Niemiecki minister przytłoczony pandemią koronawirusa, popełnił samobójstwo

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Po nagłej śmierci ministra finansów Hesji Thomasa Schäfera premier Hesji Volker Bouffier złożył oświadczenie w związku z trwającym kryzysem koronowirusowym. Bouffier powiedział, że Schäfer czuł się przytłoczony pandemią i bardzo cierpiał z powodu presji. Mówi się, że obawy zmiażdżyły Schäfera, dlatego postanowił popełnić samobójstwo. Annegret Kramp-Karrenbauer była również „zszokowana” nagłą śmiercią członka partii.

 

 

Zwłoki znaleziono na torach kolejowych w zeszłą sobotę. Jak poinformowała policja, ciało 54-latka odkryto na trasie szybkiej kolei ICE w Hochheim w dystrykcie Main-Taunus. „Z powodu ogólnych okoliczności” śledczy przyjęli, że przyczyną śmierci było samobójstwo. Tak przynajmniej podano w komunikacie prasowym.

 

Według informacji z Frankfurter Allgemeine Zeitung  Schäfer zostawił list pożegnalny. Premier landu, Volker Bouffier zareagował na te wiadomości z głębokim smutkiem i wielką konsternacją.

„Wszyscy jesteśmy zszokowani i nie możemy uwierzyć, że Thomas Schäfer zmarł nagle i nieoczekiwanie” - powiedział Bouffier w sobotni wieczór i dodał: „Wszyscy musimy teraz poradzić sobie z jego śmiercią i opłakiwać go z jego rodziną. Nasze szczere kondolencje kierujemy przede wszystkim do jego najbliższych krewnych i życzymy im siły na ten trudny czas”.

Oświadczenie premiera zostało ogłoszone na niedzielę o godz. 12.00 - z powodu kryzysu koronowirusowego za pośrednictwem łącz wideo.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt

loading...


Komentarze

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Arya

Cytat ze strony, do której

Cytat ze strony, do której podałeś link:

We wtorek, 24 marca, Północnoamerykańskie Dowództwo Obrony Lotniczej (NORAD) i amerykańskie Dowództwo Północne (NORTHCOM) odbyły spotkanie nadawane na żywo na „Facebooku” informując opinię publiczną, w jaki sposób ich ekipy odpowiedzialne za bezpieczeństwo wewnętrzne państwa izolują się w bunkrze w Cheyenne Mountain w Kolorado.

Wyraźnie jest napisane, że chodzi o bezpieczeństwo wewnętrzne.  

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Arya

Najpierw piszesz, że USA

Najpierw piszesz, że USA przygotowują się do światowej wojny, a poproszony o źródło podajesz link, z którego wynika, że przygotowują się do wojny domowej, a mnie pytasz, czy uwierzę, jak coś Chińczyk napisze... Czyli tym samym swoje źródło uznajesz za gówno warte, a jeśli tak, to znaczy, że nie masz rzetelnego źródła tej informacji i to, co napisałeś o przygotowaniu USA do wojny światowej to tylko twój wymysł. Dobry jesteś, jakiś taki zakręcony...

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika KarolP.

Niemcy fałszują statystyki -

Niemcy fałszują statystyki - jako śmierc na koronawirusa wpisują wyłącznie tych denatów, co zmarli tylko i wyłącznie na koronawirusa. Tymczasem koronawirus w wiekszości przypadków działa w połączeniu z innymi chorobami - bo atakuje system immunologiczny i umożliwia ekspansje danej choroby lub chorób. Schaefer zapoznał się z raportami poufnymi, w których były opisane PRAWDZIWE skutki, zasięg i rozprzestrzenianie sie pandemii COVID-19. Zresztą, w dużym stopniu dzięki owocom multi-kulti w postaci imigrantów, którzy do żadnych norm się nie stosują i roznoszą wirusa na potęgę. Ba - nowy sport owych "roznosicieli kultury" to kaszlanie na etnicznych Niemców, w tym na policjantów. Przedtem policjanci nakladali plastykowe worki na głowy przed opluciem - bo czuli się upokorzeniu. Teraz robia to głownie dlatego - np. w Bawarii - bo czują się zagrożeni koronawirusem i nowych sportem speców od "ubogacania kultury". Tylko, że takie niepoprawne polityczne informacje są zatajane - a to uniemożliwia walkę z pandemią u źródła. Schaefer zostawił list pożegnalny, w którym te sprawy dokładnie wyłożył merytorycznie. I dlatego ten list nie ujrzy światła dziennego, a zastąpiony zostanie opowieściami o emocjonalnyych, a nie merytorycznych przyczynach samobójstwa Schaefera, który znalazł się w matni politoprawnegolewackiego  absurdu neokomuny.

Strony

Skomentuj