Niemiecki kraj związkowy Saara wprowadzi do szkół język arabski

Kategorie: 

Źródło: Internet

Państwo niemieckie kontynuuje próbę utworzenia idealnego wielokulturowego społeczeństwa. Rodowitych Niemców coraz mniej, tymczasem muzułmańskich nielegalnych uchodźców wciąż przybywa. Dlatego władze poszczególnych landów sugerują wprowadzenie do szkół języka arabskiego. Zamiast faktycznej integracji obserwujemy dezintegrację niemieckiej kultury.

 

Wydawałoby się, że imigranci powinni nauczyć się języka państwa, do którego przybyli. W ten sposób mogliby przystosować się do nowych warunków i znaleźć sobie pracę. Jednak Niemcy idą w odwrotnym kierunku - imigranci będą uczyć się własnego języka.

 

Ulrich Commerçon, Minister Edukacji kraju związkowego Saara ogłosił, że szkoły podstawowe w latach 2018/2019 będą oferować język arabski, rosyjski i turecki. Na terenie tzw. landu żyje około 7,5 tysięcy dzieci w wieku szkolnym o zagranicznym pochodzeniu. Commerçon uważa, że należy już rozpocząć edukację arabskiego, ponieważ ma on dużą szansę stać się jednym z najważniejszych języków na świecie.

 

Kilka miesięcy temu wprowadzenie języka arabskiego do szkół zaproponowały władze Dolnej Saksonii, lecz pomysł spotkał się z krytyką. Nie zmienia to faktu, że kładzie się coraz większy nacisk na naukę tego języka, ponieważ społeczność muzułmańska w Niemczech rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Wdrożenie obowiązkowych nauk języka arabskiego postulowano również we Francji.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Polish Pride

Niemcy to trup demograficzny

Niemcy to trup demograficzny .Obecna struktura społeczeństwa to katastrofa tylko Japończycy są starszym narodem , ale wracając do rzeczy . 34 mln Niemców ma powyżej 56 lat z czego 16 mln powyżej 72  lat . Czyli przybędzie w ciągu 9 lat 18 mln emerytów . W wieku o do 34 lat jest 20 mln Niemcówz czego w wieku 20 - 34 lata jest 7 mln Niemców , dla porównania Polaków w tym przedziale wiekowym jest 4,9 mln ( 20 - 34 lata ) - ten właśnie wiek świadczy o możliwościach obronnych kraju .Teraz sami widzicie , że Niemcy w najbliższych 15 latach wymrą do poziomu 60 - 64 mln . Pamiętajmy , że jest ich obecnie 80,2 mln z czego 7 mln posługuje się innym paszportem niż Niemiecki . Oczywiście plus około 1,5 mln ostatnio sprowadzonych gości . To pokazuje wszystkie wysiłki Niemiec dla zwiększenia populacji a bardziej pracowniuków . Jest już projekt zmiany wieku emerytalnego podnosząc ten wiek do lat 70 dla kobiet i panów . Zrealizowany zostanie po wyborach .Cóż tu więcej pisać UE nie dała Niemcom siły roboczej więc jest import . Niestety czkawką się odbija bład Pani Merkel dla np. Polaków z okresem przejściowym dla pracowników z nowej UE , który dawał 10 letni okres przejściowy - zakaz pracy Polaków w Niemczech . Wtedy miliony Polaków około 3 mln wyjechało na wyspy i tam pozostało a była szansa by połowa pozostała w Niemczech . Dlaczego Niemcy tak zachowały sie w stosunku do krajów , które weszły w 2004 roku do UE , trudno mi wytłumaczyć . To mogło Niemcom dać około 3 do 4 mln pracowników z czech Węgier Polski czy Słowacji . Teraz Niemcy po trupach dążą to poprawienia tej sytuacji , ale błędy 2004 roku nie są już do nadrobienia moim skromnym zdaniem

Portret użytkownika Wiedza

Pamiętam, jak byłem w

Pamiętam, jak byłem w 'Niemczech' na początku 2015 i korzystałem z ich internetu na telefonie. Na potrzebę ściągnąłem 'google translate' z sklepu play, wiadomo trzeba było sobie trochę pomóc. Podczas wybierania języków w tejże aplikacji natknąłem się na coś dziwnego. Wiadomo jak to wygląda, alfabetycznie poustawiane wszystkie języki do wyboru. Wybiera się pierwszy, który chciało by się przetłumaczyć na wybrany przez siebie drugi język. I co w tym było najlepsze, że na samym szczycie przy wszystkich językach była do wyboru opcja 'Arabski-Niemiecki' i w nawiasie po arabsku napisane, także nie trzeba było wybierać już języka, na który chciałoby sie to przetłumaczyć tylko aplikacja odrazu ustawiała translate z Arabskiego na Niemiecki. Tak żeby Ciapakowi łatwiej było Biggrin Zdziwiło mnie to bo nie kumałem wtedy jeszcze ocb. Poźniej po większym namyśleniu stwierdziłem, że Google w jakiś sposób na czyjeś życzenie wspomaga nadciągających imigrantów w poradzeniu sobie w gebelskim kraju. Dziwna akcja bo dzisiaj patrze do tej apki i już tej opcji 'Arabski-Niemiecki' nie mogę znaleźć...

Portret użytkownika inzynier magister

dążą do wojny, tym razem też

dążą do wojny, tym razem też mają plan ! mamy być "zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami" ! NWO chce też "Wypuścić Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokować niezwykły socjalny kataklizm" bankowo monetarny ! jak wiemy nichilistó LGBTI już wypuścili ! przecież do niedawna byli uznani za chorych i powinni być leczeni !!! ""Nie sposób nie zauważyć tutaj, że cudownemu uzdrowieniu homoseksualistów poprzez odgórne wykreślenie tej choroby z listy chorób przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne w 1974 roku towarzyszyło pojawienie się nowej jednostki chorobowej – homofobii. Uleczono kilka procent, wpędzając w chorobę kilkadziesiąt, co daje zajęcie zainteresowanym lekarzom na wiele lat. O skreśleniu z listy chorób nie zadecydowały badania naukowe, a głosowanie przeprowadzone wśród psychiatrów. Wiemy, że 5854 osób było za oraz 3810 było przeciw, skąd wynika, że za wykreśleniem opowiedziało się 58% głosujących. Patrząc na przyjętą metodę podejmowania decyzji stwierdzam, że należałoby uświadomić amerykańskim psychiatrom, iż nauka nie jest demokracją, bowiem o prawdzie nie rozstrzyga się przez głosowanie. W związku z powyższym decyzja o wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób jest nieważna od samego początku i nie jest dla nikogo wiążąca."

https://gloria.tv/article/kbvNaP9CAWfz4C3pywTZQuT6i

"Na wyspie Wolin zorganizowano Festiwal Słowian i Wikingów gdzie uczestnicy z 30 krajów świata prezentowali swoje produkty rzemieślnicze, w tym m.in. broń białą i tarcze z epoki. Niemiecki „Der Spiegel” uznał, że festiwal przyciąga neonazistów, czego przykładem są liczne symbole słowiańskie. Autorzy piszą również o udziale w imprezie „prawicowych ekstremistów”.Festiwal Słowian i Wikingów to niezwykle popularna impreza, która już po raz 23 odbyła się na wyspie Wolin. Zjazd budzi duże zainteresowanie fascynatów kultury i historii Słowian oraz Wikingów, którzy w tym roku przyjechali z 30 krajów świata. Jak wynika z informacji organizatorów, w tegorocznej edycji festiwalu wzięło udział prawie 2,5 tys. osób. Organizatorzy przedsięwzięcia podkreślają, że celem imprezy jest przypomnienie kultury Słowian i Wikingów, a także zwrócenie uwagi na lokalne tradycje występują na wyspie Wolin i kultywowane przez jej mieszkańców na przełomie wieków." http://www.pch24.pl/zdaniem-niemieckiego-der-spiegel--festiwal-slowian-i-wikingow-w-wolinie-to-zjazd-neonazistow,53770,i.html#ixzz4pdvbs44Y

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj