Niemiecka stacja telewizyjna dla dzieci promuje związki nieletnich z muzułmańskimi imigrantami udającymi nastolatków

Kategorie: 

Źródło: Twitter

W Niemczech nieustannie promuje się wielokulturowość, przedstawia się imigrantów jako typowych Niemców, umieszcza się na stanowisku Sekretarza Stanu Berlina zwolenniczkę szariatu i wmawia się nam, że bez tzw. uchodźców Europa upadnie. Społeczeństwo przechodzi przez wielką transformację i w przyszłości Niemcy będą stanowić mniejszość we własnym kraju. Propaganda multikulturalizmu wtłaczana jest nawet do umysłów młodych ludzi.

 

W listopadzie zeszłego roku stacja telewizyjna KiKA, która skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 3-14 lat wyemitowała materiał promujący przede wszystkim imigrację i związki międzykulturowe, ale także uległość, wymuszoną tolerancję i posłuszeństwo wobec muzułmanów. Co więcej, telewizja KiKA jest finansowana z pieniędzy podatników, zatem Niemcy sami składają się na antyniemiecką propagandę.

 

Materiał przedstawia związek 16-letniej Malviny, rodowitej Niemki oraz brodatego muzułmanina z Syrii o imieniu Diaa. Początkowo przedstawiano go jako 17-latka, lecz stacja KiKA wydała wkrótce specjalne oświadczenie i powiadomiła, że jego rzeczywisty wiek wynosi 19 lat, co i tak wydaje się być liczbą mocno zaniżoną.

Program ujawnia szczegóły ich dziwnego związku pełnego uległości, zakazów i wymuszonej tolerancji. Diaa przedstawia siebie jako konserwatywnego muzułmanina i twierdzi, że nie pozwala swojej dziewczynie jeść wieprzowiny i ubierać krótkich spódnic, a z drugiej strony próbuje ją przekonać do noszenia chusty. Liczy, że zdoła ją jak najszybciej poślubić, aby stała się jego własnością. Z kolei Malvina twierdzi, że nie ma w ich związku problemów, dopóki pozostaje wobec niego uległa.

 

Materiał filmowy pojawił się miesiące temu i dopiero po jakimś czasie zyskał negatywną popularność, gdy w Niemczech doszło do dwóch przestępstw popełnionych przez imigrantów - morderstwa 15-latki i próby utopienia 17-latki. W obu przypadkach ofiary miały bliski związek z napastnikami. Telewizja KiKA spotkała się z silną krytyką za propagowanie związków z muzułmańskimi imigrantami wśród dzieci i młodzieży.

Trudno powiedzieć czy przedstawiany w niemieckiej stacji związek młodej Niemki i muzułmanina z Syrii jest w ogóle prawdziwy, czy też wykorzystano ich wyłącznie do celów propagandowych. Wielu komentatorów poddaje w wątpliwość wiek brodatego mężczyzny. Należy tu przypomnieć, że wielu muzułmańskich imigrantów podaje się za dzieci, aby zwiększyć swoje szanse przy składaniu wniosku o azyl. Potem badania lekarskie wykazują, że te "dzieci" mają w rzeczywistości ponad 30 lat.

Tzw. uchodźcy wojenni na dobre zadomowili się w Niemczech, jak i w całej Europie Zachodniej. Rodowici mieszkańcy zmuszani są do tolerowania wiary, zwyczajów i "wybuchowej kultury" muzułmanów. Ci z kolei podstępem chcą wyeliminować Europejczyków i robią to konsekwentnie za przyzwoleniem lewicowych władz i mediów. Wykorzystują kryzys demograficzny, aby przekształcić Europę w Eurabię.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika lommo

Powiem tak. Wystarczy pójść w

Powiem tak. Wystarczy pójść w jakimkolwiek kraju zachodu na cmentarz prowincjonalnej miejscowości żeby zobaczyć iż czasem połowa nagrobków to jedno nazwisko. Jakie są tego efekty to szkoda gadać. Widziałem w blokach socjalnych w norłeju i to w dość sporym jak na tamte warunki mieście takie przypadki że czasem mam z tego powodu koszmary w nocy. I takie rzeczy to nie tylko na skandynawskim odludziu. Bo słyszałem relację od żołnierza armi stacjonującego w czasie wojny na niemieckich wyspach na morzu północnym , i ta jeszcze lepiej a właściwie gorzej , bo 3/4 miejscowości to jedno nazwisko i tabuny pokręceńców fizycznych i umysłowych. Więc być może władze zachodnich krajów doszły do wniosku że takie dostawy świeżej krwi to mimo tego że ktoś od czasu do czasu wyleci w powietrze to w ogólnym rozrachunku jakieś korzyści dla zdrowotności populacji. Jak widać po tym temacie z ZnZ to się mieszanie ras wręcz promuje za pomocą programów telewizyjnych.

Portret użytkownika Pędnik-NieŁągiewki

 

 

 

Taki jeden z drugim przydymiony maghrebus bierze na lep swojej urody białaskę (w drugą stronę to nie dziala: spróbuj europejcu ożenić się z muslimką, prędzej takiej do cmentarza niźli do ołtarza!) rychło ją ubogaca-zbrzuchaca i? I następne pokolenie jest już muslimskie bo białaska, nawet gdyby przejrzała na oczy, nic - poza rodzeniem kolejnych maghrebusków - nie może zrobić wżadnej kwestii, a w kwestii wychowania religijnego dzieci w szczególności bo z reguły sama jest reli-obojętna!! W ten sposób przy wydatnej pomocy zakochanych pierwszych naiwnych-białych kobiet - w dużym % córek z matki i ojca chrześcijanina - mnożyć się będą wnukowie co dziadkom swoim w imię Allełacha z przyjemnością zrobią "kęsim" - i poślą do piacha!

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Niemce ciągali swoje kobiety

Niemce ciągali swoje kobiety na wojnę, one do niczego normalnego się nie nadają. Każdy to chyba wie? One nie umieją nawet gotować, a najwyższy niemiecki wynalazek kulinarny to ziemianki z kapustą. Ja się nie dziwię że niemce przodują w zboczeniach, to światowa czołówka, ale mając takie kobiety, faceci gładko bez szemrania idą w różne dewiacje.

Portret użytkownika Akamai

Co by nie mówić, dla wielu

Co by nie mówić, dla wielu Niemek to prawdziwy dopust Boży.

Bo nawet pies by niektórych nie chciał. A tu pojawia się okazja, by związać się z opalonym i w miarę przystojnym młodzieńcem.

A to, że będzie bił i kopał ?

No cóż... Rekompensatą będzie sex. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Plakon

A był Ty kiedy w niemczech. .

A był Ty kiedy w niemczech. .. He? Bo gadasz stereotypami... Człowieku jest tu tak wiele pięknych kobiet ze nie wiadomo w którą stronę patrzeć. .. Białych kobiet. Oczywiście są tez i  te mniej urodziwe. Ale w proporcji poruwnywalnej do tej u nas...ei

Portret użytkownika stickado

Gówno prawda, mieszkam na

Gówno prawda, mieszkam na bawari i widze same kaszaloty. Jak ktoś bedzie miał okazje zapytać chorwata rosjanina czy serba, co sądzi o niemieckich kobietach, gwarantuje że odpowiedz bedzie jednolita. Z tego co widze to niemki bardziej wolą turków (tak tu jest plaga ich) niż brodatych "dzieci". Nie mów mi że są takie same proporcje, bo jak przyjezdzam do rodziny to nie wiem gdzie oko zawiesić.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Rozbrojony

Widać ze świat się szykuje do

Widać ze świat się szykuje do wielkiego krachu finansowego  , amerykański system petrodolara znajduje się obecnie w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ponieważ najwięksi eksporterzy ropy, Rosja, Wenezuela i Iran, sprzedają ropę bez przechodzenia przez system dolara. Próby amerykańskich agencji zmiany reżimu w Iranie i Wenezueli do tej pory zawiodły; ośmielając innych głównych eksporterów energii, takich jak Katar i Indonezja, do myślenia o ominięciu petrodolara. Ponadto Rosja właśnie podwoiła swoje możliwości eksportu ropy naftowej do Chin 1 stycznia dzięki nowemu rurociągowi. Pakistan również zadał poważny cios staremu systemowi, ogłaszając, że będzie używał chińskiego juana w handlu, jednocześnie wypędzając 1,4 miliona Afgańczyków i zapraszając Chiny do zbudowania tam bazy wojskowej. Oznacza to, że przychody z heroiny z Afganistanu mogą być zagrożone. Ponieważ petrodolar jest trafniej opisywany jako petro-narko-dolar, jest to także wielki cios dla starego systemu finansowego USA i banku światowego .Na tym tle Chiny rozważają 18 stycznia jako datę rozpoczęcia handlu kontraktami terminowymi ropą denominowanymi w chińskim juanie i złocie  co jeszcze bardziej zachwieje gospodarką USA.
Coś się na pewno szykuje  bo UE po coś ściąga islamskich uchodźców i dopływają do UE kontenerowce wypełnione bronią , do tego widać ze pęka UE na naszych oczach , euro nie ma realnego oparcia w dobrach materialnych i co miesiac na dodruk 40 mld co nie koryguje jego wartości na rynku światowym a wiadomo ze to pusty pieniądz.  Do tego utrata dominacji USA na rynku ropy i upadek petrodolara  - więc żyjemy w ciekawych czasach i  jedynie możemy skorzystać z mądrości ludowej " Lepiej być przygotowanym na NIC , niż nie przygotowanym na COS" .

Wygląda na za kulisowe wielkie rozdanie w UE a  rządzą Niemcy - Berlin lobbuje za wciągnięciem do strefy euro aby rozłożyć rozłożyć na łopatki jak najwięcej krajów europejskich i samemu być w lepszej kondycji w czasie kryzysu i znów wieść prym jako najwspanialsze i bogate państwo które wszystkich uratuje w zamian za przystąpienie znowu do jakiegoś dziwnego tworu w stylu Orwelowskim ?

Portret użytkownika rtty4

Cały czas ciekawi mnie o co

Cały czas ciekawi mnie o co naprawdę chodzi z tymi "imigrantami". Przecież nawała chamskiej manipulacji, lawina kłamstw w światowych mediach, przekupienie milionów urzędników, polityków, szefów służb, zasiłki, transport, zorganizowanie wieloletniego planu wciskania głupot dzieciom nawet w przedszkolach - to organizacja i koszty porównywalne z kosztami II w.ś.... a w tym ustawieniu sprawy to chyba ciężko przypuszczać, że np. taka merkel aktywnie zwalcza Niemców będąc przez nich wybrana na rządzącą krowę.
Taki plan to chyba za dużo jak na jednego milionera psychopatę który chciałby poczuć się bogiem mieszając ludźmi na kontynentach. Być może chodzi o religię, ale za dużo jest w tym najnowszych osiągnięć psychomanipulacyjnych i brutalnego gwałcenia ciał i rozumów rodem z mkultra.
Zaczynam przypuszczać, że jest to efekt połączenia sił kilkunastu globalnych korporacji, no bo metody te same (korporacyjne, totalnie nieetyczne pranie mózgów w białych rękawiczkach ), dalekie planowanie, nieliczenie się kompletnie z nikim, wystarczające pieniądze - jednym słowemn mają wszystko co potrzeba. Taki makdonald sprzedaje szajs i w Rosji i w Europie i w Afryce bez względu na kulturę. Taki majkrosoft sprzedaje swój szajs bez względu na sytuację. Taki coca/pepsi sprzedaje się każdemu czy to z isis czy to rabinowi. Taka tojota sprzedaje się i grubemu amerykanowi i braciom z isis. Takie szczepionki lecą w ten sam sposób.
Jedyna przeszkoda dla takich koncernów to poszczególne państwa które ze względu na indywidualną politykę/wiarę/przekonania nie chcą wpuszczać ścierwa na swoje rynki -  stąd taka walka o wymieszanie wszystkich i wszystkiego. Taki Ukrainiec pójdzie na zakupy do kerfura, bo ma w dupie sąsiadkę prowadzącą sklepi i nic od niej nie kupi, a taki Polak w Holandii nie będzie się przejmował lokalnym handlem.
Jeżeli jest tak jak myślę i faktycznie koncerny potajemnie związały się paktem ponad głowami państw, to lepiej, żeby im się nie udało, bo ze swoim bezgranicznym potencjałem psychopatii i możliwościami zrobią taki burdel, że ludzie będą zazdrościli tym co nie żyją, bo sami nie będą mogli nawet umrzeć.
Oczywiście uważam, że nawet jeśli mam rację to ludzie są tak tępi, że dalej swoimi własnymi rękami będą budowali piekło dla siebie i jeszcze będą poganiali tych którzy się sprzeciwią.

Strony

Skomentuj