Niemiecki dostawca pizzy stał się bohaterem portali społecznościowych

Kategorie: 

Źródło: http://rus.postimees.ee/4172161/video-nemeckiy-razvozchik-piccy-stal-geroem-socsetey

W sieci na popularności zyskuje nagranie, na którym widać mężczyznę na skuterze, przedzierającego się przez zdziczały tłum ludzi protestujących w Hamburgu. Widać, że człowiek robi wszystko, aby dostarczyć pizzę.

 

 

„Zasługuje na wzrost płacy” - napisał jeden użytkownik Twittera. „Nie wszyscy bohaterowie noszą maski. Niektórzy z nich tylko pudełka z pizzą” – komentuje ktoś inny.

 

Podczas szczytu G20 na ulicach Hamburga miała miejsce wielotysięczna manifestacja antyglobalistów. Podczas zamieszek ucierpiało 117 policjantów.

 

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

ten zdziczały tłum to robota

ten zdziczały tłum to robota enwuowców ! w Polsce powstanie nowa partia sorosa bo przecież ryży to nieudacznik i nie dał by rady zrobić partii bez pomocy sorosowców !!!! "Czy na polskiej scenie politycznej przed wyborami parlamentarnymi w 2019 roku dojdzie do „aksamitnej rewolucji”? Tak! – przekonuje dziennik „Rzeczpospolita”. Wszystko za sprawą Donalda Tuska, byłego premiera i obecnego szefa Rady Europejskiej, który „sonduje możliwość budowy nowej partii”.Zdaniem redaktorów Zuzanny Dąbrowskiej i Michała Kolanko, autorów artykułu pt. „Czy Tusk wróci z nową partią”, Platforma Obywatelska, partia rządząca w Polsce w latach 2007-2015, a obecnie największa siła opozycyjna, „pod obecnym kierownictwem nie ma już ani energii, ani pomysłów, by realnie powalczyć o władzę”. Dowodami potwierdzającymi tę tezę są: „mocno nieudane dla partii Grzegorz Schetyny starcie z PiS przy okazji kongresu w Przysusze” oraz kolejne wypowiedzi polityków PO i ich pomysły związane z kwestią przyjmowania przez Polskę uchodźców, czemu sprzeciwia się zdecydowana większość Polaków.Publicyści podkreślają, że pozycja Grzegorza Schetyny słabnie z każdym dniem i coraz mniej osób wierzy, że będzie on w stanie poprowadzić PO do zwycięstwa z PiS. „A to sprawia, że wzmacnia się nacisk na utworzenie alternatywy” – czytamy w dzienniku. http://www.pch24.pl/jego-wrogiem-liderzy-pis-i-po--czy-donald-tusk-zostanie-ojcem-chrzestnym-nowej-partii-,52966,i.html#ixzz4mQ7GVODF

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj