Niemiecki Minister Finansów do muzułmanów: "Albo zaakceptujecie europejski styl życia albo możecie opuścić nasze granice"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemiecki Minister Finansów powiedział, że muzułmanie, który wyemigrowali do Europy powinni zrozumieć, że są na świecie lepsze miejsca do życia w prawie szariatu.

Zdaniem niemieckiego polityka mogą oni jedynie zaakceptować europejski styl życia, w przeciwnym wypadku podjęli oni złą decyzję i czym prędzej opuszczą granice naszego kontynentu tym lepiej zrobią. Wolfgang Schaeuble miał o tym mówić w trakcie środowego posiedzenia w Berlinie.

 

Jak widać nawet wśród najbliższych współpracowników Angeli Merkel są ludzie, którym coraz bardziej puszczają nerwy w związku z zamachami terrorystycznymi oraz masowym napływem imigracji.

 

Ostatnimi czasy seria ataków terrorystycznych miała miejsce w Europie – między innymi w Sztokholmie, Londynie czy Petersburgu. Za część z nich odpowiedzialność wzięło tzw. ISIS, w przypadku reszty głównymi podejrzanymi i tak pozostają islamscy ekstremiści.

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika ąę

a oni pokazują panu

a oni pokazują panu ministrowi środkowy palec.Ten idiota nie ma pojęcia co się wydarzyło w Bundesrepublice w ciągu ostatnich 30 lat.Nie ma większego miasta w (zwłaszcza zachodnich landach) bez przynajmniej jednego meczetu.Średnia dzietność islamskiej rodziny 3,2 -średnia dzietność niemieckiej 1,4. najbardziej popularny model niemieckiej rodziny-to pani 42 lata z jednym kinderkiem, pary jednopłciowe albo 60 letni Niemiec  z Ajatką. Takie są niemieckie realia A.D. 2017.I oczywiście nie przeszkadza im to w gnębieniu polskich rodzin i zabieraniu im dzieci z czysto humanitarnych powodów. Co za paskudne plemie -od wieków.

Skomentuj