Niemiecka stacja Tele5 umieściła na fladze Niemiec islamski półksiężyc

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Prawdopodobnie jeszcze kilka lat temu nikt nawet nie pomyślałby, że Niemcy mogą stać się pierwszym islamskim krajem w Europie. Niestety dowodów na to mamy coraz więcej. Najpierw Angela Merkel zaszokowała wszystkich swoim orędziem, które przetłumaczono na język arabski, a teraz stacja telewizyjna Tele5 umieściła na fladze Niemiec symbol półksiężyca.

 

Stacja wyjaśniła, że modyfikując flagę Niemiec i umieszczając w niej ten charakterystyczny symbol chciała wyrazić współczucie dla ofiar ostatniego samobójczego zamachu terrorystycznego w Stambule, który spowodował śmierć 10 osób, oraz solidarność z Turcją. W rzeczywistości dolało to jedynie oliwy do ognia a widzowie stacji Tele5 nie kryli swojego oburzenia.

 

Na Twitterze pojawiały się nieraz ostre komentarze internautów, którzy wyrazili zdziwienie, że jakoś nikt nie był solidarny wobec kobiet, które były atakowane przez imigrantów w Kolonii. Można powiedzieć, że reakcja na flagę Niemiec z półksiężycem jest w pełni uzasadniona.

Źródło: Twitter

Warto się przez chwilę zastanowić do czego może doprowadzić taka integracja Niemiec, a nawet całej Europy, z imigrantami z Bliskiego Wschodu i Afryki. Poszczególne kraje chcą funkcjonować tak aby za wszelką cenę zadowolić tzw. uchodźców, nawet jeśli oznacza to odrzucenie mieszkańców. W ten sposób po prostu przekształcają się w republiki islamskie. Jeszcze nikt nie słyszał aby kraje na Bliskim Wschodzie integrowały się z europejskimi migrantami. Jest wręcz odwrotnie - przykładowo Arabia Saudyjska wielokrotnie proponowała burzenie kościołów.

 

 

Na podstawie: http://ndie.pl/niemiecka-stacja-telewizyjna-tele-5-dodala-do-flagi-niemiec-symbol-islamu/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika colleeman

Niemcy maja kolonie i łupią

Niemcy maja kolonie i łupią ropę i diamenty - poradzą sobie. Ja toczę kije bejsbolowe - nazwa polska. I mam zamówień na dwa miesiące. Tłukę kasę ale w swoim kraju i dla bezpieczeństwa rodaków. Jak wjadą ciapate/ ciapaci to będzie z nimi o czym gadać i z czym gadać.

Portret użytkownika brutal

Sory ale mogę się mylić !

Sory ale mogę się mylić ! dosłownie przed chwilą kiedy szukałem cos po kanałach ,okazuje się że mam taki kanał i niema tam takiego emblematu ,oco tu chodzi mam kablówke i setki kanałów czegos takiego jak tu czytam nie mam proszę o podpowiedzi . pozdrawiam

Strony

Skomentuj