Niemiecka gazeta nawołuje, aby UE obaliła Łukaszenkę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jeden z największych dzienników w Niemczech - „Bild” - w bardzo ostrym tonie komentuje obecny kryzys na granicy polsko-białoruskiej. Uważa, że Niemcy oraz Unia Europejska, muszą zrobić wszystko, aby ostatecznie obalić reżim Łukaszenki.

„Bild” nazywa Łukaszenkę „paranoicznym, megalomańskim despotą”, który rządzi Białorusią tylko dlatego, że 15 miesięcy temu sfałszował wyniki wyborów prezydenckich.

Chcąc utrzymać władzę, od ponad roku torturuje swoich obywateli, wsadza ich do więzień pod byle pretekstem oraz zamienia ich w uchodźców.

Zdaniem niemieckiej gazety, obecne działania Łukaszenki stanowią zagrożenie dla całej Europy. Tak więc cały kontynent musi się zjednoczyć, aby skutecznie walczyć z tym człowiekiem i jego reżimem.

Sytuacja robi się coraz poważniejsza, bo białoruski uzurpator zaczął grozić arsenałem nuklearnym, który może mu podarować Rosja. Krem wysłał już do tego kraju dwa bombowce atomowe. Do tego zapowiedział odcięcie dostaw gazu do Europy.

Sankcje wobec Łukaszenki powinny nie tyle zmusić go do poddania się, ale doprowadzić do tego, że zostanie on już bezwzględnie obalony. W innym wypadku w dalszym ciągu będzie wodził Stary Kontynent za nos, zasłaniając się swoim „większym braciszkiem” - Władimirem Putinem.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika He he he

Prawda jest taka ze z

Prawda jest taka ze z Białorusi chcą zrobić drugą Ukrainę i tam podciagnąć całe instalecje NATOWSKIE przeciw Rosji aby opanować ich surowce ,a tłuszcza nic nie rozumie o co idzie ta gra w obaleniu Łukaszenki,, ale czy Putin da zgode nas obalernie Łukaszenki ??????????

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Globalistom zależy na tym

Globalistom zależy na tym żeby, z Białorusi zrobić drugą Ukrainę. Chcą tam urządzić Majdan, a następnie wsadzić Cichanouską na stanowisko prezydenta, by ta za ich pieniądze rujnowała kraj i wypychała z niego Białorusinów.

A Niemcy niech przestaną zachowywać się jak pępki świata. Ich imperialistyczne dążenia i chęć podporządkowania sobie innych nacji w wielu przypadkach kończyła się rozlewem krwi (np. II wojna światowa).

Portret użytkownika Premium

Jak są informacje tego typu..

Jak są informacje tego typu... 

https://twitter.com/Straz_Graniczna/status/1459436221671874561

Nieopodal ok.100-os.grupa migrantów oczekiwała na możliwość nielegalnego przekroczenia granicy. Białorusini wyposażyli cudzoziemców w gaz łzawiący, który został użyty w kierunku polskich służb. Tej oraz kolejnym próbom nielegalnego przekroczenia gr.

Wielu z was czyta je tak... 

Nieopodal ok.100-os.grupa migrantów oczekiwała na możliwość nielegalnego przekroczenia granicy. Polacy wyposażyli cudzoziemców w gaz łzawiący, który został użyty w kierunku Białoruskich służb. Tej oraz kolejnym próbom nielegalnego przekroczenia Białoruskiej gr.

https://twitter.com/MON_GOV_PL/status/1459505658647257097

W rejon Kuźnicy przybywa coraz więcej uzbrojonych funkcjonariuszy Polskich służb

https://twitter.com/Straz_Graniczna/status/1459436191137345537

W nocy w rejonie m.Czeremcha, Polscy żołnierze  zaczęli niszczyć tymczasową zaporę graniczą. Wyrywali słupki ogrodzeniowe oraz rozrywali concetrinę przy pomocy pojazdu służbowego. Białoruskie służby były oślepiane wiązkami laserowymi oraz światłem stroboskopowym.

 

 

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Jeśli mieliście jeszcze

Jeśli mieliście jeszcze jakieś wątpliwości kim jest Kozera to powinny one już zostać definitywnie rozwiane.

W interesie Polaków jest niedopuszczenie do jakiegokolwiek konfliktu. Łukaszenka po raz kolejny wyciągnął dłoń gratulując nam obchodów Święta Niepodległości. Oczywiście pisowskie nastroszyło piórko - to matolstwo prowadzi wszystkich w przepaść. Należy wyeliminować pisowców z jakiegokolwiek wpływu na rzeczywistość, bo są to tępe, złodziejskie barany, które mają jeszcze bardziej tępy, roszczeniowy i złodziejski elektorat. Odstawienie pisu od koryta i stanowisk wyższego szczebla niż zastępca odźwiernego to dla Polski być albo nie być. Tępić wszystkich jak leci.

Strony

Skomentuj