Niemiecka policja apeluje do kobiet, by nie spożywały alkoholu. To czyni je bardziej podatne na napaści seksualne ze strony uchodźców

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Tygodnik Der Spiegel donosi, że szef policji w niemieckim Freiburgu ostrzegł kobiety przed spożywaniem alkoholu lub sięganiem po narkotyki. Apel jest następstwem niedawnego zbiorowego gwałtu na 18-latce, którego sprawcami byli uchodźcy.

Szef policji we Freiburgu, Bernhard Rotzinger, doradził kobietom, by nie zwiększały prawdopodobieństwa napaści seksualnej ze strony uchodźców, poprzez spożywanie alkoholu lub innych używek.

 

Komunikat szefa policji jest związany z wydarzeniami, do których doszło we Freiburgu 14 października. Wówczas niemiecka nastolatka została zgwałcona przez siedmiu Syryjczyków oraz mężczyznę z niemieckim paszportem. Prawdopodobnie dziewczynie dosypano coś do drinka podczas wcześniejszej imprezy.

Incydent wstrząsnął mieszkańcami Freiburga, którzy pamiętają o podobnych zdarzeniach sprzed 2 lat, gdy afgański uchodźca, Hussein K. zgwałcił, a następnie zamordował 19-latkę.

 

Należy zaznaczyć, że inne części Niemiec również były wielokrotnie nękane atakami uchodźców. Po napadzie na kilka biegaczek niemiecka telewizja radziła nawet, by uważnie wybierać trasy i zachować bezpieczną odległość od potencjalnych napastników.

 

Działania mające na celu zapobieganie napaściom seksualnym są godne pochwały, lecz zarazem pokazują, jak bezradne są niemieckie władze w stosunku do uchodźców, ochoczo zapraszanych przez Angelę Merkel.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika ftahn88

Przykra sprawa.Państwo

Przykra sprawa.Państwo niemckie posiada odpowiednie służby i możliwości aby sprawnie rozwiązać ten "problem".To , że tego nierobi jest decyzją polityczną motywowaną chorą  lewacką ideologią.Jeśli zdesperowani "mundurowi" sięgną po władze, żywot imigrantów (oraz niestety europy,szczególnie wschodniej) może okazać się ciężki ,nie do pozazdroszczenia.Napewno zaś trudny do przewidzenia.

Portret użytkownika Takitam

Ja tam bym zakazał kobietom

Ja tam bym zakazał kobietom niemieckim wogóle wychodzenia na ulicę - wtedy będą jeszcze bezpieczniejsze. Niemcom też bym zakazał wychodzenia na ulicę by nie denerwować miłych gości. Niemcy będą bezpieczni a goście zadowoleni. Można by też zabronić niemieckiej mowy bo to może też ich denerwować. A jakby wszyscy Niemcy wyjechali ze swego kraju, to byli by bezpieczni a nachodźców nie miałby kto denerwować - i wtedy wszyscy byli  by happy.

Portret użytkownika Niemand

Żydzi w czasie okupacji

Żydzi w czasie okupacji mówili, że trzeba być pokornym, bo Pan Niemiec się zdenerwuje.
Teraz wprowadza  się ograniczenia swobód obywatelskich, żeby Pan Muzułmanin nie gwałcił naszych kobiet.
Świat jest pełen pachołków. Pokornych niedojeb•w, którzy za jakąś tam cenę są tam gdzie nigdy nie powinni się znaleźć. Ale góra wie co robi. Taki nigdy nie podskoczy i nie będzie się niczemu sprzeciwiał. Bo wie, że skończą się jego przywileje, pancerne limuzyny i ochrona.
Jak patrzę na polityków, to widzę twarze nieskażone inteligencją, bardziej pasujące do pługa niż do ławy sejmowej. Chodakiewicz powiedział kiedyś, że po wojnie nastąpiła swoista wymiana elit. Po to był Katyń, Starobielsk, Ostaszków, Miednoje i Palmiry, żeby teraz zwykli żule mogli decydować o naszym losie.

Bez tego nadal chodzili by za pługiem, bo to jest ich właściwe miejsce.

Strony

Skomentuj