Niemiecka stacja Tele5 umieściła na fladze Niemiec islamski półksiężyc

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Prawdopodobnie jeszcze kilka lat temu nikt nawet nie pomyślałby, że Niemcy mogą stać się pierwszym islamskim krajem w Europie. Niestety dowodów na to mamy coraz więcej. Najpierw Angela Merkel zaszokowała wszystkich swoim orędziem, które przetłumaczono na język arabski, a teraz stacja telewizyjna Tele5 umieściła na fladze Niemiec symbol półksiężyca.

 

Stacja wyjaśniła, że modyfikując flagę Niemiec i umieszczając w niej ten charakterystyczny symbol chciała wyrazić współczucie dla ofiar ostatniego samobójczego zamachu terrorystycznego w Stambule, który spowodował śmierć 10 osób, oraz solidarność z Turcją. W rzeczywistości dolało to jedynie oliwy do ognia a widzowie stacji Tele5 nie kryli swojego oburzenia.

 

Na Twitterze pojawiały się nieraz ostre komentarze internautów, którzy wyrazili zdziwienie, że jakoś nikt nie był solidarny wobec kobiet, które były atakowane przez imigrantów w Kolonii. Można powiedzieć, że reakcja na flagę Niemiec z półksiężycem jest w pełni uzasadniona.

Źródło: Twitter

Warto się przez chwilę zastanowić do czego może doprowadzić taka integracja Niemiec, a nawet całej Europy, z imigrantami z Bliskiego Wschodu i Afryki. Poszczególne kraje chcą funkcjonować tak aby za wszelką cenę zadowolić tzw. uchodźców, nawet jeśli oznacza to odrzucenie mieszkańców. W ten sposób po prostu przekształcają się w republiki islamskie. Jeszcze nikt nie słyszał aby kraje na Bliskim Wschodzie integrowały się z europejskimi migrantami. Jest wręcz odwrotnie - przykładowo Arabia Saudyjska wielokrotnie proponowała burzenie kościołów.

 

 

Na podstawie: http://ndie.pl/niemiecka-stacja-telewizyjna-tele-5-dodala-do-flagi-niemiec-symbol-islamu/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika colleeman

Niemcy maja kolonie i łupią

Niemcy maja kolonie i łupią ropę i diamenty - poradzą sobie. Ja toczę kije bejsbolowe - nazwa polska. I mam zamówień na dwa miesiące. Tłukę kasę ale w swoim kraju i dla bezpieczeństwa rodaków. Jak wjadą ciapate/ ciapaci to będzie z nimi o czym gadać i z czym gadać.

Portret użytkownika brutal

Sory ale mogę się mylić !

Sory ale mogę się mylić ! dosłownie przed chwilą kiedy szukałem cos po kanałach ,okazuje się że mam taki kanał i niema tam takiego emblematu ,oco tu chodzi mam kablówke i setki kanałów czegos takiego jak tu czytam nie mam proszę o podpowiedzi . pozdrawiam

Portret użytkownika Mojeimię44

http://esanok.pl/2016/szok-w-

http://esanok.pl/2016/szok-w-osrodku-dla-uchodzcow-zgwalcono-3-letniego-chlopca.html
To są bestie nie ludzie.  Od wtorku jestem w Niemczech. Wyjechałem z Polski bo mam problem z Policją o czym już wiecie. Miejscowość Grippen. Pracuję za 2tys. euro miesięcznie. A wiecie co robię? Remontuje całe osiedle bloków dla uchodźców. Dokładnie jest 12 bloków 5 piętrowych. To jest koło Berlina stare NRD. Bloki są odremontowywane tak, że nawet burzymy ściany żeby wstawić windy. Wszystko włącznie z klatkami w płytach regipsowych odpicowane na cacy. Plastiki w oknach itd, To jest stare wojskowe osiedle a wygląda jak nowe. Więc co taki imigrant ma do stracenia? Niemiec da bloki. Polak je odremontuje. Niemiec da zasiłki.
Dziwie się, że Niemcy w tych starych swoich chatkach chą żeby ta dzicz z artykułu z góry mieszkała w nowych blokach. Szok! 
Reasumując!
Chodzi mi o to, że Polak został niewolnikiem całego świata. Teraz już nawet dla ciapatych i murzynów robimy. A ja myślałem że Polska to mądry kraj. O ironio!
Po pracy tak jak dziś dalej pracuję nad ustrojem archekratycznym bo co mam do stracenia? Wiem, że niektórych to śmieszy ale uważam, że archekracja jest w stanie dużo zmienić w naszym kraju. To co jest teraz to niedorzeczność. Żebyśmy my Polacy byli traktowani gorzej niż ta imigracyjna dzicz? Ja idę ulicą w starych ciuchach a taki ciapaty cały w złocie, ubrany w skóre i legalnie idąc drogą pali blanta. Nie wiedziałem, że Niemcy stały się aż tak wypaczone.  Oni nie robiąc mieszkają w odremontowanych blokach gdzie każdy ma swoje mieszkanko a ja z 6 Polakami na kupie na materacu w jakiejś obleśnej kamienicy gdzie patologia krąży jak wirówka w pralce. Całe szczęście, że ja jestem inny. Chociaż nie wiem czy zaraza w formie patologi mnie nie zainfekuje.

Portret użytkownika hasiok

Dostaniesz pierwszą uczciwą

Dostaniesz pierwszą uczciwą kaskę i możesz iść na swoje,3 lata temu za 3 pokoje all inclusiv prawie w centrum Berlina 560 EUR/miesiąc w zwykłym wieżowcu trochę dalej od centrum 350 E  z mediami,wiem bo wynajmowałem,remontowaliśmy zabytkowe czynszówki na Ludvig Park Pankov.teraz na 100% ceny wynajmu w górę przez beżowych.Powodzonka,sam bym chętnie pojechał Acute

Strony

Skomentuj