Niemiecki polityk porównał szczepionkę przeciw COVID-19 do cyklonu B, którym uśmiercano ludzi w obozach zagłady

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Stefan Bauer - działacz partii Alternatywa dla Niemiec, w czasie wizyty w byłym obozie koncentracyjnym Mauthausen, zdobył się na porównanie, które delikatnie rzecz ujmując nie stawia szczepionek na COVID-19 w dobrym świetle.

Stefan Bauer odniósł się do planów tworzenia obozów koncentracyjnych dla osób, które odmówią poddania się testom lub szczepienia na COVID-19 i wyraził nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł reaktywacji takich obozów, jak Mauthausen.

Wypowiedział też słowa, które wywołały wyjątkowe oburzenie w środowisku zwolenników szczepień, a tych, jak wiadomo, jest całkiem sporo:

 Nie potrzebujemy nowego cyklonu B, czy to jako AstraZeneca, czy jako BioNTech.

Na reakcję władz nie trzeba było długo czekać. Sprawę wypowiedzi Bauera skomentował między innymi austriacki minister spraw wewnętrznych Karl Nehammer, który jest „wstrząśnięty”:

Porównanie szczepionki przeciw COVID-19 z cyklonem B, trucizną, która zabiła miliony ludzi, to nie tylko rozprzestrzenianie teorii spiskowych, to (działanie) obrzydliwe i zbrodnicze. Robienie czegoś takiego w miejscu pamięci poświęconym ofiarom Holokaustu świadczy o trudnym do pobicia braku wyczucia.

Także dyrekcja Miejsca Pamięci Obozu Koncentracyjnego Mauthausen jest zbulwersowana przekazem Bauera:

Wolność poglądów i słowa to bardzo cenne dobro i podstawa naszej codziennej pracy […]. Wolność słowa kończy się jednak tam, gdzie zbrodnie narodowego socjalizmu są trywializowane i gdzie pojawiają się historycznie nieuzasadnione porównania do nazistowskiego reżimu. Stanowczo sprzeciwiamy się takiemu niewłaściwemu wykorzystaniu tego miejsca.

Pytanie, czy wypowiedź Stefana Bauera rzeczywiście aż tak bardzo narusza dobre obyczaje? Przecież nie od dziś wiadomo, że pandemia COVID-19 nie jest tym, za co się ją uważa. Żeby móc bezsprzecznie orzec, że Bauer nie ma racji, trzeba znać wszystkie motywacje stojące za tymi, którzy na pandemii zarabiają i budują strefy wpływów. To nie jest temat do natychmiastowej krytyki i zapomnienia, to jest temat do bardzo poważnej debaty publicznej.

Najłatwiej jest w tym momencie wrzucać wszystkich wątpiących do jednego worka z wszelkiej maści oszołomami. Jeszcze łatwiej grać kartą zbrodni wojennych. Jednak ten kij ma dwa końce, bo jeśli chodzi o działania nazistów, to obecny proces szczepień na koronawirusa podlega pod sąd za łamanie „Kodeksu Norymberskiego”.

Zatem asocjacje z cyklonem B są raczej uzasadnione.

Źródło:

https://nczas.com/2021/03/09/niemiecki-polityk-porownal-szczepionke-przeciw-covid-19-do-cyklonu-b-moze-miec-klopoty/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Ten polityk ma rację.

Ten polityk ma rację. Szczepionki zbierają z każdym dniem coraz krwawsze żniwo i doprowadzają u ludzi do nieodwracalnych zmian w organizmie. Korporacje medyczne oraz rządzący zachowują się jak naziści i prowadzą eksperymenty na żywych organizmach, torturują ludzi i robią sobie z nimi co zechcą. I za to ludobójstwo dostają pieniądze.

Portret użytkownika CzłowiekPolak

Sperma szatana w natarciu.

Sperma szatana w natarciu. Jakim naiwniakiem trzeba być żeby wierzyć ze to szczepionka lub woda morska dla szekli. Biznes odpada bo te 100 zł zjadaczowi chleba i tak by wyciągnęli jeśli chcieliby w jakimś podatku, szczepionka tez odpada bo oni jeżdżą, autobusy wysyłają po starców i zwożą ich tacy kochani. Odejście od normy, bo badań nigdy na raka im nie robili, a jak się dziadek zrypał ze schodów to czekał rok czasu na rehabilitacje z NFZ a dzisiaj raptem kochanego wiozą busem podstawionym w czasach gdzie za rogiem kryzys finansowy. W czasach gdzie ZUS rypnie, oni najpierw by zaczęli od młodych gdyby to było lekarstwo, bo młodzi pracują na emerytów. Emerytom można założyć kwarantannę i niech siedzą czekają, a oni odwrotnie. Ludzie dają się robić w balona. To musi się wydarzyć to jest plan szatański, który Pan Bóg dopuszcza aby posegregowali się ludzie. Bareja. Seksmisja przy tym to obyczajowy film. Tu się dzieje taka komedia sensacyjna, ze mój mózg nie potrafi tego pojąć, ale dusza wie ze tak musi być. Przed plandemią tez nie było dobrze na świecie chociaż wielu teraz mówi stare dobre czasy. Arabska Wiosna, wojny, głody w Afryce, AIDS który im wcisnęli w szczepionce na ospę, LGBT, rozwody, pedofilia, hajs, narkotyki, porno, WTC, niezgoda, mówienie na białe czarne i odwrotnie, owczy pęd, materializm, dwulicowość, pycha, pazerność dlatego niektórzy są jak zahipnotyzowani i idą do punktu spermiozy. Nieważne czy tam jest chip nano, czy AIDS, czy gen który ma obudzić raka za dwa lata, czy mikroudary abyś stawał się autystyczny, czyli nic nie będziesz miał ale będziesz szczęśliwy. To nieważne, najważniejsze ze szatan robi ci miraż ze pojedziesz na wakacje, sexwakacje do Chin z analem na lotnisku, bareja wymięka! Z Panem Bogiem Rodacy kochani!

Portret użytkownika MlotoWiertara

ACAB - klamstwo powtarzane

ACAB - klamstwo powtarzane sto razy - a tu jest powtarzane tysiace razy...

kazdy rewizjonista zada ci pytanie " draw me the chamber gas" - instalacje itd

Jesli naprawde ktos chce sprawdzic jak dziala cyklon B to mozna go chyba jeszcze dostac w Czechach.

Szybko sie przekona ,ze gaz ten jest szczegolnie niebezpieczny dla tkanki ludzkiej i do zabijania masowego to on sie nie nadaje ,ze wzgledu na wysoka toksycznosc dla osob majacych stycznosc z cialem. WIezien musialby odczekac lub miec kombinezon chemiczny by wynosic zwloki...

Sam jestem ciekaw jak to sie stalo ,ze taka filozofia o gazowaniu w ogole sie pojawila. Przeciez to nielogiczne, Wystarczylo ludzi zamknac i poczekac az zabraknie im tlenu , ten sam efekt.

Portret użytkownika Quark

Trucizna zabija w kilka

Trucizna zabija w kilka sekund a uduszenie z braku powietrza w pomieszczeniu pełnym ludzi trwałoby godzinami .... logiczne ? Nie poto budowali "fabryki śmierci" , żeby czekać aż się żydki poduszą same , podczas gdy nadjeżdżały kolejne transporty do utylizacji. A komory gazowe miały system wentylacji usuwający gaz i przewietrzający pomieszczenie przed wejściem ekipy sprzatającej i nowym "wsadem". Zaś samym nieszczęśnikom kazano się rozbierać przed wejściem , wmawiając im że idą "do łaźnią celm umycia się , żeby uniknąć paniki i aby wszystko szło sprawnie. 

Strony

Skomentuj