Niemiecka stacja telewizyjna dla dzieci promuje związki nieletnich z muzułmańskimi imigrantami udającymi nastolatków

Kategorie: 

Źródło: Twitter

W Niemczech nieustannie promuje się wielokulturowość, przedstawia się imigrantów jako typowych Niemców, umieszcza się na stanowisku Sekretarza Stanu Berlina zwolenniczkę szariatu i wmawia się nam, że bez tzw. uchodźców Europa upadnie. Społeczeństwo przechodzi przez wielką transformację i w przyszłości Niemcy będą stanowić mniejszość we własnym kraju. Propaganda multikulturalizmu wtłaczana jest nawet do umysłów młodych ludzi.

 

W listopadzie zeszłego roku stacja telewizyjna KiKA, która skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 3-14 lat wyemitowała materiał promujący przede wszystkim imigrację i związki międzykulturowe, ale także uległość, wymuszoną tolerancję i posłuszeństwo wobec muzułmanów. Co więcej, telewizja KiKA jest finansowana z pieniędzy podatników, zatem Niemcy sami składają się na antyniemiecką propagandę.

 

Materiał przedstawia związek 16-letniej Malviny, rodowitej Niemki oraz brodatego muzułmanina z Syrii o imieniu Diaa. Początkowo przedstawiano go jako 17-latka, lecz stacja KiKA wydała wkrótce specjalne oświadczenie i powiadomiła, że jego rzeczywisty wiek wynosi 19 lat, co i tak wydaje się być liczbą mocno zaniżoną.

Program ujawnia szczegóły ich dziwnego związku pełnego uległości, zakazów i wymuszonej tolerancji. Diaa przedstawia siebie jako konserwatywnego muzułmanina i twierdzi, że nie pozwala swojej dziewczynie jeść wieprzowiny i ubierać krótkich spódnic, a z drugiej strony próbuje ją przekonać do noszenia chusty. Liczy, że zdoła ją jak najszybciej poślubić, aby stała się jego własnością. Z kolei Malvina twierdzi, że nie ma w ich związku problemów, dopóki pozostaje wobec niego uległa.

 

Materiał filmowy pojawił się miesiące temu i dopiero po jakimś czasie zyskał negatywną popularność, gdy w Niemczech doszło do dwóch przestępstw popełnionych przez imigrantów - morderstwa 15-latki i próby utopienia 17-latki. W obu przypadkach ofiary miały bliski związek z napastnikami. Telewizja KiKA spotkała się z silną krytyką za propagowanie związków z muzułmańskimi imigrantami wśród dzieci i młodzieży.

Trudno powiedzieć czy przedstawiany w niemieckiej stacji związek młodej Niemki i muzułmanina z Syrii jest w ogóle prawdziwy, czy też wykorzystano ich wyłącznie do celów propagandowych. Wielu komentatorów poddaje w wątpliwość wiek brodatego mężczyzny. Należy tu przypomnieć, że wielu muzułmańskich imigrantów podaje się za dzieci, aby zwiększyć swoje szanse przy składaniu wniosku o azyl. Potem badania lekarskie wykazują, że te "dzieci" mają w rzeczywistości ponad 30 lat.

Tzw. uchodźcy wojenni na dobre zadomowili się w Niemczech, jak i w całej Europie Zachodniej. Rodowici mieszkańcy zmuszani są do tolerowania wiary, zwyczajów i "wybuchowej kultury" muzułmanów. Ci z kolei podstępem chcą wyeliminować Europejczyków i robią to konsekwentnie za przyzwoleniem lewicowych władz i mediów. Wykorzystują kryzys demograficzny, aby przekształcić Europę w Eurabię.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika lommo

Powiem tak. Wystarczy pójść w

Powiem tak. Wystarczy pójść w jakimkolwiek kraju zachodu na cmentarz prowincjonalnej miejscowości żeby zobaczyć iż czasem połowa nagrobków to jedno nazwisko. Jakie są tego efekty to szkoda gadać. Widziałem w blokach socjalnych w norłeju i to w dość sporym jak na tamte warunki mieście takie przypadki że czasem mam z tego powodu koszmary w nocy. I takie rzeczy to nie tylko na skandynawskim odludziu. Bo słyszałem relację od żołnierza armi stacjonującego w czasie wojny na niemieckich wyspach na morzu północnym , i ta jeszcze lepiej a właściwie gorzej , bo 3/4 miejscowości to jedno nazwisko i tabuny pokręceńców fizycznych i umysłowych. Więc być może władze zachodnich krajów doszły do wniosku że takie dostawy świeżej krwi to mimo tego że ktoś od czasu do czasu wyleci w powietrze to w ogólnym rozrachunku jakieś korzyści dla zdrowotności populacji. Jak widać po tym temacie z ZnZ to się mieszanie ras wręcz promuje za pomocą programów telewizyjnych.

Portret użytkownika Pędnik-NieŁągiewki

 

 

 

Taki jeden z drugim przydymiony maghrebus bierze na lep swojej urody białaskę (w drugą stronę to nie dziala: spróbuj europejcu ożenić się z muslimką, prędzej takiej do cmentarza niźli do ołtarza!) rychło ją ubogaca-zbrzuchaca i? I następne pokolenie jest już muslimskie bo białaska, nawet gdyby przejrzała na oczy, nic - poza rodzeniem kolejnych maghrebusków - nie może zrobić wżadnej kwestii, a w kwestii wychowania religijnego dzieci w szczególności bo z reguły sama jest reli-obojętna!! W ten sposób przy wydatnej pomocy zakochanych pierwszych naiwnych-białych kobiet - w dużym % córek z matki i ojca chrześcijanina - mnożyć się będą wnukowie co dziadkom swoim w imię Allełacha z przyjemnością zrobią "kęsim" - i poślą do piacha!

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Niemce ciągali swoje kobiety

Niemce ciągali swoje kobiety na wojnę, one do niczego normalnego się nie nadają. Każdy to chyba wie? One nie umieją nawet gotować, a najwyższy niemiecki wynalazek kulinarny to ziemianki z kapustą. Ja się nie dziwię że niemce przodują w zboczeniach, to światowa czołówka, ale mając takie kobiety, faceci gładko bez szemrania idą w różne dewiacje.

Portret użytkownika Akamai

Co by nie mówić, dla wielu

Co by nie mówić, dla wielu Niemek to prawdziwy dopust Boży.

Bo nawet pies by niektórych nie chciał. A tu pojawia się okazja, by związać się z opalonym i w miarę przystojnym młodzieńcem.

A to, że będzie bił i kopał ?

No cóż... Rekompensatą będzie sex. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Plakon

A był Ty kiedy w niemczech. .

A był Ty kiedy w niemczech. .. He? Bo gadasz stereotypami... Człowieku jest tu tak wiele pięknych kobiet ze nie wiadomo w którą stronę patrzeć. .. Białych kobiet. Oczywiście są tez i  te mniej urodziwe. Ale w proporcji poruwnywalnej do tej u nas...ei

Portret użytkownika stickado

Gówno prawda, mieszkam na

Gówno prawda, mieszkam na bawari i widze same kaszaloty. Jak ktoś bedzie miał okazje zapytać chorwata rosjanina czy serba, co sądzi o niemieckich kobietach, gwarantuje że odpowiedz bedzie jednolita. Z tego co widze to niemki bardziej wolą turków (tak tu jest plaga ich) niż brodatych "dzieci". Nie mów mi że są takie same proporcje, bo jak przyjezdzam do rodziny to nie wiem gdzie oko zawiesić.

Strony

Skomentuj