano, iż „niemieckie agencje ochrony ... nie będą w stanie rozwiązać tych sprowadzonych problemów związanych z bezpieczeństwem, a tym samym kontrolować reakcji ze strony rdzennej ludności niemieckiej".

 

Starszy urzędnik ds. bezpieczeństwa powiedział: „wysoki napływ ludności z całego świata doprowadzi do niestabilności w naszym kraju. Produkujemy ekstremistów poprzez imigrację. Główne społeczeństwo obywatelskie jest radykalne, ponieważ większość nie chce migracji, ale zmuszają ich do tego elity polityczne".

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ono mat opeja

"

"

Niemieckie badania: ponad 50% uchodźców muzułmańskich posiada antysemickie poglądy

" Trzeba znalezc wszystkich winnych takiego stanu i udowodnic; ze jest inaczej!!!!!

Portret użytkownika Giaco

Cóż za durne i tendencyjne

Cóż za durne i tendencyjne pytanie. Czy Żydzi mają zbyt duży wpływ na świat. Oczywiście, że mają, niektórzy. Też jestem tego zdania. Np. Soros. Ale czy to robi ze mnie antysemitę? Tak jakby zapytać czy czarni popełniają przestępstwa. Czy twierdząca odpowiedź robi ze mnie rasistę? 

 

Ps. CAPTCHA na telefonie NIEMOŻLIWA do odczytania, zróbcie coś z tym!!! Nikt już nie korzysta z tak archaicznych narzędzi!

Portret użytkownika Babadook

Arabskie muslimy, to też

Arabskie muslimy, to też semici. Oni wszyscy, te agresywne, radykalne parchy z jednej (arabskiej) i drugiej (żydowskiej/chazarskiej) strony, powinni się umówić w jednym miejscu na jakiejś pustyni i odp!#%dolić w tym miejscu bombę atomową. Dla dobra ludzkości. Do normalnych z tych nacji, potrafiących wpółegzystować z innymi - nic nie mam.

Portret użytkownika SurvivorMan

W ciągu ostatnich 1000 lat,

W ciągu ostatnich 1000 lat, tylko w samej Europie Żydzi byli wypędzani 47 razy, w różnych wiekach, przez różne narody, o różnej kulturze, tradycji i mentalności... Ale oczywiście to nie jest wina Żydów, tylko wszystkich wokół! Oni są nieskazitelni przecież!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Zenek ;)

Bo to taki "PSI-MEM" bazujący

Bo to taki "PSI-MEM" bazujący na powojennej tresurze jewropejskiego bydła iż "antysemityzm jest gorszy od stalinizmu, leninizmu, syjonizmu i hitleryzmu razem wziętych" ubogaconych o ofiary innych jewrejskich bohaterów narodowych (pol pot mao etc)... Innymi słowy na hasło "arabski antysemityzm" psy pawłowa tfu.... psy holoszwindlu mają się ślinić i szczekać na wrogów semitów czyli tu arabów.... a nawet ich kąsać jak im nadludzie w myckach na to pozwolą.... Innymi słowy filohitlerowska narracja zmierza do rozpętania w Europie kolejnego wojennego piekła.... tej oczekiwanej 3 wojny światowej.... no bo wicie wrzesień i przybycie koziomordego zwanego maschiachem czy antychrystem się zbliża i chcą zapunktować u swojego fuhrera fuhrerów....

Strony

Skomentuj